Transfer Rotası Çiziliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Rotası Çiziliyor

Cevap: Transfer Rotası Çiziliyor

Pranjic beleşe yedek olara gelecekse sorun yok ama ilk 11 için düşünülüyorsa sorun var.

Hem orta saha hem sol bekte oynayabilmesi iyi bisey ama bu adam gercekten iyi mi ki? Izleyenler varsa anlatsin bi zahmet.

Heerenveen doneminden cok iyi taniyorum. Hizli, ileri-geri oynayabilen, disiplinli bir oyuncu. Sol ayagi cok iyi. Duran toplari iyi kullaniyor. Adam gecebiliyor, ama Quaresma/Reyes stilinde degil. Hilbert'in biraz ustunde.

Hirvatistan Turkiye maclarinda oynadi. Heleki ilk macta sag kanadimizi koridor'a cevirdigi anlar oldu.

Heerenveen doneminden cok iyi taniyorum. Hizli, ileri-geri oynayabilen, disiplinli bir oyuncu. Sol ayagi cok iyi. Duran toplari iyi kullaniyor. Adam gecebiliyor, ama Quaresma/Reyes stilinde degil. Hilbert'in biraz ustunde.

Hirvatistan Turkiye maclarinda oynadi. Heleki ilk macta sag kanadimizi koridor'a cevirdigi anlar oldu.

Pranjic hızlı mı?:asd:

srfydn Şeref Aydın

duzeltme: biraz daha arastirdim da, adamin adi bir gazetede cikmis. ancak o haberden sonra uzerinde durulmamis. bence olursa faydali olacak.

Pranjic

Son tweetinden sonra kesin Pranjic.Yabancı sınırına takıldığında yedekliği sorun etmez Avrupa kupalarında oynar.Maliyeti de yüksek değil.Kötü transfer olmaz

srfydn Şeref Aydın

duzeltme: biraz daha arastirdim da, adamin adi bir gazetede cikmis. ancak o haberden sonra uzerinde durulmamis. bence olursa faydali olacak.

artık kesin pranjic

Üst Alt