Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor

Güldük eğlendik neyse konumuza dönelim;

Sabri ve Umut bu takımın resmen arızası. Onların hele ikisinin de aynı anda sahada olması demek takımın 9 kişi oynaması demek.

Koray ve Jose iş yapacak gibi.

Selçuk bana göre Trabzonspor'da falan Sneijder etkisi yapabilir ama bizde Sneijder geldikten sonra sahte diploması ortaya çıkan sahte doktorlar gibi.

Bu takımda ortasahayı 1-Melo derim, 2. ise performansa göre derim.

Bilal, Jem Karacan ve Tarık için sadece diyeceğim " Yanlış yere gelmişsiniz. Bu forma size büyük gelir"

Olcan geldiğinden bu yana listedeki adıyla var olan bir oyuncu.

Carole açıkçası eksikleri var gibi görünse de hem hırsı,isteği hem de kalitesi sanki en az 1 sene dursun demeyi hak ediyor.

Hakan Balta artık çabuk yoruluyor. Ayrıca hem stoper hem sol bek olunca .... Yani onu yok sayamam ama onun üstüne takım da kuramam. İyi bir yedek olur sadece

Bu maç Galatasarayı beğenmeyenler (son dk lar hariç) ne bekliyorlardı acaba

Ne oynadık renktaş ? ben çatır çatır pozisyona girdiğimizi hatırlamıyorum

sniejder ve podolskinin bireysel yetenekleri sayesinde bir gol bulduk onun dışında ne yaptık ?

Ve unutmamak lazımki en nihayetinde bu bir hazırlık maçı idi eğer CL maçı olsa idi belki skor daha farklı olabilirdi.

Eskiden kupa şöyleymişti :D

CMtYTe6WsAAUQBz.jpg
oha bu gerçek mi? bayern sanırım bu 3 defa kazanmışlar zaten :D

Ne oynadık renktaş ? ben çatır çatır pozisyona girdiğimizi hatırlamıyorum

sniejder ve podolskinin bireysel yetenekleri sayesinde bir gol bulduk onun dışında ne yaptık ?

Ve unutmamak lazımki en nihayetinde bu bir hazırlık maçı idi eğer CL maçı olsa idi belki skor daha farklı olabilirdi.

Umutla pozisyona girilmeyi mi umuyordun. Hem de çatır çatır :D Allah iyiliğini versin :)

umut allahından bul umut!!!!

adamda
bitiricilik 0
zamanlama 0
hava hakimiyeti 0
pas 0
çalım 0
şut 0
pinpon topu kafasının içindeki beyin, ayaklarına hükmetmiyor.

bu adam 3 trilyon para alıyor.vay arkadaş.

biz niye şanslı kullardan doğmadık.

Üst Alt