Transfer Önerileri - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bence Ziyech 40m avro edecek oyuncu degil - bu piyasada bile degil. Eger Ziyech gitmek istedigini açikça söylerse Ajax daha az paraya satmak zorunda kalabilir.

Ve Polonya, Yunanistan ve Izlanda gibi liglerden ucuza yetenek bulabiliriz aslinda, bu ligleri mutlaka degerlendirmemiz lazim. Özellikle Izlanda ligine scout yollamak lazim. Brezilya veya Arjantin ligin ortalama Brezilya veya Arjantin yetenegi bizi tercih edecegini sanmiyorum.
Ben 40 milyona alalım demedimki. Ziyech+orta saha+forvet+sol açık 40 milyon veya civarı dedim.

Patlama yapması beklenen, henüz yıldızlaşmamış alabileceğimiz gençlerden

Bartosz Kapustka
Ladislav Krejci
Anwar El Ghazi
Paul-Georges Ntep
Vincent Koziello

Garanti katkıda bulunur diye baktığım kanat oyuncusu:

Luciano Narsingh

Robert Gumny (19) - Lech Poznan - Sağ Bek

Müthiş bir potansiyeli var. Büyük ihtimal İtalya'ya gidecek bu sene.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

'' Bu sezon transfer ettiğimiz Cedric Carrasso, Younes Belhanda ve Bafetimbi Gomis geçen sene Fransa Ligi'nde oynuyordu. Sofiane Feghouli'nin çıkış noktası ise, bir başka Fransa Ligi takımlarından Grenoble olmuştu. Tüm bunların dışında Gianelli Imbula, Ferland Mendy, Jordan Ferri gibi isimleri de transfer etmek istedik ancak olmadı. ''

Imbula ve Ferri tekrar gündeme gelebilir sezon sonu.

'' Bu sezon transfer ettiğimiz Cedric Carrasso, Younes Belhanda ve Bafetimbi Gomis geçen sene Fransa Ligi'nde oynuyordu. Sofiane Feghouli'nin çıkış noktası ise, bir başka Fransa Ligi takımlarından Grenoble olmuştu. Tüm bunların dışında Gianelli Imbula, Ferland Mendy, Jordan Ferri gibi isimleri de transfer etmek istedik ancak olmadı. ''

Imbula ve Ferri tekrar gündeme gelebilir sezon sonu.
Ferri lyondami

Alemin Tek Kralı

Ferri lyondami

Alemin Tek Kralı

Evet. Geçen senenin Ocak ayında çok ilgilenip görüşmüşüz hatta. 7,5 M euroda diretince Lyon olmamış. Bu sene de fazla forma şansı bulamıyor. Uzaktan şut tehdidi olan, dinamik bir isim diye biliyorum. 4-1-4-1'de orta saha 4'lüsünün sağ içinde etkili olur oyuncu tipi olarak. Fio'dan Veretout, Espanyol'dan Darder, Burnley'den Jeff Hendrick de olabilir ama biraz tuzlu olur bu 3'ü.

Aslında bir daha uzun süre ihtiyaç olmasın, garanti bir isim olsun isteniyorsa Feyenoord'tan Tonny Vilhena ilaç olur ama 15 M ister Feyenoord onun için.

Ferri lyondami

Alemin Tek Kralı

Evet. Geçen senenin Ocak ayında çok ilgilenip görüşmüşüz hatta. 7,5 M euroda diretince Lyon olmamış. Bu sene de fazla forma şansı bulamıyor. Uzaktan şut tehdidi olan, dinamik bir isim diye biliyorum. 4-1-4-1'de orta saha 4'lüsünün sağ içinde etkili olur oyuncu tipi olarak. Fio'dan Veretout, Espanyol'dan Darder, Burnley'den Jeff Hendrick de olabilir ama biraz tuzlu olur bu 3'ü.

Aslında bir daha uzun süre ihtiyaç olmasın, garanti bir isim olsun isteniyorsa Feyenoord'tan Tonny Vilhena ilaç olur ama 15 M ister Feyenoord onun için.
Çok bütçeli transfer beklemiyorum açıkçası genç isimlere yönelmeliyiz artık hep olmuş olacak durumda oyunculara gidiyoruz buda külfetli oluyor açıkçası

Alemin Tek Kralı

1676549_Galatasaray_SK.jpg

forvet olarak hayalimdeki isim gignac kanada konoplyankayı isterim garrynin yerine ama trezeguet isimleri dolasıyor birde iyi bir 8 numara orta sahamız olsun isterim ordaki hayalim wilshere ama imkansız o heralde :)

Bu Akhisar maçı bize gösterdi ki devasa bir çöplük var takımda bu takımı artık adam akıllı bir hale getirmemiz lazım misal;

___________________Muslera_____________________
Mariano_____Serdar____Mangala____Nagatomo
____________Fernando____Cabaye______________
_____Feghouli____Belhanda____Trezeguet______
____________________Gomis______________________
+
Çağlar Akbaba
Martin Linnes
Jason Denayer
Koray Günter
Atila Turan
Ryan Donk
Tolga Ciğerci
Emre Akbaba
Emre Mor
Sinan Gümüs
Stefano Okaka

Gidenler: Eray,Carrasso,Lato,Hakan,Ahmet,Tarık,Selçuk,Yasin,Cavanda,Carole,Eren,Garry,Maicon
Gelenler: Çağlar,Mangala,Atila,Cabaye,Trezeguet,Emre.A,Emre.M,Okaka

Şu şekil bir revizyon lazım

Üst Alt