TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe 3-1 Galatasaray | 25 Ekim | Maç sonucu

Cevap: TSL 09/10 10.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 25 Ekim | 20:00

Leo, Sabri-Gökhan-Servet-Hakan, Topal-Ayhan-Arda(Elano)-Kewell-Keita, Nonda(Baros)

Kewell'ı son 2 maçtır çok beğendim. Böyle devam ederse forma vermez. Ardanında en az Elano kadar takım savunmasına katkıda bulunması lazım.

chaplin_gs.jpg

muhahaha

Leo, Sabri-Gökhan-Servet-Hakan, Topal-Ayhan-Arda(Elano)-Kewell-Keita, Nonda(Baros)

Kewell'ı son 2 maçtır çok beğendim. Böyle devam ederse forma vermez. Ardanında en az Elano kadar takım savunmasına katkıda bulunması lazım.

Çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsin. Elano savunmaya daha doğrusu takım savunmasına çok yardım ediyor. Orta sahanın gerisine fazlasıyla geliyor. Arda'nın da aslında böyle bir özelliği var fakat son dönemde pek fazla yardımcı olmuyor bu göreve.

Yok be ligde bir maçtan sonraydı. Belki bize 2-1 yenildikleri kupa maçından sonra bile olabilir. O tarihlerde çıkmıştı bu foto.

Volkan'ın hali harika ya. Hangi maçtan sonra acaba bu? Chelsea mi?

sevilla maci olmasi lazim iki tane hatali gol yediydi o macta :D

Yok be ligde bir maçtan sonraydı. Belki bize 2-1 yenildikleri kupa maçından sonra bile olabilir. O tarihlerde çıkmıştı bu foto.

sampiyonlar liginden kardes fotograf baksana ayinin sag kolunda sampiyonlar ligi amblemi var ;)

baksana volkanın arkasındaki çevresindeki logolara şam.ligi logoları var tribünlerin üstünde

lig maçı değil galiba tam olarak bilmiyoru ama:allaalla6vr:

sevilla maci olmasi lazim iki tane hatali gol yediydi o macta :D

sampiyonlar liginden kardes fotograf baksana ayinin sag kolunda sampiyonlar ligi amblemi var ;)

Şu "ayı" ifadesini kullanmasaydın daha iyiydi.

Bu arada Sevilla maçları olduğunu sanmıyorum. Stada baksanıza baya büyük gözüküyor. Sevilla'nın stadına pek benzetemedim.

İddaa 1'e 3 veriyor fena oran değil.

İddaa'nın Galatasaray'a 3.00 oran vermesi iyi oldu. Galibiyetin yanında ceplerimizde dolacak. :cool:

Çok ilginç maç olacak.Dünde gördüğümüz gibi gol yememe konusunda becerikli olan bir takıma 4 tane gol attık.Fakat hala çok pozisyon veriyoruz.Fenerbahçe gol atamıyor ama defansı birazdaha güven veriyor bence. Seyirci avantajı ile beraber Favori Fenerbahçe.Ama Keita'dan en az bir tane gol bekliyorum :)

Üst Alt