TRT Spor'un Taraflı Yayını! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT Spor'un Taraflı Yayını!

Medyadaki FB hakimiyeti çok eskilere dayanır. Galatasaray tandanslı kişilerin anlatılarını hatırlıyorum; Turgay Şeren zamanında filan ortak stad kullanılırken, GS taraftarları stadın küçük bir bölümünde toplanır, kalanını rakip FB veya BJK taraftarları doldururmuş. Galatasaray, Lise dolayısıyla her konuda öncü bir kulüp olsa da eski İstanbul' da küçük bir aristokrat topluluğun takımı olarak kalmıştır...

Dolayısıyla gazetelerde daha geniş kitlelere 'haber' satma imkanı nedeniyle FB çok daha fazla yer bulmuştur. Ülke, Dünya, taraftar oranları ve profilleri sil baştan değişmiş olsa da o arsız gelenek aynı şekilde devam ediyor maalesef. Ve ülkedeki spor ortamını geren başlıca unsurlardan biridir bu durum...
Bunun geniş kitleyle alakası olsa çoktan lehimize degişirdi. Mevzu daha derin bir mevzu

Bunun geniş kitleyle alakası olsa çoktan lehimize degişirdi. Mevzu daha derin bir mevzu
Asırlık bir gelenekten bahsediyorum. Her gelenek eninde sonunda toplumun dinamiklerine yenilmeye mahkumdur, bazen biraz gecikebilir sadece...

İşin sosyolojik boyutu da var elbette. Bu ülkede FB ye başkan olmakla GS a başkan olmanın zorluk derecesi çok çok farklıdır mesela. Geçenlerde rahmetli olan Tahsin Kaya, Metin Aşık gibi hiç alakası olmayan kişiler, sıcak parayı basmak suretiyle FB başkanı olabilmişlerdir. Hatta Ali Şen bile önce GS a yamanmak istemiş de mümkün görmeyince FB li oluvermiş; Hıncal Uluç filan anlatırlardı. Dolayısıyla o profilde insanlar medyayı parmaklarında oynatmışlardır; sansasyona her daim iştahlı olmuş bir kitle de söz konusu olunca bu saadet zinciri günümüze dek süregelmiştir...

Sakarya Fenerbahçe Derneği alayı Fbli ve Akpli bunların herbiri medyada tffde ve mhkde yüklü yüklü maaşlar alıyor

bilin bakalım sakarya fb derneği başkanı kim!

İsmailde buranın ürünü, aspora bile şenol ve gargamel tipli bir herifi soktular fb maçları sonrası sadece onları konuşturuyorlar!

Asırlık bir gelenekten bahsediyorum. Her gelenek eninde sonunda toplumun dinamiklerine yenilmeye mahkumdur, bazen biraz gecikebilir sadece...

İşin sosyolojik boyutu da var elbette. Bu ülkede FB ye başkan olmakla GS a başkan olmanın zorluk derecesi çok çok farklıdır mesela. Geçenlerde rahmetli olan Tahsin Kaya, Metin Aşık gibi hiç alakası olmayan kişiler, sıcak parayı basmak suretiyle FB başkanı olabilmişlerdir. Hatta Ali Şen bile önce GS a yamanmak istemiş de mümkün görmeyince FB li oluvermiş; Hıncal Uluç filan anlatırlardı. Dolayısıyla o profilde insanlar medyayı parmaklarında oynatmışlardır; sansasyona her daim iştahlı olmuş bir kitle de söz konusu olunca bu saadet zinciri günümüze dek süregelmiştir...
O mecrayı uzun yıllardır domine eden bir lobi mevcut ama dertleri tiraj veya reyting değildi hiç birzaman. Gayeleri fb'lerinin menfaatine çalışmaktı her daim. Geleneksel bir köşe kapma, kadrolaşma yani

O mecrayı uzun yıllardır domine eden bir lobi mevcut ama dertleri tiraj veya reyting değildi hiç birzaman. Gayeleri fb'lerinin menfaatine çalışmaktı her daim. Geleneksel bir köşe kapma, kadrolaşma yani
Doğru tabii. Zaten dediğim gibi köşebaşlarını çok önceden tutmuşlardı, bunu devam ettirmek için o lobiyi her türlü yöntemi kullanmak suretiyle canlı tuttular. Aziz Yıldırım' ın işinden ettiği medya mensuplarının çok azını biliyoruz. Yayıncı kuruluşta spiker tercihlerini bizzat Aziz Yıldırım' ın yaptığı teyitli bir haberdi. TFF nin ve bağlı kurulların oluşturulma aşamasında Şekip Mosturoğlu ile yaptığı telefon görüşmeleri tapelerle sabit. Spora dair istisnasız her şeyi manuple ettiler. Sorsan, FB nin menfaatlerini koruyorlar...

