Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos

Cevap: Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos

benayoun gelmesin hem de 8 milyon falan

31 yaşına gelmiş bir adama

hem de sağ kanat değilmi bu adam

en gicik oldum oyuncu hata nefrete kadar varan bir oyuncu var suan dunyada oda forlandir fenerli futbolcularden sonra burayi dubai gozu ile bakiyor adam ilk yapti tavirler aklima gelince sinirlerim tepeme cikiyor

Fatih hoca nin yaninda olmak istemezdim,suanda onune gelene firca kayiyordur.

Falcao Elias felan yazıyor onlar At.Madrid aldıgını gösteriyor Forlan da açık da kalıyor Galatasaray'da almayı düşünüyor galiba yazmışlar Podolski kırmızı kaleme alınmış :D

Bu arada Benayoun 8 milyon euro ya geliyor diye yazıyor orda 2+1 sözleşme var :D herşey abaçık orda da :D

Sözlükten alıntı.

Gülmekten karnım ağrıdı.Ne şifreciler varmış Taraftarımızda :D:D:D

1. forlan atletico madrid'de. falcao atletico'ya gitti, forlan boşa çıkıyor. üstüne bir de sos dökersek tam bizim ideal forvetimiz olur.

2. yabancılarda 2 yedek gerisi sınırsız ama ben bir tane istiyorum. 2+1 olur. 8 milyon bonservisi olabilir. 6.7+6+3=? 40 bulamadık yine.

3. benayun chelsea'de. drogba da chelsea'de. o zaman benayun drogba'dır. benayun'u alalım. kakalarız drogba diye.

4. podolski'den kırmızı ışık. orda dur liseli demek istiyor. fanatik'in yarınki manşeti.

5. afelay'dan yeşil ışık.

6. bir b.k anlaşılmıyor bu tahtadan. biz yine srfydn'ı bekleyelim.

https://imgim.com/dsc03611.jpg +

(10metin10hagi10arda10 - 19 ağustos 2011 21:16 ~ 21:21)

Bence podolski icin 8 yazmislar

Benayoun 6-7 arasi,Marlos ise 3 milyon euro.

Bu arada Benayoun'a burada topçu değil muamelesi çekilmiş biraz. Benayoun West Ham ve Liverpool'da müthiş performanslar çizdi gerçekten, Beşiktaş'ın 8-0'lık hezimetinde de başrol oynayan oyunculardan biriydi ancak Chelsea'de sakatlıklardan bir türlü başı kurtulmadı. Bireysel yetenek, yaratıclık, playmaker gibi özelliklerle ismi geçen oyunculardan belki de aradığımız özelliklere en fazla sahip olan, en uygun oyunculardan biri ancak bu sezon geçirmiş olduğu sakatlıklar, ilerlemiş yaşı ve belki de Türkiye'de pek hoş karşılanmayacak olan milliyeti bunlar gölge düşüren noktalar. Geçen sezon sadece 1 maça çıkabilmiş ve sakatlığının ne durumda olduğunu bilmediğimden dolayı ben de bu isme karşı mesafeliyim ancak öyle allah korusun, bize uzak olsun muamelesi çekilecek bir oyuncu da değil kesinlikle hatta saf yetenek olarak ismi geçen oyuncuların hepsinden daha üstün.

Benayoun hariç kaldır at. Ama onun gelmesini çok isterim. Podolski falan gibi b.ktan adamlara para bayılacağımıza o parayı Keita'ya versinler. Forlan'da gelmek istemiyo gibi zorlamanın anlamı yok.

Resimde Elias'ın üstünde adı yazan isim kesinlikle Gaitan yalnız.Bazı arkadaşlar söylemişler gerçekten de öyle.Portekiz basınında çıkan haber fos değilmiş demek ki.

Podolski ardığımız kan,Benayoun´u beğenmiyorum hiç.Forlan ise yatmaya gelmesse çok rahat gol kralı olur gibi.

Üst Alt