TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

-----------Leo Franco----------

Uğur----E.Aşık--Servet----Hakan

------M.Sarp---Ayhan-----

-------------Elano-----------

------Keita-------Arda-------

-------------Baros-------------

Bu 11'le çıkarız büyük ihtimalle. Elano forvet arkasında, Arda solda iyi bir performans gösterse yeter zaten.

Uğur'un yerine Sabri oynar büyük ihtimal...

-----------------------Leo-----------------------

Sabri----------Servet---------Gökhan--------Balta

--------------Topal-----------Ayhan-------------

----------------------Elano----------------------

Keita----------------------------------------Arda

--------------------Baros------------------------

Bence bu 11 ile başlamalıyız maça. Topalın milli maç arasını iyi değerlendirdiğini düşünüyorum ve bence o bölgedeki en iyi adamımız o defansif açıdan. Gökhan da yeterince idmana çıktı top çıkarma sorunumuzu Gökhanla bir nevi aşabiliriz. Oyuncularımız çok hırslı olacaklar bu avantaj da olabilir dezavantaj da olabilir. Bu yüzden agresifliğimizi belirli düzeyde tutmalıyız.

Trabzon takımında kimlerin oynayacağı da çok önemli derin bir kadroları var ve şekillenmiş bir onbirleri yok. Alanzinho ve Yattaradan birini ikinci yarı kullanacaklardır. Engin ve Gabric ile başlarlar kanatlardan sanırım. Solda Arda Hakana yardım ettiği sürece sıkıntı yaşamayız. Sağ taraftan olabilecek şeyleri onlar düşünsün. Elanonun kendine güvenen açıklamaları var umarız başarır söylediklerini. Uzun yolculuktan dolayı yedek kalabilir tabi orası da var. Bolivya da 3 km rakıma gittiler dengesi bozulmuş olabilir. En önemli nokta da Barosun performansı olacak bence. Egemen ağır bir oyuncu keza Song da yaşlandı Baros hızıyla çok pozisyona girebilir ama sanırım Song sağda başlayacak ortada Giray ve Egemen olacak. Girayın da çok hızlı olduğu söylenemez tabii ki. Son olarakta eğer Colmanı kilitlersek oyun kurmada çok zorlanacaklardır Topal bu işi rahatlıkla yapabilir.

Dilerim kolay bir galibiyet alırız.

Trabzon u yenicez ama kafam hala bozuk topu oynayan bizi 5 puan geride olan biziz

Ankaragücü maçı özetlerini izledim. Kaç tane kaçmış ya o maçın hakkı 6-0 bizim olması gerek. Fener maçlarını hile hurda rezillik ve pislikle kazanıyor.

Malesef bu futbolun adaleti vs yok!! Tanrı' nın artık bu işe el atması gerek. Yani oynayan isteyen takıa yardım etmeli Fb ilk yarı GB den 3 tane yemeliydi. Şeref yoksunları bize gelince 5 şut çekseler 3 ünü atarlar.

GS nin GS den dostu yok. Sert afresif ve hırslı oynayıp gelenei geçeni parçalamalıyız.

TS e 5 çektikden sonra FB yi de dağıtmalı ve kızlığımı Kadıköy e gömmeliyiz!!

Galatasaray ile dalga geçilmez!!

Kazanmamızın tek yolu var Rijkaard'ın total futbolunu sahaya yansıtmak yani iyi hücum etmek. İyi hücum etmek için de boşluk yaratmak, boşluklara adam yaratarak pozisyon üretmek ve basit oynamak zorundayız....

Rijkaard'in futbol felsefesinde isimin yıldızın önemi yoktur iyi hücumu yapabilecek her oyuncu bizim en iyi oyuncudur

Basit oynamayan, takım temposunu yavaşlatan topu ayağında fazla tutan oyuncu ise en kötü oyuncumuz

Kazanmamızın tek yolu var Rijkaard'ın total futbolunu sahaya yansıtmak yani iyi hücum etmek. İyi hücum etmek için de boşluk yaratmak, boşluklara adam yaratarak pozisyon üretmek ve basit oynamak zorundayız....