Bu kokuşmuş düzenden çoktan illallah ettim de işte taraftarlık güdüsü böyle bir şey. Futbola hiç ilgi duymamış olmayı tereddütsüz isterdim; mümkün olsa bugün bırakmayı isterim hatta...

Sadece birkaç programlık durum değil ne yazık ki uzun zamandır var hatta geçen seneden beri ara ara sırf ne söyleyecekler diye bazen takip ediyorum her şartta bizi yerden yere gömerken aynı şekilde feneri pamuklara sarıp kolluyorlar ve öve öve bitiremiyorlar.

Erhan Seven, Lütfü Özel, Hayati Soydaş genelde 14:00-16:00 programında yer alıyorlar programı Levent Özçelik sunuyor bu saydığım 3 isimde ağır fenerbahçe yandaşı bir tek Levent Özçelik'i ayrı tutmak gerekiyor fanatiklik yaptıklarını fark edebiliyor direk karşı çıkıyor.

Bunlar net olarak Galatasaray düşmanı daha önce tepki koyulmalıydı hatta bir ara konusunu açacaktım ama o kadar rezil karakterler ki forumu kirletmek istemedim.

Her açtığımda zaten bir Galatasaray düşmanı karşıma çıkıyor bu kanalda. Sadece özetleri izliyorum çünkü tek gösteren kanal bu.

Bu ortadaki dünyanın en gerizekalı fanatiği. Rambo daha akıllı

Bundan üç hafta önce herkes ismaile sallıyor. Yaptığı değişiklikler rezalet. İsmaili bir savunuyor, arkasında olmamız lazım, her zaman desteklememiz lazım falan. Editörde diyor ki tamam destek verelim de ama bunlar da yanlış. Yok abi hiç o konulara girmiyor, hatta sinirleniyor editöre. O da çömez bi tipti, Levent özçelik gibi cevap da vermedi. Yarım saat ismail güzellemeleri yaptı gerizekalı

Doğru tabii. Zaten dediğim gibi köşebaşlarını çok önceden tutmuşlardı, bunu devam ettirmek için o lobiyi her türlü yöntemi kullanmak suretiyle canlı tuttular. Aziz Yıldırım' ın işinden ettiği medya mensuplarının çok azını biliyoruz. Yayıncı kuruluşta spiker tercihlerini bizzat Aziz Yıldırım' ın yaptığı teyitli bir haberdi. TFF nin ve bağlı kurulların oluşturulma aşamasında Şekip Mosturoğlu ile yaptığı telefon görüşmeleri tapelerle sabit. Spora dair istisnasız her şeyi manuple ettiler. Sorsan, FB nin menfaatlerini koruyorlar...

Bu kokuşmuş düzenden çoktan illallah ettim de işte taraftarlık güdüsü böyle bir şey. Futbola hiç ilgi duymamış olmayı tereddütsüz isterdim; mümkün olsa bugün bırakmayı isterim hatta...
images

Umut bozok Kasımpaşada oynarken bize de golde atmıştır
Kendi kalesine değil ha!!!
Bunların işleri algı, kaşıntıları çok büyük
Devlet televizyonunda üsluba bak
Konuşamıyor bile

Trt bizden vergi alıp şikecispor holiganlarını bizim üstümüze salıyor. benden alınan vergiler haram zıkkım olsun!!

Adam haklı kardeşim geçmişinde Galatasaray forması giydiği için yaptı.
Diğer örnekler de şunlar.
Mert hakan: abi ellerinde bir şey kalmadı diyip şampiyonluk turuna çıkmış bir insan.
irfan kaleci: galatasaraylı olup bize gelmek için can attı
sonra serdar: formamızı giydi önğnr gelene pislik yapıyordu o da fenerle ilişkisi biteceğini anladığı için ortalıkta yok 2 senedir.

En bombası da döner tekme atan herif:
Galatasaray forması giyen adam, formayı giydiği için bu oluyor kendisi 10 maç ceza almalı.

Üst Alt