TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

İyi oldu fenere :). Hacettepe gibi bir takıma fark atınca kendilerini birşey sanmışlardı.

Antalya maçında benim bildigim kadarıyla Antalyanın 1 nizami golü sayılmadı.

Nasıl bir şikayet söz konusu olacaktı ki?

Galatasaray şikayet etmıyor sadece maçın tekrarını istiyor :)

Yapmayın bunu. Hakkımız yendıgınde hepimiz bagırıyoruz.

Burada Oguz Sarvanı MHK yı istifaya davet eden ben mıyım?

İBB maçında ofsaytten golelr yiyen Fenerbahce, bugun penaltısı es gecılen Fenerbahce, İBB maçında da 2 penaltı verılmedi. Yalan diyemez. birçok sagduyulu üyemiz de kabul etti bunu. Forumda yazılanlar da duruyor. Çıkarır okuruz.

Bu durumda eger bu federasyon ve hakemler Fenerliyse ben de uzaylıyım .

Tamam.O zaman sizde TFF ve MHK'yı istifaya davet edin.İndirelim deyyusları.:asd:

11242906478978ys.jpg

Ya bu ufuk a niye cevap verme gereği duyuyorsunuz.Bırakın konuşsun kendi kendine Sonunda susar nasıl olsa :D :D

affferin Gençler.. helal olsun... fark olsaydı keşke...

bu fener sampıyon olsun bende fener formasını ustume gıymezsem o kadar buyuk konusuyorum :):)

bole berbat bı takım gormedım ben gencler gununde olsa 8 atarmıs daha bunun trabzonu kayserısı bjksı samıyenı var

Büyük konuşma yoksa giymek zorunda kalırsın.Ufuk bey olayı fazla büyütme.Bizde haksız duruma düşüyoruz ama görmemezlikten geliyorlar.

Antalya maçında benim bildigim kadarıyla Antalyanın 1 nizami golü sayılmadı. Nasıl bir şikayet söz konusu olacaktı ki?

Galatasaray şikayet etmıyor sadece maçın tekrarını istiyor :)

Tamam işte aynı şeyi diyoruz, rezil oynayınca şikayet etmenin bir alemi yok. Sizin İBB / Gençler, bizim Antalya maçında olduğu gibi. Ben Antalya maçında yenilgiyi hakettik diyorum sen bana hala İBB / Gençler maçlarında aleyhinize olan hatalardan sözediyorsun.

Sadece kural hataları ile hakem hatalarının birleştiği 2 örnek için bunu istedik, başınıza gelse siz de yapardınız eminim.

bu fener sampıyon olsun bende fener formasını ustume gıymezsem o kadar buyuk konusuyorum :):)

bole berbat bı takım gormedım ben gencler gununde olsa 8 atarmıs daha bunun trabzonu kayserısı bjksı samıyenı var

Geçen sene bu Fener Sevillayı elesin BİKİNİ giyerim dıyenler gibi yan çizmek yok ama :)

Kayda aldık. Hadi bakalım. ;)

Fenerin işi zor artık,umarım yarın puan kaybetmeden kocaelini geceriz de puan farkı açılır,bu fenerin artık tek hedefi var bizi yenip taratarını sakinleştirmek,hersene bu şekilde göz boyuyolar

Fenerdilerin hakem ile ilgili konuşmalarına inanamıyorum.Gençler becerikli olsaydı tarihi fark olurdu.

Hakkımızın yendigini söylemek aglama duvarıysa tekrarını ıstedıgınız maçları hatırlatırım.

Ya arkadaşım hangi hakkınız yendi bu sene söyle bakalım bide biz söyleyelim bakalım hangimizinki terazide fazla basıcak...

Daha Lincoln yerde tekerlenirken adam sarı kartını cebinden çıkartıyor, 2-3 metre önünden topu alıyor kart yiyor,maçın içinde bana kar suyu sıçrattı diyen hakem maç sonu küfür etti diyor ve biz 2 maçta tam 5 puan kaybediyoruz.

Hele o sivastaki olay tam bi rezalet,maçı sattı demek istemiyorum ama o sözün başka açıklanır bi yanı varmı.

Sizin hakkınız aramanızla bizim hakkımızı aramamızın arasında uçurum farkı var.

Geçen sene bu Fener Sevillayı elesin BİKİNİ giyerim dıyenler gibi yan çizmek yok ama :)

Kayda aldık. Hadi bakalım. ;)

al kardesım kayda ıstedıgın yere al....

bu fener trabzondan samıyenden bursadan kayserıden ınonuden haftaya sıvasdan cıksın sampıyon olsun ben burdayım:):):D

fener gecen hafta taraftarın gozunu boyamıstı 7 atarak kolaysa o 7 genclere sivasa ankaraspor a at.. bunlar bu sene sampiyon olamaz...

Diğer takımlar çok mu istikrarlı da,f5 i küçümsüyoruz!Bu sene lig hiç alışılmadık şekilde gidiyor.Gs tarihinin en iyi kadrolarından biriyle ligi domine edemezken,diğer şampiyonluk kovalayan takımlar bir hafta umutlanıyorlar,bir hafta yıkılıyorlar!

Diğer takımlar çok mu istikrarlı da,f5 i küçümsüyoruz!Bu sene lig hiç alışılmadık şekilde gidiyor.Gs tarihinin en iyi kadrolarından biriyle ligi domine edemezken,diğer şampiyonluk kovalayan takımlar bir hafta umutlanıyorlar,bir hafta yıkılıyorlar!

Galatasaray kendini Avrupa'ya vermiş durumda.2000-2001 sezonunda da CL'de çeyrek final oynamıştı ama şampiyonluğu febe'ye kaptırmıştı.(hakemlerin büyük payı da vardı tabi)

Üst Alt