TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

Beyler büyük konuşmaya gerek yok,dalga geçmeye de.Hele Trabzonspor maçının ne olacağı belli değilken hiç gerek yok ...

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

Buruk bir sevinç var içimde. Kaybettiğim milyonlarım var bir yanda , diğer yanımda Fb.'nin kaybettiği puanlar.Puan kaybedebileceğimiz bir haftaya iyi başlangıç bence.

Fb puan kaybetti büyük ihtimalle sivasta kaybeder.Bu maç için çok kafa yapmaya gerek yok sonuçta biz bu körfezden 5 yedik.Ts yi yenelim o zaman yaparız dalgamızı beraberlik bile çok iyi olur o maç.Ama fener puan kaybettiğinde ne hikmetse bizde kaybedebiliyoruz inşallah bu hafta öyle olmaz.

yaa ne kadar süper bi hafta oluyo dimi inşallah hafta sonu da böyle devam eder....

Şaka bir yana Lugano mükemmel bir defans oyuncusu olma yolunda hızla ilerliyor. Büyük ihtimal Fenerbahçe'de kalmayacak zaten. Gerçekten bu kadar takımına sahip çıkan yabancılar bulmak iyi iştir. Biz de Kewell, Fenerbahçe'de Lugano buna en iyi örnekler.

Denizlispor'da Kratochvil vardı mesela. Aynı şekilde Tomas. Yollar ayrılsa da bu adamların takımlarına sahip çıktıkları belliydi. Mesela Gençlerbirliği'ndeyken El Saka vs. vs. Uzar gider bunlar. Taffarel, Capone, Hagi, Popescu, Rapaic, Nouma gibi isimleri de katmazsak ayıp olur tabi.

Umarım bundan sonraki oyuncu transferlerimizde biraz da bu yönde isabet sağlarız. Gerçekten çok lazım.

Anıl abiye katılıyorum.Lugano gibi hırslı top oynayan, hiç yoktan diğer oyunculara bakarak maç seçmediğini rahatça belirtebileceğimiz birisi bu takımda kesinlikle kalmaz.Satarlar ve gövde gösterisi yapmak için yaşı başı ilerlemiş sözde efsane halbuki kestane bir defans adamı çakarlar oraya.Sonra Avrupa'da puan felan bırakmazlar yine bu zihniyetler.

Galiba gerçekleri bende dahil görmek istemiyoruz. Bu takımda 4-5 tane kaliteli adam var. Bakınız ikisi oynamadı{emre- devid} topu ayağımızda tutamadık çünkü orta sahada kaliteli hiç oyuncumuz yoktu.Bakınız orta saha UĞUR DENİZ SELÇUK KAZIM bu adamların hiç bir kaliteli değil bence bunu kabul etmemiz lazım.Kimse son iki haftadır aynı oyunculardı göklere çıkardığımız demesin zaten bu maçlarıda bahsettiğim 4-5 kaliteli adam sayesinde oldu.gerçeklerle yüzleşmek acı ama malesef takımımız kaliteli değil.....

Beşiktaş forumunda ki arkadaşa özendi heralde ? Objektif sayılabilir mi acaba?:077:

Bu skora sevinebilmem için öncelikle trabzonu yenmemiz lazım. O yüzden sadece bekliyorum. Eğer trabzonu trabzonda yenebilirsek zaten sampiyonlugu hakediyoruz demektir.

Herkese ii geceler

Adamlar Pvh zamanında sevilla atletico madric ayarında bi takımken,Simdi kayserispor ayarına dustu.Alex appiah aurelio luciano lugano anelka.Bunlar ayrılmasaydı.Cok saglam bi turk takımı daha olucaktı.

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart

Beyler birde bisi soylıcem.Kotu oynasakta iyi oynasakta takımımızı desteklıyoruz.Bu huyumuzdan vazgecmeyelım olurmu ?

Aragones'in maç sonu açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Maçın başında golü bularak çok avantajlı duruma geldik. Pasa yönelik, topla beraber oynamaya çalışsaydık ikinciyi bulacaktık. Ama rakibin etkisiz olduğu anlarda bunu yapamadık. Top tutma yüzdemizin çok altında kaldık, topu çok tutamadık. Bugün kazansaydık lider uyuyacaktık ama maalesef başaramadık. Birçok ligde birçok şey değişebiliyor. Her zaman dediğim gibi son 4-5 hafta alınan puanlarla belli olacak her şey. Bireysel anlamda bir şey söylemek istemiyorum. Bugün iyi pas yapamadık, iyi birleşemedik böyle bir şey çıktı. Alınan beraberlikte geçmişte iyi oyuncuların olmayışına bağlanmasını istemiyorum. Hafta içinde antrenmanlardaki performansa göre en iyi 11'i çıkardım."

