Transfer Önerileri - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

----------------Gomis-------------------

--Gaitan------Kagawa------Feghouli---

----------R.Mesa-----Fernando--------

Nagatomo--Serdar--Maicon--Mariano

----------------Muslera--------------------

Yedekler:
Yedek kaleci
Linnes
Ivan Marcano
Kaan Ayhan
Uğur Çiftçi
Donk
Selçuk
Musa Çağıran/Tolga Ciğerci
Emre Mor (kiralık)
Bilal Başacıkoğlu
Sinan Gümüş
Abel Hernandez
Eren Derdiyok

Biz sene sonunda Feghouli, Gary ve Gomis'i tutamayız diye düşünüyorum.
Feghouli = 10m Euro'ya serbest kalır.
Gary = Dursun olsa 10m Euro'ya satardı, şimdi 20m Euro civarlarında gider.
Gomis = Çin'den teklif gelirse 20-30m civarı paralar şaşırtmasın. Zira Gomis transferinde tok satıcı durumundayız. Bunu iyi kullanırsak Çin'den 30m Euro kopartabiliriz.
Belhanda = Tok satıcı değiliz ama tok satıcı rolü yapmalıyız. 10m Euro üzeri teklife satarız her türlü.

Gomis'i iyi paralara satıp Balotelli'ye çökmek bana da çok mantıklı geliyor. Tabi ki büyük bir kumar ama Fatih Terim ve taraftar faktörüyle kazanabileceğimiz bir kumar. Eğer tutarsa hem kasaya ciddi para girecek hem de daha komple bir forvetimiz olacak.

Bugunluk, Bu anlik ah keske diyorum:

------------------------Abel Hernandez---------------------------------
-Konoplyanka------------Gonzalo Martinez-------------Shakiri-------
--------------------Emre akbaba------Fernando-----------------------
--Nagatomo-----------------------------------------Mariano----------
--------------------Serdar Aziz--------Maicon--------------------------
--------------------------------Muslera---------------------------------

Yedekler:

Kaleci: ????
Martin Linnes
Kaan Ayhan
Ahmet Calik
Sol Bek: ?????
Donk
Selcuk
Garry
Umut Bozok
Eren Derdiyok

-------------Elbette daha cok cok degisecek takim. Insallah o 2000 dogumlu oyuncular kendilerini A takimina kadar gelistirir ve yeni bir iskelet kurarlar ama o gunlere kadar bu sekilde idare etmemiz lazim.
Imkansiz mi yazdiklarim? Sanmiyorum ama Belhanda, Feghouli ve Gomisi satabildigine kadar satman lazim. Ah be Gomis.. soyle 2-3 yas daha genc olsaydin ah...

Eğer Garry (18-20 mil. €) + Serdar (10-12 mil. €) + Belhanda (5-7 mil. € ) gibi bedellerle satabilirsek transfer dönemi için elimiz acayip rahatlar , sıcak para ile güzel bir kadro kurabiliriz Şampiyonluk + UCL gelirlerini olduğu gibi borç ödemelerine aktarıp FFP konusunda rahat bir nefes alırız

37452.jpg

Sadece şu 4 mevki için harcayabileceğimiz 30-35 mil. € gibi bir para olur elimizde ...

Galatasaray'ın İspanya 2. Lig gol kralı Jaime Mata'yı (29, Real Valladolid) sezon sonunda bonservis ödemeden transfer edeceği iddia edildi!

1522938591503.png

Ispanya’dan dogru duzgun forvet 10 yilda 1 cikar, o da katiyyen Turkiye’ye gelmez.

Jaime Mata yedege beles gelecek ve maasi 2 milyon euro falan olacaksa alalim. Yoksa pas.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

--------------------Muslera------------------------

Mariano-----S. Aziz-----Marcano---Nagoutomo

---Belhanda-----Fernando-----K.Asamoah------

--------Mor-------Balotelli-------Feghouli-------

İvan Marcano (imza parası 2 mio) uzun sol stoper.
Mor 8 mio euro hocasıyla kapışmış.
Balotelli (İmza parası 4 mio) Gomis giderse nokta atışı hamle olur. Gomis kalırsa da başımızın üstünde yeri alır. Yemişim baloyu.
Asamoah(imza parası 2 mio) yahut Ndiaye (kiralık)
Akbaba (4 mio euro) ya da emre çolak.
Erce kardeşler (1 mio euro, sonraki satıştan pay)
Uğur Çiftçi (free) yerli ve milli yedek solbek.

21 mio euro gider.

Gomis den 10 mio euro
Gary R. Den 18 milyon euro
Maicon dan 6 milyon euro

34 mio euro gelir.

Toplam ciro 13 mio euro

Maaş bütçesi 60 mio altı
kadro limiti 23 kişi ile 4 altyapı = 27 kişi.

