Transfer Rotası Çiziliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Rotası Çiziliyor

Cevap: Transfer Rotası Çiziliyor

Yabancı sınırlaması olmasa olurdu ama zaten 5 banko oyuncu+Baros var.Baros'u kesip Pranjic'i oynatmakta olmaz.

@srfydn

Şeref Aydın

birkac gun gecsin soz veriyorum aciklicam. ama herkesi tatmn etmeyecek bir isim. ancak oynadigi takim itibariyla herkesin adini bildigi biri

Bu tweetten sonra kesinlikle Danijel Pranjic diyorum net!

Arkadaslar futbolu yakindan takip ederim bayern maclarinida cok izlerim ama ben Pranjic isimli bir futbolcu hatirlamiyorum . :D

Pranjic alinirsa, yanina Hamit'te kiralanip, 3-4-3'e donulmeli. Kanatlarda Hamit-Pranjic, arka ucta Eboue-Semih-Ujfa. Iki oyuncuda bu sistem icin cok uygun. Heleki Pranjic.

Hem orta saha hem sol bekte oynayabilmesi iyi bisey ama bu adam gercekten iyi mi ki? Izleyenler varsa anlatsin bi zahmet.

Danijel Pranjic tanıyorum disiplinli , çalışkan ve istikrarlı bir takım oyuncusu izlenimi uyandırıyor bende.Ama ne kadar etkili olabilir orası tartışılır.Kesinlikle beklentilerin altında bir transfer olur.Bizim sol kanat için daha sansasyonel , hızlı , adam geçebilen teknik bir sol kanat oyuncusu bulmamız gerekir Örneğin Podolski.

M.United-B.Münih çeyrek final maçında izlemiştim.B.Münih o sene final oynamıştı.

Orta sahanın göbeğinde Van Bommel ile birlikte oynamıştı.Açıkçası beğenmiştim, tekniği ve pas kabiliyeti yüksek, aklıyla oynayan bir oyuncu.Ama tabiki bir kanat oyuncusu gibi hızlı, çabuk, çok iyi adam eksilten biri değil.

Yöneticiler, ”Elmander son derece profesyonel bir futbolcu. Saha içinde performansının yanısıra son derece çalışkan, beyefendi ve takımda herkesin sevdiği bir isim. Antrenmanlara 2 saat önce gelip , bittikten sonra da ekstra çalışmaya devam ediyor. Mükemmel bir transfer” ifadelerini kullandılar.

Bu kısmı atlamayalım. :tiphat:

Üst Alt