Transfer Önerileri - Sayfa 393 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Ligimizdeki takımların orta saha oyuncu kadroları.Tam bir rezillik transfer plansızlığı bu kadar olur.

Ezirp-qXoAYd7Eq
117 civarı oyuncu , tamamını topla bir Babel etmez hocanın gözünde

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar yönetim yok ortada.

Cidden yok yani. Maaşların bile yatırıldığını hiç sanmıyorum. Transfer işlerine bakan kimse yok şu an. Boşuna transfer öneriyoruz maalesef.

Herkes seçimle ilgileniyor.

'Nedir o.. Şnayder mi?'

Tiplere bak şu mimiklere şu surat ifadesine şu egolara bak hele.

Sen kimsin ki 2010 yılında neredeyse yılın futbolcusu seçilmiş adama burun kıvırıyorsun? 😂

O zamanlar transferi kendisi yapamıyordu ki gayet iyi bir kadro vardı ortada.

Yoksa Muslera yerine Lauro, Melo yerine Welinton denen saçma sapan bir herif getirtiyordu 3-5 menajerin lafına giderek.

Mustafa Halil Ogulcan Emre Kerem Onyekuru XXX XXX
Gedson Taylan XXX XXX XXX XXX XXX
Yedlin Omar XXX Marcao XXX XXX XXX XXX
Muslera Okan

OUT:
Falcao, Feghouli, Arda, Babel, Akbaba, Etebo, Sener, Linnes, Tasdemir, Bayram, Saracchi, Ozornwafor, Donk, Luyindama, Fatih, Jimmy, Diagne

Galatasaray'da gelecek sezonun kadro planlaması için çalışmalar başladı. (Hürriyet)

Gedson Fernandes'in kiralık sözleşmesi 1 yıl uzatılacak

Halil Dervişoğlu ve Mostafa Mohamed'in bonservisleri alınacak

Sol bek, sağ bek, orta saha ve forvet transferleri yapılacak

Galatasaray'da gelecek sezonun kadro planlaması için çalışmalar başladı. (Hürriyet)

Gedson Fernandes'in kiralık sözleşmesi 1 yıl uzatılacak

Halil Dervişoğlu ve Mostafa Mohamed'in bonservisleri alınacak

Sol bek, sağ bek, orta saha ve forvet transferleri yapılacak

Olmasi gereken hamleler hepsi. Ayri ayri bekleri gorunce cok sevindim, korkum Linnnes Sener falana bakip bir bek almamak olacakti. Orta saha en az 3 transfer istiyor. Biri klubeye ve diger ikisiyse ilk 11'e.

Nando
Yedlin Kaan Marcao Alioski/PvA
Lemina
Gedson Kilinc
Embarba Mo Onye

kaan 3 M
Alioski/PvA beles
Lemina(?)
Gedson kira + opsiyon
Embarba 5 M

Duran top kullanmayi bilen tek bir oyuncumuz olsa şu an uzak ara şampiyonluk.. Hoca da sağolsun bu konuda kimseyi geliştirmedi..Misal ben bildim bileli fb duran toplardan habire gol atar biz de ısrarla bu konuda özürlü bir camiayizdir..Alex vardı zaten senelerce ona bağladım sonra caner çıktı piyasaya bu sene bakıyorsun kornerlerde hala caner var hepsini geçtim biz kaleyi bulamazken Valencia direk 2 tane frikik salladı..Bizim son frikik golü kime ait inanın hatırlamıyorum en son ereni'in SLde attığı gol kalmış aklimda

Duran top kullanmayi bilen tek bir oyuncumuz olsa şu an uzak ara şampiyonluk.. Hoca da sağolsun bu konuda kimseyi geliştirmedi..Misal ben bildim bileli fb duran toplardan habire gol atar biz de ısrarla bu konuda özürlü bir camiayizdir..Alex vardı zaten senelerce ona bağladım sonra caner çıktı piyasaya bu sene bakıyorsun kornerlerde hala caner var hepsini geçtim biz kaleyi bulamazken Valencia direk 2 tane frikik salladı..Bizim son frikik golü kime ait inanın hatırlamıyorum en son ereni'in SLde attığı gol kalmış aklimda
Problemin büyüğü duran topu kullananda değil

duran top kullanılırken hepsinin statik bir biçimde beklemesi

Üstüne topa çıkacak adamda yok takımda

Bugunkü kadroda muslera,şener,ömer,etebo,kılınç,gedson,kerem ve hatta kafa topuna çıkmayı bilmeyen marcaoyuda sayarsak 8 ismin duran toplarda topa vurma özellikleri yok

geriye kalan 3 isimden biri halil,oda kafacı bi adam değil geriye iyi kötü vurma ihtimali var diyebileceğimiz donkla mohamed kalıyo bu yüzden golü bulma şansımız çok düşük o hengamede

hem statiklik hemde topa vuracak adamın olmaması birleşince bu tablo çıkıyo ortaya

Problemin büyüğü duran topu kullananda değil

duran top kullanılırken hepsinin statik bir biçimde beklemesi

Üstüne topa çıkacak adamda yok takımda

Bugunkü kadroda muslera,şener,ömer,etebo,kılınç,gedson,kerem ve hatta kafa topuna çıkmayı bilmeyen marcaoyuda sayarsak 8 ismin duran toplarda topa vurma özellikleri yok

geriye kalan 3 isimden biri halil,oda kafacı bi adam değil geriye iyi kötü vurma ihtimali var diyebileceğimiz donkla mohamed kalıyo bu yüzden golü bulma şansımız çok düşük o hengamede

hem statiklik hemde topa vuracak adamın olmaması birleşince bu tablo çıkıyo ortaya

Ağa Mohammed gibi kafa vuran çok az oyuncu vardır ligde çocuk zımba gibiydi zaten takım iyi giderken her maç atıyordu attigindan fazlasını da bahtsizligi yüzünden kaçırdı. Biz bu adamı bile besleyemedik

Üst Alt