Maicon çok bam güm oynuyor bu açıdan yolladım. Top dikip duruyor havaya yerden oynamalıyız. Muslera geriden oyun kurmayı öğrenmeli tafodan. Topu dikmemeliyiz. Havadan güçlü olmamız lazım 2 havacı stoperimiz var. Bekler ofansif olacak. Tecrübeleriyle ters kademe yemeyecekler. Orta sahada bir iki yönlü(asamoah), bir tane tek yönlü yeri geldiğinde arkayı üçleyecek adam(fernando), Ve bir tane de İki yönlü den bir tık ofansif(belhanda)

Önde salah modeli bir feghouli. İleri uçta fiziğiyle top tutacak bir balo yahut gomis. + Gary gideceği için yerine top taşıyabilecek bir moer.

Belki duran top dışında gol yemeyiz ama çok da zor gol atarız.Emre Mor yerine daha golcü bir isim olabilir.Juventus gibi takım kurmuşsuz.

Belki duran top dışında gol yemeyiz ama çok da zor gol atarız.Emre Mor yerine daha golcü bir isim olabilir.Juventus gibi takım kurmuşsuz.

Aslında liverpool tarzı bir takım kurdum. Hızlı oyuna odaklı. Mor ve feghouli skora katkı yapmazsa gol üretemez kadro haklısın. Yaptıklarını farz ediyorum. minimum 10 gol 10 asist yapmaları lazım. Orta saha da sertlik sağlamak için böyle, cl de ihtiyacımız olacak. Asamoah da nagotomo da olduğu gibi buraya gelirse skor katkısı artar. Orta alanda minimum bir 6-7 gol atacaktır. Belhanda da bu yıl ki gibi 2 gol 10 asist filan yaparsa kafidir. Fernandonun skor katkısı da ekstrası olur işin. Bekler zaten ofansif ikisi de bir şekilde dengelemek lazım kadroyu ben buna dikkat ettim. Full ofansif veya full defansif kurmadım.

Aslında liverpool tarzı bir takım kurdum. Hızlı oyuna odaklı. Mor ve feghouli skora katkı yapmazsa gol üretemez kadro haklısın. Yaptıklarını farz ediyorum. minimum 10 gol 10 asist yapmaları lazım. Orta saha da sertlik sağlamak için böyle, cl de ihtiyacımız olacak. Asamoah da nagotomo da olduğu gibi buraya gelirse skor katkısı artar. Orta alanda minimum bir 6-7 gol atacaktır. Belhanda da bu yıl ki gibi 2 gol 10 asist filan yaparsa kafidir. Fernandonun skor katkısı da ekstrası olur işin. Bekler zaten ofansif ikisi de bir şekilde dengelemek lazım kadroyu ben buna dikkat ettim. Full ofansif veya full defansif kurmadım.
Kadro iyi ama hem Emre hem de Balotelli riskli.Özellikle Emre Mor koca sezonu 2-3 golle kaptabilir.Balotelli de gerçekten riskli ama son 2 yıldır akıllanmış gibi.Yine de buradaki ilgi alaka ile şımarabilir :) Bana göre Emreyi yedeğe alıp yerine daha skorer birini koyarsak çok iyi kadro olur.

Kadro iyi ama hem Emre hem de Balotelli riskli.Özellikle Emre Mor koca sezonu 2-3 golle kaptabilir.Balotelli de gerçekten riskli ama son 2 yıldır akıllanmış gibi.Yine de buradaki ilgi alaka ile şımarabilir :) Bana göre Emreyi yedeğe alıp yerine daha skorer birini koyarsak çok iyi kadro olur.

Olabilir evet full yabancı olmasın diye attım birazda emreyi oraya. ha birde Gomisi yolladık sanmasın millet şimdi. Giderse diye yazdım baloyu da :D

Garry Rodriguesi 18 Milyona falan yollayalım paydan düşersek 15 Mioya falan şu hamleleri yapabiliriz

Nagatomo(2.5 M)
Trezeguet(3.5 M)
E.Mor(1 M Kiralık)
XXXX (Orta Sahada 8 numara için) 4-5 M bütçe ayrılabilir
Çağlar (500 K)
XXXXX (Stoper sol ayaklı olması tercihen) 3 M bütçe olabilir

Olabilir evet full yabancı olmasın diye attım birazda emreyi oraya. ha birde Gomisi yolladık sanmasın millet şimdi. Giderse diye yazdım baloyu da :D
Zaten Gomisin gitmesi demek en az 20 milyon euro kasada demektir.Yine de emin değilim.Adam Anadolu takımlarını ezdi geçti.Benim hedefim Avrupadan ziyade en az 3 sezon daha şampiyon olup arayı açmak.Gomis de bu hedef için en ideali.Fakat 20 milyon teklif gelirse anında yollarım :)

Üst Alt