Transfer Önerileri - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Galasaray savunma için Kaan Ayhan'la görüşmeler tekrar başladı. Sassuolo'nun son 4 maçında 2 dakika şans bulabilen Milli stoper, "Kulüpler anlaşırsa, ben hazırım" mesajı yolladı.

🖇️ @Metin_Karabas

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray'dan transfer operasyonu! Julian Draxler.

Tecrübeli çalıştırıcı Fatih Terim, PSG ile sözleşmesinin sonuna gelen ve anlaşmasını yenilemeyen Julian Draxler ile gücüne güç katmayı hedefliyor.

🖇️ Fotomac

Galatasaray 1.5 milyon Euro'ya kiralanan Diagne'nin zorunlu satın alma maddesinde belirtilen 6.5 milyon Euro'nun, takıma yeni teklif olarak geleceği belirtildi.

Tüm şartlarda anlaşılırsa bu transferden Galatasaray 8 milyon Euro gelir elde edecek. (Milliyet)

Bragantino'da Claudinho diye bir oyuncuyla ilgilendiğimizi söylüyorlar. Bir kaç videosunu izledim, adam topla resmen akıyor, muhteşem bir top hakimiyeti var. İstatistiklerine bakınca golcü bir 10 numara olduğu belli. Hasret kaldık şöyle maç kazandıran teknik kapasitesi yüksek 10 numaralara. Ancak oyuncu Redbull projesinin bir parçası ve oldukça iyi bir sezon geçiriyor bize yâr edeceklerini sanmıyorum.

Sezon başında orta sahaya çok istediğimiz Moder Brighton'da sadece 6 dakika süre alabilmiş bu arada böyle devam ederse fırsat transferi olabilir.

Bu tarz top cambazı ne zaman ne yapacağını kestiremediğimiz oyuncu tipini aşırı özledim takımda. Lincoln den beri gelmedi kimse, keşke bir fırsat olsa da alabilsek.

Hep mi Fenerbahçe bizimle ismi geçen oyunculara salça olacak ? bu sefer de biz Marega transferinde araya girelim Marega ve Mohamed fena bir ikili olabilirdi

Üst Alt