Rijkaard'in futbol felsefesinde isimin yıldızın önemi yoktur iyi hücumu yapabilecek her oyuncu bizim en iyi oyuncudur

Basit oynamayan, takım temposunu yavaşlatan topu ayağında fazla tutan oyuncu ise en kötü oyuncumuz

Katılıyorum renktaşa

--------------Topal-----------Ayhan-------------

Bence bu 11 ile başlamalıyız maça. Topalın milli maç arasını iyi değerlendirdiğini düşünüyorum ve bence o bölgedeki en iyi adamımız o defansif açıdan. Gökhan da yeterince idmana çıktı top çıkarma sorunumuzu Gökhanla bir nevi aşabiliriz. Oyuncularımız çok hırslı olacaklar bu avantaj da olabilir dezavantaj da olabilir. Bu yüzden agresifliğimizi belirli düzeyde tutmalıyız.

Trabzon takımında kimlerin oynayacağı da çok önemli derin bir kadroları var ve şekillenmiş bir onbirleri yok. Alanzinho ve Yattaradan birini ikinci yarı kullanacaklardır. Engin ve Gabric ile başlarlar kanatlardan sanırım. Solda Arda Hakana yardım ettiği sürece sıkıntı yaşamayız. Sağ taraftan olabilecek şeyleri onlar düşünsün. Elanonun kendine güvenen açıklamaları var umarız başarır söylediklerini. Uzun yolculuktan dolayı yedek kalabilir tabi orası da var. Bolivya da 3 km rakıma gittiler dengesi bozulmuş olabilir. En önemli nokta da Barosun performansı olacak bence. Egemen ağır bir oyuncu keza Song da yaşlandı Baros hızıyla çok pozisyona girebilir ama sanırım Song sağda başlayacak ortada Giray ve Egemen olacak. Girayın da çok hızlı olduğu söylenemez tabii ki. Son olarakta eğer Colmanı kilitlersek oyun kurmada çok zorlanacaklardır Topal bu işi rahatlıkla yapabilir.

Dilerim kolay bir galibiyet alırız.

Elano fizik olarak güçsüz.Çok sıkıntı yaşıyoruz o sebepten dolayı.Bence Kewell oynamayacaksa 4-4-2 oynayalım.İleride Baros ve Nonda.

--------------Barış(linderoth)-----------Ayhan-------------

m.topalı bu takımda görmek istemiyorum artık.bence ideal kadro bu olmalı.seneyede defansa hızlı kaliteli bir stoper,liberoya appiah tarız oyuncu,fovetede bir yıldız işte uefa dan ozaman söz ederiz

Valla arkadaşlar, Rijkaard ın sistemi onu bunu yok. 7-8 pozisyonun 3-4 ünü atacan rakibin ümüğünü sıkacan!!

ANkaragücü 80 dk kalene gelemedi. Kaçırdıkça kaçıdın sonra da rezil rüsva olup basının maskarası olduk.

Artık balayı bitti.!! Tuttuğunu atacaksn

5-6-7 tane atın Trabzon a Fb tırsık çıksın maça.

Valla arkadaşlar, Rijkaard ın sistemi onu bunu yok. 7-8 pozisyonun 3-4 ünü atacan rakibin ümüğünü sıkacan!!

ANkaragücü 80 dk kalene gelemedi. Kaçırdıkça kaçıdın sonra da rezil rüsva olup basının maskarası olduk.

Artık balayı bitti.!! Tuttuğunu atacaksn

5-6-7 tane atın Trabzon a Fb tırsık çıksın maça.

Rijkaard'ın sistemi yok dediğimizde zaten hocayı getirmenin amacını, onu uzun vadeli isteme nedenimizi ortadan kaldırmış oluyoruz.

