TRT Spor'un Taraflı Yayını! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT Spor'un Taraflı Yayını!

1666556535163.png

1666556552901.png

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk'un 1 saat önce yaptigi aciklamayi hala girmedikleri gibi paylastiklari haberler ortada... Alanya cephesinin aciklamalari eksiksiz verilmis!

Benimde dikkatimi ceken bi durum yorumcuların cogu fenerli sonra bjkliler geliyor, gslileride ilimli holigan olmayanlardan secmisler.
Evren göz var baska var mi bilmiyorum.

Spor mudurleri hasta bjkli firat sanirim hatta su an karsilarinda Trabzonlu mu fenerli mi belli olmayan birini almışlar konuşuyorlar.
Şampiyon olursak twitterda etkili olan sayfalarımız ve ultrAslan mutlaka tepki koymali.

Basında bir tane ama bir tane GS'lı yorumcu yok ki

Böyle böyle güçsüzleştiriliyoruz

Basında sesin çıkacak arkadaş
Spor basını bildim bileli bunların hegamonyasındaydı ama yalı çocuğu zamanında katlandı bu hegamonya. Türk futbolundaki en büyük sorun spor basınının tamamen bunların elinde olması. Her türlü pisliklerini spor basını örtüyor. Son 20 yılın tüm gazete ve spor kanallarının genel yayın yönetmenlerini araştırsınlar, %80 i fbjk li çıkacağına adım gibi eminim

Yahu çeki düzen verin şu medya yayınlarına. Şu söylem normal mi ya? Kimin hangi takıma gönül verdiğinin ne önemi var, ne kadar bayağı bir düşünce bu? Neyi meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz?

Bir tane bizim yönetici çıksa deseki şu medyada Galatasaray düşmanlığı yapanlari gördüğünüz yerde resmini çekin tepki gösterin ne olacak mesela. Çünkü gördük bunu söylemek suç değilmiş. Sonra bir taraftar yada bir grup gitse bu elemana avm de tepki gösterse suçlu kim olcak burda. Bunları öğrenmek istediğim için soruyorum beyin fırtınası.

Erhan Seven kim? Hic duymadigim biri.
ekşi'ye baktım
  • devletin kanalında fb amigoluğu yapan karaktersiz,liyakatsız,vasıfsız torpilli pislik.40 yıllık trt emekçisi bulunduğu konuma liyakatla gelmiş levent özçelik haddini bildirmiş ama trt'nin bu amigo holiganlardan acilen temizlenmesi lazım.

• devletin kanalını işgal eden holiganlardan biridir.

futboldaki şiddet olaylarının sebebini çok uzaklarda aramaya gerek yok. bizzat devletin kanalında taraftarları birbirine düşürmeye çalışıyorlar ve futbolcuları hedef gösteriyorlar.

spor medyasındaki fenerbahçeli holiganlara karşı acil bir şekilde önlem alınmalıdır.

ekşi'ye baktım
  • devletin kanalında fb amigoluğu yapan karaktersiz,liyakatsız,vasıfsız torpilli pislik.40 yıllık trt emekçisi bulunduğu konuma liyakatla gelmiş levent özçelik haddini bildirmiş ama trt'nin bu amigo holiganlardan acilen temizlenmesi lazım.

• devletin kanalını işgal eden holiganlardan biridir.

futboldaki şiddet olaylarının sebebini çok uzaklarda aramaya gerek yok. bizzat devletin kanalında taraftarları birbirine düşürmeye çalışıyorlar ve futbolcuları hedef gösteriyorlar.

spor medyasındaki fenerbahçeli holiganlara karşı acil bir şekilde önlem alınmalıdır.
Serefsiz adam

Medyadaki FB hakimiyeti çok eskilere dayanır. Galatasaray tandanslı kişilerin anlatılarını hatırlıyorum; Turgay Şeren zamanında filan ortak stad kullanılırken, GS taraftarları stadın küçük bir bölümünde toplanır, kalanını rakip FB veya BJK taraftarları doldururmuş. Galatasaray, Lise dolayısıyla her konuda öncü bir kulüp olsa da eski İstanbul' da küçük bir aristokrat topluluğun takımı olarak kalmıştır...

Dolayısıyla gazetelerde daha geniş kitlelere 'haber' satma imkanı nedeniyle FB çok daha fazla yer bulmuştur. Ülke, Dünya, taraftar oranları ve profilleri sil baştan değişmiş olsa da o arsız gelenek aynı şekilde devam ediyor maalesef. Ve ülkedeki spor ortamını geren başlıca unsurlardan biridir bu durum...

Üst Alt