TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Milli takım kazandı kazanırız bu hafta büyük ihtimalle

sen ne saçmalıyosun ben anlamadım m.topal ne yapmış 3.golde ulan topu ayhan kaybediyo suçlu yine m.topal oluyo yok böyle bişey ya:mad:

hiçbir maçtada hiçbir hata yapmadı bi taraflarınızdan uydurup adamı hedef tahtası haline getirmeyin

ayrıca bu takımın bütün organizasyonunu topal başlatıyo hep dikine oynamaya çalışıyo

sen kendi saçmaladığını anlayabiliyomusunki benim yazdığıma yorum yapıyosun o kadar anlama kabiliyetin varmı ? ulan mulan babanın oğluylamı konusuyosun körmüsün sen hangi organizasyonu başlatıyomuş pas hatası organizasyonunumu .

Topalın Ankara maçında 2.golde ciddi bir hatası var. 3. gol zaten tamamen konsantrasyonun bitmesinden kaynaklandı. Topal formsuz evet ama çok üstüne gidiyoruz çünkü Türkiyede marke etme ve kesicilik özelliği daha iyi olan bir adam yok bence.

Tartışmaya gerek yok o maç geçmişte kaldı milli arada vardı herşey düzelecektir M.Topalda

O kadar kolay değil renktaş bu sistem uzun vadede oturacak bir sistem bu yüzden de zamana ihtiyacı var her futbolcunun önceden bütün toplar Topalda toplanmazdı. O da çok fazla gelmeyen topları dikine oynardı şimdi biraz korkak oynuyor yana ve geriye oynuyor genelde özgüven eksikliği var sakatlıktan da yeni çıktı ve o da hazırlık kampı yapmadı diyebiliriz. 1-2 ay sonra istediğimiz topalı izleriz inşallah.

Bu sene gidecek %90 görünen o ama seneye eminim çok daha iyi olacağız.

Rijkaard'a en ufak tepkim yok. Tepkim oyunculara biraz hırslı ve istekli olsunlar.!

Adam gibi konsantre olsunlar 5 pozisyonun 2-3 ünü atsınlar ki TR ye 3 gömlek takım olduğumuz görünsün.

Resmen berbat durumdayız eğer bu kaos dan çıkamazsak 2. bile olamayız.

kesinlikle Seri bşlatmamız gerek ve ne yapıp edip o kuş tüyünü yolmamız gerek.

Bu sene gidecek %90 görünen o ama seneye eminim çok daha iyi olacağız.

Rijkaard'a en ufak tepkim yok. Tepkim oyunculara biraz hırslı ve istekli olsunlar.!

Adam gibi konsantre olsunlar 5 pozisyonun 2-3 ünü atsınlar ki TR ye 3 gömlek takım olduğumuz görünsün.

Resmen berbat durumdayız eğer bu kaos dan çıkamazsak 2. bile olamayız.

kesinlikle Seri bşlatmamız gerek ve ne yapıp edip o kuş tüyünü yolmamız gerek.

Bence kötü bir futbol ve galibiyet çok daha iyi olur.Favori ve 9da 9 stresi yaşamalı Fener.

bn anlamıyorum ya sanki 34 maçta 34 galibiyet alcaktık arkadaşlar saçmalamayın daha herşey bitmedi evet eziklere şansımız tutmuyo olabilir ama 34 hafta var unutmamak gerekir

senelerdir oynayamayan, sakatlıktan yeni çıkmış bir oyuncuyla " fiziken yetersizim " diye bağıran başka bir oyuncuyu orta sahanın ortasına koymayı hangi futbol mantığıyla açıklayabiliriz bilen beri gelsin. gelsin ve lütfen banada anlatsın çünkü müthiş derecede komik geliyor.

-----------------------Leo-----------------------

Sabri----------Servet---------Gökhan--------Balta

--------------Topal-----------Ayhan-------------

----------------------Elano----------------------

Keita----------------------------------------Arda

--------------------Baros------------------------

Bence bu 11 ile başlamalıyız maça. Topalın milli maç arasını iyi değerlendirdiğini düşünüyorum ve bence o bölgedeki en iyi adamımız o defansif açıdan. Gökhan da yeterince idmana çıktı top çıkarma sorunumuzu Gökhanla bir nevi aşabiliriz. Oyuncularımız çok hırslı olacaklar bu avantaj da olabilir dezavantaj da olabilir. Bu yüzden agresifliğimizi belirli düzeyde tutmalıyız.

Trabzon takımında kimlerin oynayacağı da çok önemli derin bir kadroları var ve şekillenmiş bir onbirleri yok. Alanzinho ve Yattaradan birini ikinci yarı kullanacaklardır. Engin ve Gabric ile başlarlar kanatlardan sanırım. Solda Arda Hakana yardım ettiği sürece sıkıntı yaşamayız. Sağ taraftan olabilecek şeyleri onlar düşünsün. Elanonun kendine güvenen açıklamaları var umarız başarır söylediklerini. Uzun yolculuktan dolayı yedek kalabilir tabi orası da var. Bolivya da 3 km rakıma gittiler dengesi bozulmuş olabilir. En önemli nokta da Barosun performansı olacak bence. Egemen ağır bir oyuncu keza Song da yaşlandı Baros hızıyla çok pozisyona girebilir ama sanırım Song sağda başlayacak ortada Giray ve Egemen olacak. Girayın da çok hızlı olduğu söylenemez tabii ki. Son olarakta eğer Colmanı kilitlersek oyun kurmada çok zorlanacaklardır Topal bu işi rahatlıkla yapabilir.

Dilerim kolay bir galibiyet alırız.

bence kadro iyi gibi fakat elano yerine arda, sol tarafa kewell a başlanırsa daha mantıklı olur . sonuçta 2. yarı dinç bi elano katkı sağlayabilir diye düşünüyorum.

bence kadro iyi gibi fakat elano yerine arda, sol tarafa kewell a başlanırsa daha mantıklı olur . sonuçta 2. yarı dinç bi elano katkı sağlayabilir diye düşünüyorum.

Jetlagdan dolayı yorulabilir Elano ama yorgun değilse bence kesinlikle oynamalı mevkisine artk adapte olmalı. İyi bir Elano takımımızda eksik olan birçok şeyi tamamlayacaktır.

Kazanırsak babam Xbox alcam sana dedi ama alcağını sanmıyorum.:D

Evet maça 2 gün kaldı. 3 kader maçımızdan 1. sini oynayacağız.

Trabzonspor'un defansı ciddi zaaflar içinde çok pozisyon veriyorlar aynı şekilde çok da pozisyona girebiliyorlar. Onlarda bizim gibi beceriksizler.

Bol gollü maç olacaktır. Galatasaray %70 yener %30 TS beraberlik çıkması zor bir maç 2 takım da yeterinde geride o nedenle kazanmak isteyeceklerdir.

Kadro kalitesi olarak çok daha iyi olan GS'dir.

Kazanıp nefes almamız gerekiyor. Bol şanslar Aslanım.

sakatların düzelmesi iyi haber.emre güngör dışında sakat kalmadı sanırım takımda.

Egemen Korkmaz'ın geçen sene Arda'nın bacağına açtığı delik ve kasap gibi oynaması hala aklımda...İnşallah bu sefer kasaplıgı tutmaz da Perşembe ve derbiye oyuncularımız sakatlanmadan çıkar. Allah tüm oyuncularımızı Egemen'in kasaplığından korusun...

Üst Alt