Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trofeo Santiago Bernabéu | Real Madrid 2-1 Galatasaray | M.S | Smart Spor

Ne oynadık renktaş ? ben çatır çatır pozisyona girdiğimizi hatırlamıyorum

sniejder ve podolskinin bireysel yetenekleri sayesinde bir gol bulduk onun dışında ne yaptık ?

Ve unutmamak lazımki en nihayetinde bu bir hazırlık maçı idi eğer CL maçı olsa idi belki skor daha farklı olabilirdi.

Çatır çatır pozisyona girmeyi zaten bekleyen yoktu.Bugün beklentinin üzerinde oynadık. Umut kazması net pozisyonlar kaçırdı.Ama haklısın CL olsaydı daha farklı olabilirdi.

Yahu chedjou yok. Semih yok. Melo yok. Burak yok forvete ne kadarda sovsek umutan daha net golcü en azından. Sağ bek imiz full zarar genelikle. Takır takır futbol oynadık bölüm bölüm ki karşındaki takım pendikspor değildi. Adamların şeref kupası bu resmen öyle basit hazırlık maçı da değil.

Sabri 2.yarı gösterdi ki Galatasaray sağ beki olacak. Çok iyi performans gösterdi.
Şaka gibi hangi maçı izledi acaba:D

Az önce twitterda konuştuk. Daha doğrusu kendisine şunu yazdım 2011 deki bir yazısına atfen ;

"Sizin ne işiniz var GSTV de fenerli olarak. " Birisi bunu korumak için de bana şu cevabı verdi ;

" iyi bir GALATASARAY LIDIR ARİF...siyasi bir değerlendirmeydi o bence"

Ben de cevaben "Benim siyasi görüşüm Galatasaray menfaatidir.Siyasi görüşüm için GSaray'a ihanet edemem.Hele oradan ekmek yiyorsam. "dedim.

Bana Arifin cevabı "haklisiniz Kulup calisanlari icin gecerli o lafiniz"

Şu soruma cevap veremedi ama ;

"Muhtemelen Yarsuvat'ın "Fenere komplo yapıldı" sözüne de katılıyorsunuz"

Yani kısacası kulübü dalga dümen götürüyorlar işte. Ha sen,ben yani taraftar onlar için maaşın çıkacağı mali kaynak. O kadar...

Üst Alt