Transfer Önerileri - Sayfa 405 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Hani bilemem reis oturup Meksika ligi maçlarını izlemiyorum, ama gördüğüm kadarıyla sol tarafı baştan uca aktif kullanan bir adama benziyor atletizmiyle hücumdaki becerisiyle iş yapabilecek bir oyuncuya benziyor

Mesela Saracchi müthiş bir enerjisi var o koşuları filan çok değerli ama son 1 senede ne olduysa adama gözünü kapatıp sağa sola top atıyor hani tamam bek oyuncusunun hücuma katılması çok önemli de ayağından çıkardığı 10 toptan 2 tanesini Galatasaray'lı oyuncularla buluşturamıyorsa pek bir anlamı kalmıyor

Yairo Moreno'da gördüğüm kadarıyla hücuma katıldığında ne yaptığını daha iyi biliyor gibi. Bir de şöyle bir mesele var Fatih Terim'in oyun planında hücum oyuncuları içeri girerek oynadığı için bekleri genelde çizgiye basmasını istiyor ki bu adam da yaptığı koşularda hep kendini çizgiye atıp başlıyor koşularına hani hücuma genişlik kazandırmak açısından işimize yarayabilir

1 mil.€ maaş'tan bahsediliyor 25-26 yaşlarında Milli takım havuzunda olan piyasası olan bir adam bence pişman olmayız, mesela Emre Taşdemir / Ömer / Saracchi üçünün de sözleşmesi bitiyor bonservis bedeli olmadan Yairo Moreno + yerli bir sol bek mesela Umut Meraş ile yola devam edebiliriz
Ben daha çok Umut Meraş + Alioski yapılmasından yanayım açıkcası

Alioski son dönemde bayağı iyi oynuyormuş sanırım eğer bizi tercih ederse çok güzel bir transfer olabilirdi Alioski de

Alıoski çok pozisyonlu bir oyuncu mesela Avrupa maçlarında sol kanatını sağlama almak istersen Umut Meraşı sol bek yap Alıoski'yide sol iç orta saha yap defansif anlamda daha güvenilir bi sol kanatın olur.
Örnek vermek gerekirse Gedson Fernandes dün kaç kere sol beke sağ beke kademeye geldi bek oyuncusu gibi kontra atakları mükemmel önledi Alioski ile bunu diğer kanatta da uygulayabiliriz mesela

Kızabilirsiniz ama Saracchi bana göre kötü performans vermedi. Mümkünse ben kalmasından yanayım.

Şu sakatlık sorununu bahane edip ucuza kapatabilirsek efsane olur. Bir yıl daha opsiyonlu kiralık yapsak güzel olur bence.

Fakat sakatlığından ötürü hoca pek tutmuyor onu sanırım. Keşke bir şans daha verseydi.

Yaşı genç daha hafif kıpırdasa 2-3 yıl içinde + 10 milyon gibi tutarlara satabiliriz.

Kızabilirsiniz ama Saracchi bana göre kötü performans vermedi. Mümkünse ben kalmasından yanayım.

Şu sakatlık sorununu bahane edip ucuza kapatabilirsek efsane olur. Bir yıl daha opsiyonlu kiralık yapsak güzel olur bence.

Fakat sakatlığından ötürü hoca pek tutmuyor onu sanırım. Keşke bir şans daha verseydi.

Yaşı genç daha hafif kıpırdasa 2-3 yıl içinde + 10 milyon gibi tutarlara satabiliriz.
orta acamayan adama kımse 10m vermez.

Ne adamlar ne fiyatlara satılıyor...

Orta açamayan falan bunlar biraz klişe eleştiriler. Yapmayın be abi.

Orta meselesi bizim oyun tarzımızda büyük sıkıntı. Direkt bekler kesemiyor dersek saçma olur bence.

Caner gibi bir maçta 128 tane orta kessin o zaman iyi bek mi olacak?
Yok dostum bu bıldıgın orta açamıyor çok orta açmıyor demiyorum bak.Orta açma becerisi yok hiç ingiltere almanya liglerini seyretmiyor musun ? bak oraya orta duzey takımda ki oyuncular bile orta açmıyor resmen pas atıyor. Bizim Saraççi masallahı var Allah ne verdiyse.

Üst Alt