Transfer Önerileri - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Maiconun yanina degil de yerine stoper alsak daha iyi olur

Salyangoz hiziyla gelecek sezon sorun çikartabilir

Hizli oyunculara karşi bok gibi oynayabiliyor

Milan Musacchioyu satmayi düşünüyormuş

Scout oyuncu bulup t.d 'ye isim sunması gerekiyor bizde tam tersi t.d oyuncu bulup scout a isim sunuyor ilginç

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çünkü scoutumuz zengin çocuğu holding sahibi ve özürlü onun için bizi iflas ettirebilir ve ben bunu söylediğim için vicdansız, terbiyesiz biriyim onun için lütfen emreye bir titr ve sokağa saçacağı 10 milyon euro daha verin çünkü özürlü olduğunu belirtmemin bedelini galatasaraya ödetmeliyiz...

37500.jpg

Ayrıca teklif gelir ve satabilirsek Maicon ve Feghouli ikilisi yerine bile adam alınabilir ...

Umar'ı Türkiye'ye ilk geldiğinden beri izliyorum. 1.5 sene Samsun'da oynadı. Türkiye'ye geldiğinde 18 yaşındaydı bundan tam 5 sene önce. O zaman Samsun'un çok iyi bir kadrosu yoktu ama çok fark yaratıyordu ve takımın yarısı diyebilirdim. Samsun o sene play-off oynadı çıkamadı. Diğer sene Osmanlı bunun kanına girdi Samsun'un mali sıkıntıları vardı Umar'ı bedavaya aldılar. Osmanlı değilde Başakşehir'e gitse Avrupa'ya atmıştı kendini Cengiz gibi buna eminim. Afrikalı oyuncularda genel özellik nedir ? hızlı, çevik, dripling yeteneği yüksek. Bunların hepsi Umar'da mevcut bunlara ek topa basıp set oyunu bile oynayabiliyor. Tek eksiği bitiricilik diyebilirim o da çalışmayla giderirse Bruma gibi 15 milyon€ civarı bir kulübe gider.

İşin özü Osmanlı bu sene düşerse tam bir fırsat transferi 2-3 milyon €'ya biter bu iş. Osmanlı ayrıca Forvet ve sol açık kullandı daha çok ama sağ kanatta daha verimli oynuyor.

Harika olur

37500.jpg

Ayrıca teklif gelir ve satabilirsek Maicon ve Feghouli ikilisi yerine bile adam alınabilir ...

Serdar olmaz üstat yedek olur ama. Onun dışında belhandaya kimse afedersin ama ...maz onun için fernandonun sağına da yaz onu. Ben de senin gibi düşünüyorum tandemin soluna chiellini ve robben ile riberyi de kanatlara koy lig şimdiye bitmişti şampiyonlar liginde de çeyrek finalde elenir türkiye kupasını alır feneri kadıköyde yenerdik...hürmetler...

Serdar olmaz üstat yedek olur ama. Onun dışında belhandaya kimse afedersin ama ...maz onun için fernandonun sağına da yaz onu. Ben de senin gibi düşünüyorum tandemin soluna chiellini ve robben ile riberyi de kanatlara koy lig şimdiye bitmişti şampiyonlar liginde de çeyrek finalde elenir türkiye kupasını alır feneri kadıköyde yenerdik...hürmetler...

Maicon olur ama Serdar olmaz ha.

tumblr_nijh3eTIBF1sao7pgo1_400.gif

Üst Alt