Transfer Önerileri - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Epl için bile fizik gücü fazla gelen bir canavar resmen bitiriciliği de iyi kafayla ayakla kolay kolay affetmez

Gomis 'le beraber çok maç kazandırırlar bize ...

Aynen

Bu takım çok can yakar

------- Rondon ------- Gomis ----------

Garry - Ofansif B2B - Fernando - Feghouli

Naga --- yerli Ramos -- Maicon -- Maryano

------------- Fernando M. --------------

Gelecek sezon 3 kulvarda yarisacagimiz için takimda en az 2 iyi forvet bulunmasi lazim. 3.cu forvet de Sinan olabilir, veya baska birisi.

Muslera
Mariano Kompany Serdar Nagatomo
Fernando Boateng
Mendes Kagawa(Emre) Konoplaynka
Gomis​
Rodrigues: 18€ >>> 8€ Konop
Maicon: 4€ >>>>> 8€ Kompany
Belhanda: 5€>>>> 4€ Boateng
Fegholui: 5€>>>>>3€ Mendes
Kagawa: 7-8€

Muslera
Mariano Kompany Serdar Nagatomo
Fernando Boateng
Mendes Kagawa(Emre) Konoplaynka
Gomis​
Rodrigues: 18€ >>> 8€ Konop
Maicon: 4€ >>>>> 8€ Kompany
Belhanda: 5€>>>> 4€ Boateng
Fegholui: 5€>>>>>3€ Mendes
Kagawa: 7-8€

Yanlış anlama kötülemek için söylemiyorum ama futbolcu piyasasından ve Avrupa futbolundan bir haber olduğunu düşünüyorum.

28 yaşındaki stoperini satıp bol bol sakatlıklarla boğuşan 32 yaşında stoperi alıyorsun hem de 1 sene kontratı kalmışken 8 Milyon verelim diyorsun.

Boateng çok iyi bir sezon geçiriyor Frankfurt asla bırakmaz çok iyi ve yüksek bir teklif gelmediği sürece. 4 Milyona biraz zor.

Evet simdiye kadar hayal kırıklığı yaratsa da Feghouli yi satıp yerine Mendesi yazmana bir ayrı şaşırıyorum ayrıca.

sent via GSC

Fellaini ile anlaştığımıza dair kuvvetli hislerim var. Geri kalan ne olur bilmiyorum. Ama yerli kadromuzu yenilemek şart.

Serdar-1990
Sinan-1994
Eren-1988
Tolga-1992

Dışında 2 yıl daha oynar diyebileceğimiz isim yok kadroda. Futbolcu havuzu da dar.

Kaan Ayhan
Emre Akbaba
Deniz Türüç
Okay Yokuşlu-7.5 Milyon çok para

Dışında gelebilecek ve oynayabilecek kapasite de yerli yok.

Bilal Başacıkoğlu
Erce Kardeşler
Zeki Çelik
Yusuf Acer

İsimleri de apartta olabilir. Bu isimlerden
1 kaleci
1 sağ bek
1 orta saha
1 ofans oyuncusu

Çıkartıp
Alt yapıdan da 2-3 isim kazanabilirsek iyi. 10-11 tane 1994 ve üzeri doğumlu oyuncu ağırlıklı kadro işimizi görür.

Yabancı da potansiyelli bir Scout transferi, orta saha, ve kanat forvet kovalamalıyız.

Max Meyer’i ikna edebilsek Onunla bile transferi kapatmaya razı gelirim ben mesela.
Bayern aldı max meyeri

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben FFP kurallarını göz önüne alıp Türkiye ligi şartlarına göre yazdım bende isterim kanata Willian gelsin Draxler gitsin burda konuşulan Max Mayer'ler havada uçuşsun.. ama bana mantıklı gelen bunlar hiç bir Avrupalı topçu 29-30 yaşından önce gelmez. Kompany evet sorunlar yaşıyor olabilir ama hiç gözden düşmeyen topçu bize gelse savunma hattımızı %30 güçlendirir. Ayrıca Feghouli bu formuyla kanat manat oynamaz zaten oynayamadığı için hep forvet arkasında geziyor Mendes şu an Feg'in içinden geçer. Rodrigues geldiğinde de kimse bu kadar performans beklemiyordu ama gayet iyi, ön yargılı olmamak lazım Kayseri'den geliyor diye.

Muslera
Mariano Maicon Transfer Nagatomo
Fernando Transfer
Feghouli Belhanda Rodrigues
Gomis

Transfer
Linnes Serdar Transfer Transfer
Tolga Transfer
Sinan Transfer Transfer
Transfer

yedek oyuncularimiz yok gibi birsey. eren derdiyok, selcuk falan yazmayin.​

Ben FFP kurallarını göz önüne alıp Türkiye ligi şartlarına göre yazdım bende isterim kanata Willian gelsin Draxler gitsin burda konuşulan Max Mayer'ler havada uçuşsun.. ama bana mantıklı gelen bunlar hiç bir Avrupalı topçu 29-30 yaşından önce gelmez. Kompany evet sorunlar yaşıyor olabilir ama hiç gözden düşmeyen topçu bize gelse savunma hattımızı %30 güçlendirir. Ayrıca Feghouli bu formuyla kanat manat oynamaz zaten oynayamadığı için hep forvet arkasında geziyor Mendes şu an Feg'in içinden geçer. Rodrigues geldiğinde de kimse bu kadar performans beklemiyordu ama gayet iyi, ön yargılı olmamak lazım Kayseri'den geliyor diye.
Evet reis Maicon-Serdar ikilisine bakarak Kompany-Serdar ikilisi daha uyumlu-dengeli bir stoper ikilisi olabilir ama hem Serdar hem Kompany ciddi sakatlık sıkıntısı olan adamlar seneye şampiyon olup UCL 'ye gidersek Lig-Kupa-UCL 49 maç oynamış olacağız bu ikilinin sırtına 50 maç yüklemek pek mantıklı gelmedi ...

Avrupa'da ses getirecek bir takım için kolları sıvayan Fatih Terim ve Galatasaray yönetimi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.Son aday Miguel Veloso

1522499532782.png

Ex aşkımız Shaqiri. Yazın bir yere. Garry satılırsa gelmesi olası. Stoke City hala 37 yaşındaki leylek Crouch'a şişirdiği toplarla pozisyon bulmaya çalışıyor. Bu oyunla düşerler.

Dünya Kupası öncesi bitiririz.

Ex aşkımız Shaqiri. Yazın bir yere. Garry satılırsa gelmesi olası. Stoke City hala 37 yaşındaki leylek Crouch'a şişirdiği toplarla pozisyon bulmaya çalışıyor. Bu oyunla düşerler.

Dünya Kupası öncesi bitiririz.
Belhanda 'dan iyi 10 numara oynar gelsin

Yeterki gelsin de Feghouli 'yi eskisi gibi 2. forvet oynatsak da olur ...

Kadromuzda genç yerli topçu yok resmen Selçuk 'u sayma zaten yıllardır ne halde olduğu belli geri kalan isimlerden Serdar-Sinan-Tolga bile artık yaşını başını almış adamlar

Bu konuda şansımız Fatih Terim yıllardır milli takımın başında izliyor yerli topçuları en azından 2-3 tane genç işimizi görecek yerli topçu da almamız gerekiyor ...

Üst Alt