Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos

Cevap: Transfer Tablosu l Forlan, Benayoun, Podolski, Marlos

analizimi söylüyorum.

SOS zannettiğiniz yazı aslında 5 O 5.(O da değil işte ortası çizik bir şey. muhtemelen orta yuvarlak)

yazıyı yazan kişinin (muhtemelen fatih terim), "s" harfleri SOS sanılan yerdeki gibi değil.

bitişik yazılarda "elias"ın S'sini, ayrı yazılarda "podolski"nin s'sini inceleyin.

hele ikinci s kesinlikle "5".

sos veren bölgeleri ve alternatifleri yazmış işte o kadar şifre aramaya gerek yok

analizimi söylüyorum.

SOS zannettiğiniz yazı aslında 5 O 5.(O da değil işte ortası çizik bir şey. muhtemelen orta yuvarlak)

yazıyı yazan kişinin (muhtemelen fatih terim), "s" harfleri SOS sanılan yerdeki gibi değil.

bitişik yazılarda "elias"ın S'sini, ayrı yazılarda "podolski"nin s'sini inceleyin.

hele ikinci s kesinlikle "5".

O zaman Engin için bonservis saymayalım.

2 yabancı transfer için 10 milyon € bütçe vermiş olsalar.

Bu 10 milyondan 4 m€ Forlan'a ayrılmış olsun.

Geri kalan 6 için +2 m€ Podolski düşünülüyor olabilir.

Çünkü 8 ve 2+ sayıları var.

Edit. 2+1 miş :D

Bu tablo güzel oldu, en azından kiminle ilgilendiğimizi biliyoruz.

Forlan da tek alternatif sanırım.

Falcao'dan sonra Forlan %90 bizde bence.

Podolski ise yarin oynanacak macin ilk 18'ine alinmamis heralde.

Benayoun ve Podolski ikisi beraber gelebilir, Chelsea'nin ucuk bi bonservis isteyecegini sanmiyorum.

Ikisinden birinin gelmeme ihtimalinde ise Marlos'u getireceklerdir, alternatif olarak.

Konuşulmuştur büyük ihtimalle ama benim fikrim;

SOS: Santrafor, Orta saha, Sol açık..Orta sahanın üstü çizilmiş, Engin'i sol iç düşünüyor hoca belli ki.

Santrafor Forlan, 4 milyon, aşağıda 2 yuvarlak içine alınmış ve 8 yazılmış, Forlan'ın maliyeti 2 yıllık.

Solda ilk isim Podolski, alternatifi Benayaoun'un üstüne çarpı atılmış. Vazgeçilmiş veya olmamış, Podolski'nin altı çizili vurgulanmış. 6-7..6+1 yazıyor. Dün Gökmen Özdemir tranfer için 6-7 milyon bonservis ödeyeceğimizi söylemişti.

3 de herhalde ücretle ilgili bir şeydir.

SOS: Santrafor, Orta saha, Sol açık..Orta sahanın üstü çizilmiş, Engin'i sol iç düşünüyor hoca belli ki.

Santrafor Forlan, 4 milyon, aşağıda 2 yuvarlak içine alınmış ve 8 yazılmış, Forlan'ın maliyeti 2 yıllık.

Solda ilk isim Podolski, alternatifi Benayaoun'un üstüne çarpı atılmış. Vazgeçilmiş veya olmamış, Podolski'nin altı çizili vurgulanmış. 6-7..6+1 yazıyor. Dün Gökmen Özdemir tranfer için 6-7 milyon bonservis ödeyeceğimizi söylemişti.

Bende aynisini dusunuyorum,elias felan diyenler var ama bence bizimle alakasi yok o yazinin.

Aynen öyle.

Podolski ve Forlan bitmis gibi.

Şeref birini söylemiş lan forvet kim acaba..

Bence Forlan ama hadi hayırlısı..

Podolski müthiş olur ama çok zor.Kölnden koparmak kolay değil

Üst Alt