TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

Anaa adamın kafadan dumanlar çıkmış kim o?:D

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

Fenerbahçe - Kocaelispor futbolcu yorumları

Futbolcu mu o da ne ?

---

Josico‚ Guiza gibi ahi gitmis vahi kalmis‚ Turkiye´yi kafalarinda coktan terketmis adamlarla‚ degil sampiyonluk uefa´ya kalmak bile mucize.

---

deniz tam bir profesyonel

lugano herzaman hazır

selçuk kapasitesi belli

uğur asla bu takımın adamı değil

semih- alex canı isterse

volkan babacan güven vermiyo

guiza kendim ettim kendim buldum

josico-maldonado elveda

emre bu takıma lazım

gökhans 10 tane daha isterim

roberto lütfen jubile :eek:

colin kazım allahından bul :D

---

:happy0025:

Hiçbirşey söylemiyorum, sevincimi içimden yaşıyorum, çünkü ne zaman bunlarla dalga geçsek aynısı başımıza geliyor. O yüzden eğlenceyi abartmayalım arkadaşlar:)

kesinlikle katılıyorum...

açıkcası Trabzon da işimiz çok zor. çünkü takım cidden çok yorgun durumda ve defans kurgumuzda ciddi sorunlar var 1 puan bile bence çok önemli. yenilmeden gelirsek herşey güzel olabilir. hele yenersek süper olur. ozaman şampiyonlukta en iddalı takım konumuna geliriz.

Lugano birde gol atsa helal olsun derdim :eek: iyi ki atmadı :D çünkü hiç sevmedigim bir oyuncu

bugün şu tekrar ortaya çıktı artık karıköyün büyüsü kalmamış stad ilk açıldığında o gazla evlerinde puan kaybetmiyorlardı şimdi fener şamar oğlanı oldu buda demek oluyorki ezikler uzun süre şampiyon olamaz darısı bize uefa finalinde o stadı başlarına yıkacaz

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaeli!

Güzel oldu güzel nerde lider geliyor diyennn:2aloh1:

Buradayım elbet.

Öyle puan kaybedilen maçlardan sonra gelmiyorsun dıyenler de gereksiz suclamalarda bulunmasın.

İddialı maçların hepsinde iyi oynayıp maçları alırken böyle maçlarda verdigimiz puanlarla zora düşüyoruz.

Yapıcak bişey yok. Galatasaray-Trabzondan biri takılacak elbet. yada ikisi birden. Sivas kazanamassa Mustafa Denizlinin kehaneti tutacak gibi.

Bir an önce derbyler başlasa bari. Butun maçlar derby olsa keşke.

Lugano sezon sonu gidecek heralde. Böyle oyuncu zor bulurlar. Zaten Lugano Alex oynamasın bu takım 10. bitirir ligi.

Bizim puan kaybı yaşama ihtimalimizin fazla olduğu bir hafta da F5'in puan kaybı çok iyi oldu..

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaeli!

Buradayım elbet.

Öyle puan kaybedilen maçlardan sonra gelmiyorsun dıyenler de gereksiz suclamalarda bulunmasın.

İddialı maçların hepsinde iyi oynayıp maçları alırken böyle maçlarda verdigimiz puanlarla zora düşüyoruz.

Yapıcak bişey yok. Galatasaray-Trabzondan biri takılacak elbet. yada ikisi birden. Sivas kazanamassa Mustafa Denizlinin kehaneti tutacak gibi.

Bir an önce derbyler başlasa bari. Butun maçlar derby olsa keşke.

Derbilerde hepinizden iyiyiz havası yapmışsın ama 4 büyük maçı kendi sahanda oynadın 10 puan aldın,biz daha 2 maç yaptık ve 6 puan aldık,gelin bakalım 27. hafta bekliyoruz.

Üst Alt