Transfer Önerileri - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bu Akhisar maçı bize gösterdi ki devasa bir çöplük var takımda bu takımı artık adam akıllı bir hale getirmemiz lazım misal;

___________________Muslera_____________________
Mariano_____Serdar____Mangala____Nagatomo
____________Fernando____Cabaye______________
_____Feghouli____Belhanda____Trezeguet______
____________________Gomis______________________
+
Çağlar Akbaba
Martin Linnes
Jason Denayer
Koray Günter
Atila Turan
Ryan Donk
Tolga Ciğerci
Emre Akbaba
Emre Mor
Sinan Gümüs
Stefano Okaka

Gidenler: Eray,Carrasso,Lato,Hakan,Ahmet,Tarık,Selçuk,Yasin,Cavanda,Carole,Eren,Garry,Maicon
Gelenler: Çağlar,Mangala,Atila,Cabaye,Trezeguet,Emre.A,Emre.M,Okaka

Şu şekil bir revizyon lazım

Cabaye yerine daha genc bir oyuncu tercih ederim. Takim 28+ oyuncularla dolu.

su an HSVde oynuyor ama fazla takip etmedim/edemedim

spursde seksi futbol oynuyordu ama arjantin ahmet çalik onu begenmemisti nedense

Valla Pochettino orta sahadan anliyor

Dembele, Sissoko, Wanyama, Dier, Alli, Eriksen, Bentaleb, Paulinho hepsi 1. sinif orta sahalar

Hatta sene basi Dembele ya da Sissoko icin Trabzon duyumlari vardi, eger Turkiye'ye gelecekleri varsa derhal cokmeliyiz

Hele hele Dembele, acayip bir adam

dembele çok iyi oyuncu ama birakmazlar bence

pepin takimina yakisir

Juventus'u manyak etti, bence de birakmazlar. Kontrati 2019'da bitiyor sanirsam, cok ufak bir ihtimal onun sayesinde alinabilir diyecegim de gercekci degil.

Dedigim gibi Trabzon'a yazilmisti. Ben o yuzden eger gelecekse kesinlikle alinsin dedim.

Simdi baktim, 2016'da Dembele, 2017'de Sissoko yazilmis. Sissoko biraz daha gercekci. Tam aradigimiz orta saha tipi bence.

Dembele ve Türkiye ha :D
Birde hamsispora , kıyamet alameti gibi.
Harika oyun kuruyor ve pas kalitesi muazzam bir adam.40 yaşında bile oynar Türkiye’de. Temposuz biraz.
4-5 sene sonra alırız :)

Doğum tarihi/Yaş: 28 Haz 1998(19)
Uyruğu: İspanya
Boyu: 1,74 m
Mevki: On Numara
Sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2018
Performans: 37 maç 9 gol 4 asist

Üst Alt