Transfer Önerileri - Sayfa 379 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Galatasaray'ın Scout Ekibinin izlediği sol bek Yasser Larouci Liverpool U20 takımında oynuyo. Oyuncuyu Scout Ekibi önerdi ve Fatih hoca da oyuncuyu çok beğendi oyuncu ile de anlaşılırsa bonservissiz bi şekilde Galatasaray'a gelecek.Salih Uçanla da Alanyaspor maçı sonrasında anlaşıldı. (Zeki Uzundurukan)

Galatasaray'ın Scout Ekibinin izlediği sol bek Yasser Larouci Liverpool U20 takımında oynuyo_Oyuncuyu Scout Ekibi önerdi ve Fatih hoca da oyuncuyu çok beğendi oyuncu ile de anlaşılırsa bonservissiz bi şekilde Galatasaray'a gelecek.Salih Uçanla da Alanyaspor maçı sonrasında anlaşıldı. (Zeki Uzundurukan)
Zeki her hafta 5 transfer yapıyor bize helal zeki dayı dünyada bize gelmeyen topçu kalmadı

Galatasaray'ın Scout Ekibinin izlediği sol bek Yasser Larouci Liverpool U20 takımında oynuyo. Oyuncuyu Scout Ekibi önerdi ve Fatih hoca da oyuncuyu çok beğendi oyuncu ile de anlaşılırsa bonservissiz bi şekilde Galatasaray'a gelecek.Salih Uçanla da Alanyaspor maçı sonrasında anlaşıldı. (Zeki Uzundurukan)
Liverpool’un bir hazirlik macinda izlemistim, cok hizli ve tempolu bir sol bek olarak hatirliyorum. Sozlesmesi sezon sonu bitiyor. Ayrica Le Havre alt yapisinda yetismis, bu alt yapidan cok iyi oyuncular cikti.

Larouci 2001 dogumlu. Alioski yerine boyle bir genci takimda gormek isterim. Feghouli Cezayirli vatandasina adaptasyon surecinde yardimci olur yabancilik da cekmez.

Liverpool’un bir hazirlik macinda izlemistim, cok hizli ve tempolu bir sol bek olarak hatirliyorum. Sozlesmesi sezon sonu bitiyor. Ayrica Le Havre alt yapisinda yetismis, bu alt yapidan cok iyi oyuncular cikti.

Bu Larouci 2001 dogumlu. Alioski yerine boyle bir genci takimda gormek isterim. Feghouli Cezayirli vatandasina adaptasyon surecinde yardimci olur yabancilik da cekmez.
Portekiz-Fransa liglerindeki takımlar yerine bize gelirse güzel olur.Onlar şimdiden görüşmeye başlamışlardır..

Bizim kültürümüzün ve başarımızın temellerinde "Sağlam Kale" & "Sağlam TD" var.
Bu iki konumdaki efsanelerimiz de artık kariye sonuna yaklaşıyor.
Diğer pozisyonlara oyuncu gelir, yeterli değilse gider ve yenisi gelir.

Ancak bizim planlı bir şekilde geleceğin kalecisi ve geleceğin teknik direktörü konusuna eğilmemiz lazım.
Jupp Derwall bize geldiğinde 57 yaşındaymış. Fatih hoca şuan 67 yaşında.
Onun da artık Derwall'den öğrendiklerini aktaracağı bir veliahtı seçmesi ve yanına alması lazım. Önümüzdeki yıllarda yanında yetiştirmesi lazım. Ben şuan ki yardımcı antrenörler içinde bu potansiyelde biri olduğunu bilmiyorum.
Yine kalecimiz Okan bu potansiyelde mi sizce?
Riera

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

G.Saray, Mısır liginde Al Ahly formasını giyen Aliou Dieng ile ilgileniyor. Scout biriminin 23 yaşındaki oyuncuyla ilgili teknik heyete çok olumlu bir rapor sunduğu öğrenildi.

🖇️ @skorermilliyet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray, Club Leon takımının sol beki Yairo Moreno'yla anlaştı. Sezon sonunda mukavelesi bitecek olan 25 yaşındaki başarılı futbolcu, şimdiden Türkçe derslerine başladı. [akşam]

Galatasaray, Club Leon takımının sol beki Yairo Moreno'yla anlaştı. Sezon sonunda mukavelesi bitecek olan 25 yaşındaki başarılı futbolcu, şimdiden Türkçe derslerine başladı. [akşam]

Sırf son cümle bile yalan olduğunu gösteriyor.

Bugüne kadar hangi yabancı oyuncu buraya gelmeden Türkçe öğrenmiş.

Üst Alt