Transfer Önerileri - Sayfa 382 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Demek istediğim önlerine geleni almasınlar yav iyi arayıp tarasınlar az alsınlar ama öz alsınlar.Mohammed detaylı analiz edilmiş bi adam konuşulanlara göre,tek sezonluk performanslara yatırım yapmayız umarım
Omar da detaylı analiz edilmiş ve yerinde izlenmişti. Performansını gördük. Çok da şey etmemek lazım bence :D

"tek sezonluk performanslara yatırım yapmayız umarım"

imza (y)

Omar da detaylı analiz edilmiş ve yerinde izlenmişti. Performansını gördük. Çok da şey etmemek lazım bence :D

imza (y)
Omar beleş olmasa almazlardı yav he imza parası falan ödedik doğru ama ffp vardı tabi Rosier gibi kelepir adam bulamadınız mı diye sormak istiyor insan.Ffp bittiğinde umarım daha akıllı hamleler yaparız parayı har vurup harman savurmayız bir kere daha ceza alırsak belimizi sittin sene doğrultamayız çünkü.

imza (y)
Omar kof oyuncu 10 yıllık kariyerinde ne golu ne asisti var sadece defans yapıp öne biraz çıkıp paslaşmalar ile bek olunmaz , takım gol atamiyorsa bekler köpek gibi saldıracak, yok öyle ben işimi yapayım

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakan bolumune de yazdim. 8 + 3 gelirse oyle idare edecek yamali oyuncu istemiyorum.
Mumkunse Hakan + Cengiz
Hakan daha kolay ama Cengiz icin de yeni yonetim kampanya yapsin ve zorlasin.
Daha Ankara ve Sivas'a bile diş gecirememekten usandim. 5 senelik Super lig kariyeri olan Alanya bizi tokat manyagi yapti.

Hakan bolumune de yazdim. 8 + 3 gelirse oyle idare edecek yamali oyuncu istemiyorum.
Mumkunse Hakan + Cengiz
Hakan daha kolay ama Cengiz icin de yeni yonetim kampanya yapsin ve zorlasin.
Daha Ankara ve Sivas'a bile diş gecirememekten usandim. 5 senelik Super lig kariyeri olan Alanya bizi tokat manyagi yapti.
İkisi de imkansız. Biz kendi Hakan ve Cengiz'imizi hazırlayıp Avrupa'ya pazarlamamız lazım. Bizim Bayern ya da City olma ihtimalimiz yok bu ekonomik şartlar altında. O yüzden Porto, Benfica ve Leipzig'i örnek almalıyız.

8 + 3 gelmeyecekse

Muslera
Yedlin Luyi Marcao Aanholt
Florentino Gedson
Thauvin Hakan Onyekuru
Mohammed

Tabi Terim kalirsa Luyindama'yi istemeyebilir. Gedson da 1.5 senelik dedikodularina gore yazildi.
Hakan, Thauvin ve Aanholt bosta. Sadece Florentino sozlemeli olmali.

Tarlada yetismiyor abi. 8 + 3 gelirse yine yarim yamalak takim olacak
Tamam işte dediğin gibi tarlada yetişmiyor. Bu yüzden bir yerden bulup oynatarak yetiştirmek lazım Taylan gibi. Ama biz Euro 2021'de oynayacak bir Cengiz'e ve Hakan'a bonservis veya maaş verecek durumda değiliz. Kerem'i, Taylan'ı, Emre Kılınç'ı, Salih'i orada değerlendirmeliyiz ve bunları yeni Hakan, yeni Cengiz olarak 15-20'lere Avrupa'ya pazarlamalıyız. Her sene en az bir futbolcuyu bu fiyatlara okutmadan bu değirmen daha fazla dönmeyecek. 8+3 için de konuşacak olursak eğer kesin gelirse Taylan'ı mutlaka 4-3-3'ün bir içinde değerlendiririm. 6 numaraya da Melo tarzı birini arardım. Zaten FFP'den çıkarsak 4-5 milyon euroya güzel bir yabancı ön libero rahatlıkla bulunur.

Kalede Muslera'nın forvette Moh'un yeri kesin. Oralara yabancı imkansız. Ama Marcao kalırsa eğer Donk ve Luyindama'yı elden çıkarıp Luyindama'dan gelecek bonservisi direkt Kaan Ayhan transferinde kullanabiliriz. Kaan Ayhan ve Taylan Antalyalı ile ikiyi bulduk. Geriye Emre Kılınç, Salih Uçan ve Kerem Aktürkoğlu'ndan birini takıma bir şekilde monte etmek kalıyor.

Genç bir oyuncunun Lens çıkışlı olması benim için yeterlidir hele ki Afrika kökenliyse ballı kaymak olur. Bourigeaud & Gbamin & Cyprien & Kondogbia & T.Hazard & Varane & Aurier & Fofana Bellegarde vs. vs. birsürü oyuncu var referans olarak Lens çıkışlı

Etebo & Gedson & Seri & Lemina vs. sürekli oyuncu kiralayacağımıza şöyle bir orta saha transferi yapma vakti geldi artık. Dribling'i var hızlı fiziği güçlü defansif özellikleri gelişmiş Gedson gibi kaçak dövüşmez

Orası stoper satışından sonrası için de

Üst Alt