TRT Rezaleti Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT Rezaleti Hakkında

Ben memnunum.

Şımarıklık yapmayın. Digitürk ve kapitalizme mahkum olmuş kişiler gelip burada bedava yayın yapan yerleri eleştirmesin.

Bence eksik Ömer Üründül. Gecenin bi yarısı maçlar yayınlanıyor zaten ne kadar canlı olabilir ki spikerler. Tek eleştirim bazen sesin kısılması ve saçma sapan dizi reklamlarına olurdu.

Ben de memnunum. Bir tek zaten bu turnuvalar kaldı adam gibi izleyebileceğimiz. Şifreli olsa daha mi iyi? Şu anda milletin yarısı kafelerde, orda burda sersefil olmuştu.

uruguay-costa rika maçını anlatan spiker iyiydi

birkaç maç daha izledim hepsi leşti.o herif ne zaman anlatırsa o zmn trtyi izlicem gibi

Bişeyden de memnun kalın be kardeşim.Adamlar mis gibi yayın yapıyorlar.He az buçuk sorun oluyor.Ses olayının Trt'nin suçu olduğunu düşünmüyorum.Spikerleri de gayet iyi.

Herkesin kendi görüşü arkadaşlar, zaten bende konuyu sizin görüşünüzü almak için açtım. Almanya, İngiltere ve İtalya'daki yayınları açın izleyin arada nasıl bir uçurum olduğunu anlayacaksınız.

zaman zaman olan senkron sorunu ve dizi reklamları hariç on numaraydı diğer kanallarda olsa şifreli olacaktı alman ve fransızlar aşmış zaten ama trt dışındaki kanallarda daha iyisini yapamazdı hatta şifreli olurdu hiç yoktan iyidir

Herkesin kendi görüşü arkadaşlar, zaten bende konuyu sizin görüşünüzü almak için açtım. Almanya, İngiltere ve İtalya'daki yayınları açın izleyin arada nasıl bir uçurum olduğunu anlayacaksınız.

hakılsın ama trt dışındaki kanallarda daha iyisini yapamazdı lig maçlarında dolu para alıp üstüne 90 dakika reklam izleten kanaldan her türlü iyidir birde burdan bakman lazım zaten bizim o seviyeler için 40 yıl beklememiz lazım

hakılsın ama trt dışındaki kanallarda daha iyisini yapamazdı lig maçlarında dolu para alıp üstüne 90 dakika reklam izleten kanaldan her türlü iyidir birde burdan bakman lazım zaten bizim o seviyeler için 40 yıl beklememiz lazım

Ha reklam yönünden taktir ederim. Hiç maç içinde açılan ve ekranın yarısını kaplayan reklam görmedim.

Üst Alt