Transfer Önerileri - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Sağ açıkta Adam Ounas fırsat olur. 24 yaşında Napolide sözleşmesinin son sezonuna girecek. Bu sezon kiralık gittiği Crotone ile küme düştü. Napolide beklenen patlamayı yapamasada bence hızı, dripling ve keseceği ortalar ile Ghezzal etkisi yapabilir.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Feghouli ve dogal olarak tamamen boş olan sağ kanatta bizde ribery etkisi yaratır.

Ön liberoya Florentino'yu almalıyız Gedson kadar piyasası yok hem de bu sezon Monaco'da hiç şans bulamadı 7-8 milyon opsiyonlu alınabilir yine orta sahaya Fiilipe Soares alınmalı Portekiz liginden oyuncular bizim ligte iyi katkı veriyor.

Luyindama, iyi teklif varsa Taylan(7-8 civarı) ve Marcao(15 üstü) kaynak için satılmalı.

Sağ açıkta Adam Ounas fırsat olur. 24 yaşında Napolide sözleşmesinin son sezonuna girecek. Bu sezon kiralık gittiği Crotone ile küme düştü. Napolide beklenen patlamayı yapamasada bence hızı, dripling ve keseceği ortalar ile Ghezzal etkisi yapabilir.

4.5 verir gibilerse bence de gerekirse Onyekuru yerine alınmalı sol kanatta Kerem var böylelikle sağda daha verimli Ounas'da iyi olur tabi bütçe yeterli olursa Hem Onyekuru hem Ounas da çok iyi olur.

Renktaşlar, süper ligde day-off olunca bugün Bundesliga maçları varmış bir bakayım hele. Köln bir kaç enteresan transferler yapmıştı ama ligde düşme potasında.

Bornauw, Skhiri ve Duda bu sezon nasıldı takip eden oldu mu?

Köln almadan bizde iş yapar dediğim oyuncular çok mu kötü çıktı? :money:

Birde Salih Özcan var orada, Türkiye'ye gelir diye düşünüyorum. Beşiktaş görüşüyor diye duydum. Bizim içinde bir fırsat transferi orta sahaya dinamik bir oyuncu.

Topcuyu beğendim.

Yanlız neden bu her topçu-youtube videolarında Bağcılar/Şanzelize cafe müzikleri koyuyorlar onu anlamıyorum.

kante
lewandowski
boateng
ruben dias
salah
rashford
kdb

sunlardan mutlaka en az 3 tanesini almamiz gerekir, yoksa bu kadroyla sampiyonluk gelecek sene de imkansiz olacak

sivasspor gibi üstün takimlar bizi arenada bile zorluyorlar artik

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Okumanızı tavsiye ederim bence bizim istediğimiz tarzda bir bek oyuncusu değil gibi
Hani bilemem reis oturup Meksika ligi maçlarını izlemiyorum, ama gördüğüm kadarıyla sol tarafı baştan uca aktif kullanan bir adama benziyor atletizmiyle hücumdaki becerisiyle iş yapabilecek bir oyuncuya benziyor

Mesela Saracchi müthiş bir enerjisi var o koşuları filan çok değerli ama son 1 senede ne olduysa adama gözünü kapatıp sağa sola top atıyor hani tamam bek oyuncusunun hücuma katılması çok önemli de ayağından çıkardığı 10 toptan 2 tanesini Galatasaray'lı oyuncularla buluşturamıyorsa pek bir anlamı kalmıyor

Yairo Moreno'da gördüğüm kadarıyla hücuma katıldığında ne yaptığını daha iyi biliyor gibi. Bir de şöyle bir mesele var Fatih Terim'in oyun planında hücum oyuncuları içeri girerek oynadığı için bekleri genelde çizgiye basmasını istiyor ki bu adam da yaptığı koşularda hep kendini çizgiye atıp başlıyor koşularına hani hücuma genişlik kazandırmak açısından işimize yarayabilir

1 mil.€ maaş'tan bahsediliyor 25-26 yaşlarında Milli takım havuzunda olan piyasası olan bir adam bence pişman olmayız, mesela Emre Taşdemir / Ömer / Saracchi üçünün de sözleşmesi bitiyor bonservis bedeli olmadan Yairo Moreno + yerli bir sol bek mesela Umut Meraş ile yola devam edebiliriz

Üst Alt