TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Devre

Satma matma bırakın bu ayakları cahil cahil konuşmayın lütfen.Ayıp yani orda oynayan oyuncuların yerine koyun kendinizi.

Serdar dediğiniz adam yılda kaç gol atar veya yeteneği nedir ki o pozisyonda gol atmasını bekliyorsunuz asıl o golü atsa satmış demeniz daha mantıklı olurdu!!!

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Devre

Ayhan ve Hakan da iyilessin BJK'yi farkli yene biliriz..

Satma matma bırakın bu ayakları cahil cahil konuşmayın lütfen.Ayıp yani orda oynayan oyuncuların yerine koyun kendinizi.

Serdar dediğiniz adam yılda kaç gol atar veya yeteneği nedir ki o pozisyonda gol atmasını bekliyorsunuz asıl o golü atsa satmış demeniz daha mantıklı olurdu!!!

Şakaydı benim dediğim. Satma muhabbetiyle dalga geçmek idi amacım.

Şuan maç ortada bjk nin nihat ın direkten dönen topu dışında etkili bir pozisyonu yok her zaman dediğim gibi antep in Stoperleri taş gibi.TS dende BJK den de iyi stoperleri var Sanırım deumi ve Julio Sezar olacaktı.

Antepin her kontrası çok etkli oluyor eğer bize karşıda böyle oynarlarsa Keita acımaz kor geçer yazık olacak çok=)

benim satma dediğim :D tabata + ismail :D yanlış anlaşılmasın lütfen

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | İkinci

Ben Ibrahim kasin yedek kulubeyi guclndirmek icin alindigini zannediyordum.

Oysa Ibrahim Kas Erhani, Ekremi ve Ridvani yedek brakmis, hazir olmadigi halde ilk 11 yerini almis bu aksam :)

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | İkinci

Ben Ibrahim kasin yedek kulubeyi guclndirmek icin alindigini zannediyordum.

Oysa Ibrahim Kas Erhani, Ekremi ve Ridvani yedek brakmis, hazir olmadigi halde ilk 11 yerini almis bu aksam :)

bedavaya bırakıp parayla almaları tükürdüğünü yalamak gibi bişey anlamıyorum bunları

İlk yarı %65 ten fazla topa hakim taraf Beşiktaş 'tı. Antep yokları oynadı.

beşiktaş bu maçtaki hatalarını bizim karşımızda tekrarlasın,avcılarımız affetmez ve gole boğarız.herşey bizim oynayacağımız futbola bakıyor

bu maçı hangi radyodan dinleyebilirim?

kendi evinde oynuyorsun ve şu dakikaya kadar 1 adet golün yok.

dün radyosporda beşiktaş Deko ile büyük ölçüde anlaştı iddiası vardı? Akıbeti ne oldu acaba?

Üst Alt