TRT Rezaleti Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT Rezaleti Hakkında

Bu kadar ruhsuz ve uyuyarak maç anlatan bir topluluk olmalarını geçtim çoğu maçta yaşanan ses-görüntü tutarsızlığı ve tüm heyecanın içine etmeleri ayrı bir olay. Artık TRT'de yayınlayanan bir Euro veya World Cup görmek istemiyorum ben şahsen. Cidden yeter artık, biri bu işe el atsın mümkünse. Ben her turnuvada TRT'nin ihtiyar, ruhsuz ve daha oyuncuların isimlerini düzgün telafuz etmekten yoksun spikerlerini çekmek zorunda mıyım kardeşim? Allah rızası için yeter ya, maçlar şifreli yayınlansın gerekirse, ama bu rezalete daha fazla katlanmak istemiyorum ben hiçbir şekilde.

SD yayının görüntü kalitesi zaten malum. Bu kadar kalitesiz ve iğrenç bir yayıncılık anlayışı dünyanın neresinde var Allah aşkına? Alsınlar direk İngilizlerin, Almanların yayınını versinler televizyona. Hiç oraya gitmeye zahmet etmesinler, çok daha fazla zevk alacağımıza eminim. Bu kadar güzel geçen bir DK'nin içine eden tek faktör TRT bana kalırsa.

Not: Ömer Üründül'ü yorumcu yapma girişiminde bulunmadılar en azından, buna da şükür demek lazım.

Sizin görüşleriniz nelerdir? Memnun musunuz TRT'nin yayınlarından?

gayet ii

98i tam hatirlamiyorum lakin 2002den beri trtden izleriz

premierligi de zamaninda ntvden alip batirdilar

simdi de degisirse hos olmaz

sahsi teatimdir

Ses-görüntü tutarsızlığından ziyade spikerlerin sesi sanki maçı cep telefondan anlatıyormuş gibi geliyor. Ses kalitesi çok düşük. TRT'de her zaman oluyor böyle. Tribünlerin sesi filan çok kötü geliyor. Neyseki maçları TRT'den izlemeye gerek kalmıyor.

Benim de gereksiz reklamlar, yok bilmem ne dizisi süper kesin izleyin vs muhabbetleri dışında bir şikayetim yok. Özel kanal değil sonuçta devlet kanalında maç anlatıyorsun daha ne dizisi.

Ses-görüntü tutarsızlığından ziyade spikerlerin sesi sanki maçı cep telefondan anlatıyormuş gibi geliyor. Ses kalitesi çok düşük. TRT'de her zaman oluyor böyle. Tribünlerin sesi filan çok kötü geliyor. Neyseki maçları TRT'den izlemeye gerek kalmıyor.

Aynen, ona değinmeyi unuttum. Tribünlerin sesini kısıp o güzel spikerlerinin sesini veriyorlar yayına.

Dizi reklamları rezalet.Özellikle ersinin zorlama laf getirişleri iğrenç

bknz: Evet Xavi gerçekten İspanya'nın imparatoru.İmparatorluk demişken bir imparatorluk dizisi....

Ayrıca Trt daha kaç tane Osmanlı dizisi yayınlamayı düşünüyor.Hepsi de kalitesiz yapımlar ve hiçbiri tutmuyor.

futbol izliyonuz olm daha adam gibi yorumcu da yok niye spikeri pur dikkat dinliyonuz ki

ha yorumcu olmamasi da ilginc tf is going on

Tribünlerden Demirören'in sülalesine mi sövülüyor bilmiyorum ama tribün sesi kısık gibi resmen çoğu maçta. Özellikle dünkü İngiltere- İtalya maçı seyircisiz gibiydi.

Trt bu isi hicbir zaman beceremedive beceremeyecek

Zaten ben daha dogmadan ayni adamlar vardi hala ayni adamlar var

Ben boyle ruhsuz mac anlatan spiker toplulugu gormedim

Dun ard'de kolombiya-yunanistan macina baktim. Aslinda bu maci pek tinlamam ama spiker oyle bir havaya soktu ki beni maci izlemeye bsladim :)

Trt mac ozetlerinde bile lesh. Kimin asist yaptigini kimin gol attigini soylemezlerdi eskiden. Gol olunca "ve gol" derlerdi. Ornegin yabancilar "ve gooooool" diye bagiriyorlar. Bunu bildigim icin bu dk'da trt'de tek bir mac izlemedim. Ayrica yorumcularinin da dunya futbol ve futbolculari bilgisi son derece zayif. Hicbir backgroundbilgisi, futbolcularin ve teknik heyetlerin enteresan detaylari hakkinda

Ancak uyusuk uyusuk mac anlatiYorlar.Bir de cakma futbol uzmani omer urundul bunlara katilinca tuz biber ekiyor uzerine :)

bi 2006 wc yayın rezaletinden sonra gayet değerini kıymetini biliyorum trt nin dünya kupaları konusunda.

dünde söyledim spiker kadrosu olarak yalçın çetin ve levent özçelik ayrı bir kulvardalar diğer spikerlere göre keşke lig tv de de çalışsalar yanlı taraflı sunumlardan kurtulsak.

ersin düzen birazdaha dikkat etse insanları bilgiye boğmaya çalışmasa ertemleşmese kendisi olsa o da fena değil ama işte ilk maçından büyük önyargı oluştu. "imparatorluk demişken trt de yep yeni bir dizi..." ki ön yargıda insanlar haklı çok saçmaladı

yani bi kaç yorumcu ve sunucu dışında şuana kadar pek sıkıntıya rast gelmedim. bilmiyorum eğer Türkiye de iseniz dünya kupası gerçekten bir tek Trt de güzel. Allah korusun düşünsenize dsmart veya ligtv nın aldığını.

Trt'nin ses kalitesi de lesh ama bu her türk kanalinda olan bir sey

Taraftar sesi bastiriliyor ve spikerin sesi sanki telsizle baglaniyormus gibi cikiyor :asd:

ESPN, ESPN2 ve ABC'den izliyorum, malum ABD'de oturuyorum ve yorumcular cok iyi, anlatim harika, goruntude de hicbir problem yok.

Hatta bircok macta suna sahit oldum. Mesela Meksika'nin macini iyi derecede Ingilizce bilen Meksikali bir yorumcu yorumlamisti, bugunku Fildisi macinda da Afrikali bir yorumcu vardi. Iyi hazirlanmislar benim nazarimda.

ZDF ve ARD'nin spikerleri ruhsuz olsa bile tek bir reklam yok. Ses bozuk değil ve full HD

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt