Transfer Önerileri - Sayfa 391 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Adam 4,5 Mio brüt aliyor , net 3 Mio € !

Cagliari‘de 1,5 Mio € aliyor cünkü Inter‘den alacagindan vazgecdi sadece orada oynamasi icin.

Bizde vergileri genelde kulübler ödüyor .

Italyanlar hep net maaslar acikliyor. Ronaldo sence 31 milyon brüt maas icin mi italya ya gitti? Realdan ondan bir kac milyon daha fazla aliyordu...

Hem 4,5 aliyorsa, 3 nerden cikiyor? Adamin maasina o yeni vergi kurali uygulanmiyor. 4,5 brüt aliyorsa, 2,5-2,6 milyon net anca oluyor. Ama maaslar NET orda hep.

Italyanlar hep net maaslar acikliyor. Ronaldo sence 31 milyon brüt maas icin mi italya ya gitti? Realdan ondan bir kac milyon daha fazla aliyordu...

Hem 4,5 aliyorsa, 3 nerden cikiyor? Adamin maasina o yeni vergi kurali uygulanmiyor. 4,5 brüt aliyorsa, 2,5-2,6 milyon net anca oluyor. Ama maaslar NET orda hep.

Kesin bilgi renktas :)
3 Mio € Net.

Evet, bunlar ve tüm italyan basini o zaman kolpaliyor ve sen haklisin.

Burda bile, Cagliari tek 3 milyon net kismini ödeyecegini yaziyor.

Evet, bunlar ve tüm italyan basini o zaman kolpaliyor ve sen haklisin.

Burda bile, Cagliari tek 3 milyon net kismini ödeyecegini yaziyor.

ne inanirsan inan renktas !

Adam Inter‘den 4.5 Mio € Brüt aliyor .
3 Mio € net para buda!

Cagliar‘dan daha az aliyor adam kendisi acikladi bunu, karisi kanser fedakarlik yaptim buraya gelmek icin dedi, cagliar sadece bir kismini ödür yillik ücretin.

Dedigim gibi inanmiyorsan inanma tabi saygi duyarim :)

The deal could go through as soon as July 1, and if completed will see Nainggolan earn €4.5m per year.

ne inanirsan inan renktas !

Adam Inter‘den 4.5 Mio € Brüt aliyor .
3 Mio € net para buda!

Cagliar‘dan daha az aliyor adam kendisi acikladi bunu, karisi kanser fedakarlik yaptim buraya gelmek icin dedi, cagliar sadece bir kismini ödür yillik ücretin.

Dedigim gibi inanmiyorsan inanma tabi saygi duyarim :)

The deal could go through as soon as July 1, and if completed will see Nainggolan earn €4.5m per year.

77 bin üstü maas alan 43% vergili ülkede 4,5 milyon nasil 3 net ediyor?

Italyanlar hep met maas acikliyor. Git inanmiyorsun Transfermarkt'da italyan forumunda sor.

77 bin üstü maas alan 43% vergili ülkede 4,5 milyon nasil 3 net ediyor?

Italyanlar hep met maas acikliyor. Git inanmiyorsun Transfermarkt'da italyan forumunda sor.

Renktas , vergi felan bilmem ben , prim varmi yokmu onuda bilmem.
Ben adamim aciklamalarina bakarim ve Italia hakkinda bilgilerimi 2 kisiden alirim. Alex Frosio ve Antonino Morici

Gazzetta dello Sport .

Baska yerlere bakmam bile bunlarin dedigini konusur anlatirim ve 100% eminim.

Hadi iyi geceler simdi :)

Renktas , vergi felan bilmem ben , prim varmi yokmu onuda bilmem.
Ben adamim aciklamalarina bakarim ve Italia hakkinda bilgilerimi 2 kisiden alirim. Alex Frosio ve Antonino Morici

Gazzetta dello Sport .

Baska yerlere bakmam bile bunlarin dedigini konusur anlatirim ve 100% eminim.

Hadi iyi geceler simdi :)

Al sana GDS un rakamlarini.

eir0fmw5q9s51.png

Ordaki yukardaki rakama bak ve oyuncularin rakamlarini hesapla. Juventusun brüt oyuncu gideri 236 milyon, ama maaslari üst üste eklersen tek 122 milyon civari ediyor.

O nasil oluyor acaba? Net diye öyle. Ronaldo, de Ligt, Rabiot, Morata, Ramsey ve Arthur gibi 2018 yilindan sonra yabanci ülkeden gelenlere düsük vergi(22,5% olmali) kanunu hesplarsan, o 236 milyon brüt 122 milyon civarinda ediyordur.

Ingilizler, Almanlar ve Fransizlar genelde hep brüt maas aciklar. Italyanlar ve bizimkiler hep net acikliyor.

Gelecek sezon icin yedek klubesine takviyeler

#Emrah Başsan
#Alparslan Öztürk
#Halil Akpınar
#Rodellaga
#Efecan Karaca
#Salih Uçan

Üst Alt