Eğer Galatasaray total futbol oynayacaksa bunu öğrenirken maç kaybecektir mutlaka, hem de bazen feci. Önemli olan hocaya ve felsefesine inanmaktır. Rijkaard kısa vadeli çözüm üretmeyi Türkiye'deki herkesten daha iyi bilir. Ama zaten 2000 yılından buralara "kısa vadeli" çözümler sayesinde geldik.

Eğer Rijkaard'ı 5 sene istiyorsak Diyarbakır'dan 5 bile yediğimizde dışarının gazına gelmeden hocanın arkasında durabilmeliyiz. Maalesef bir Milan gibi sonsuz kaynaklara sahip olmadığımızdan istikrarlı başarı istiyorsak sistem takımı olmamız şart.

Yoksa yönetim Fener gibi vizyonu sadece çalıştığı hoca ile sınırlı bir hoca getirirdi başımıza

Turkcell Süper Lig'de 9.haftanın hakemleri belli oldu. Galatasaray ile Trabzonspor arasında 18 Ekim Pazar günü saat 20.00'de yapılacak olan mücadelede hakem Mustafa Kamil Abitoğlu düdük çalacak. Abitoğlu'nun yardımcılıklarını ise Baki Tuncay Akkın ve Volkan Narinç yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Taner Gizlenci

Trabzonspor Maçının Hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu - 14.10.2009 17:09 (TURKCELL S. LİG) / Galatasaray.org

...................Leo Franco........................

.........................................................

..Uğur.......Emre..........Servet........Hakan

.................Elano.......Ayhan..................

Keita...................Arda...............Kewell..

........................................................

........................Baros..........................

umarım Sarp ve Topal oynamaz... Linderoth'da ikinci yarı oynarsa tadından yenmez...

...................Leo Franco........................

..Uğur.......Emre..........Servet........Hakan

.................Elano.......Ayhan..................

Keita...................Arda...............Kewell..

........................................................

........................Baros..........................

umarım Sarp ve Topal oynamaz... Linderoth'da ikinci yarı oynarsa tadından yenmez...

Reis kusura bakma ama bu orta sahayla hoşaf oluruz..

Reis kusura bakma ama bu orta sahayla hoşaf oluruz..

biliyorum :eek: en az 2 tane yeriz... ama 3, 5 arasıda atarız diyorum.. orta sahada Topal ve Sarp varken gol atamıyoruz abi. pozisyon bile üretemiyoruz.. Keita yaratır pozisyonları bu yüzden oynayabildiğimiz kadar hücum oynıyalım diyorum...

Linderoth zaten 2. yarı oynarsa ortada problem olmaz heralde.

Elano fizik olarak güçsüz.Çok sıkıntı yaşıyoruz o sebepten dolayı.Bence Kewell oynamayacaksa 4-4-2 oynayalım.İleride Baros ve Nonda.

Nonda ilk 11 başladığı maçlarda etkili olamıyor bunu gördük ve biliyoruz ki Rijkaard taktik değiştirmez. Elanoyuda oynatmadan kazanamayız ama uzun yol geleceği için yedek olabilir bu durumda da bence Kewell değil Aydın oynamalı.

2-0 yeneriz gibime geliyor..linderoth'u maçta artık görmek istiyoruz. :)

Ben içeride oynadığımız Trabzonspor maçlarında rahat bir maç izliyorum.Sahaya kim çıkarsa çıksın,ben artık Takımımı izlemek istiyorum.İnşallah güzel bir futbol ile 3 puanı alıp,Dinamo Bükreş maçına moralli bir biçimde hazırlanır ve çıkarız. :)

Bu adamın bize yamuğu olmuş muydu hatırlayan var mı?

Adamın bize yamuğu yok. Daha ziyade istatistiklere bakacak olursak ev sahibi büyük takımların lehine çalışan bir hakem. Baskıyı kaldıramıyor. Bu maç hakemden yana bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hatta bizim için olumlu olacağını düşünüyorum.

İstatistiklere buradan bakabilirsiniz

Üst Alt