BASIN TOPLANTISI

Luis Aragones, maçtan sonraki basın toplantısında ise 2. dakikada golü bulduktan sonra rakiplerinin kendilerinden daha fazla koştuğunu ifade ederek, ''Bugün birincilik şansını kaybettik. Yenseydik birinci olacaktık. Yatağa birinci olarak yatacaktık ama lig uzun maraton. Son 4-5 haftada toplanan puanlarla şampiyon belli olacak. Göreceğiz, ama fırsat teptiğimiz gerçek'' dedi.

Kocaelisporlu futbolcular kadar mücadele edemediklerini ifade eden İspanyol teknik adam, ''Onu başaramadık ve çok fazla pozisyon üretemedik. 2. dakikada golü bulduktan sonra onlar kadar mücadele edemedik. Kanatlardan daha fazla gelmeye çalıştık. İki kanat oyuncumuz iyi değildi. Onların yerine, daha fazla verim alabileceğimiz oyuncuları sahaya sürdük'' diye konuştu.

Aragones, oyundan çıkarken taraftarların Kazım'a tepki göstermesiyle ilgili olarak da, ''Kazım oyundan çıktığında tepki oldu ama iyi olduğunda bu taraftar ona gerekli desteği vermiştir. Buraya gelmiş taraftarın herşeyi yapmaya hakkı var'' diye görüş bildirdi.

Bir gazetecinin, ''Fenerbahçe istikrarsız bir takım mı?'' sorusuna İspanyol çalıştırıcı, ''Mayıs'ta, kimin istikrarı var, kimin yok, göreceğiz'' yanıtını verdi.

Aragones, ''Gökhan Emreciksin'in yerine neden Kazım'ı tercih ettiniz?'' sorusunu ise, ''Bana göre en iyi olanları kadroya koymaya çalıştım. En iyi kimi gördüysem, onu koydum. Şu anda gördüğüm Kazım daha iyiydi, o yüzden onu tercih ettim'' diye yanıtladı.

Beyler birde bisi soylıcem.Kotu oynasakta iyi oynasakta takımımızı desteklıyoruz.Bu huyumuzdan vazgecmeyelım olurmu ?

biz farklıyız çünkü;) al bi örnek

angut.com dan alıntı( rotarum diye biri)

Fenerbahce taraftarindan nefret ediyorum:(

hic birseyi begenmeyen durmadan yuhlayan simarik yaratiklar !! bir mac kazaninca dört köse olan bir mac kötü oynayinca dünyayi yikmaya calisan zihniyeti .......

cok cok üzgünüm söyleyemem ...

ben senin yerine sölim NKFVAS :D

emre oynamadı diye puan kaybettiklerini söylüyorlar.ulan biz stopersiz oynadık üstelik de alman liginde zirveye oynayan takıma.bizim başımıza gelenler fb'nin başına gelse ne olur diye düşündüm ve ortaya şöyle bir kadro çıktı.

SERVET,EMRE GÜNGÖR (SAKAT) ---- LUGANO,ÖNDER (SAKAT OLSA)

MEIRA (48 SAAT ÖNCE SATILDI) ---- EDU (48 SAAT ÖNCE SATILSA)

M.TOPAL,LİNDEROTH,UĞUR (SAKAT) ----- SELÇUK,JOSİCO,GÖKHAN G(SAKAT)

BAROS (CEZALI) ----- SEMİH (CEZALI)

HAKAN BALTA (STOPERDE) ----- R.CARLOS (STOPERDE)

VOLKAN YAMAN (SOL BEK) ----- WEDERSON (SOLBEK)

EMRE AŞIK (KIRMIZI KART) ----- YASİN (KIRMIZI KART)

KEWELL (40 DAKİKA STOPER) ----- DEIVID (40 DAKİKA STOPER)

LINCOLN (OYUNDAN ÇIKIYOR) ----- ALEX (OYUNDAN ÇIKIYOR)

UEFA Kupası 4. Tur İlk Maçı

Yer:Nord Bank Arena

Hamburg-Fenerbahçe

Dakika 53 fb 10 kişi ve kadro

Volkan

Ali Bilgin Deivid R.carlos Wederson

Emre Deniz Alex Uğur

Guiza

Acaba Ne Olurdu? :D:D:D

Hafta içi Hamburg'u yendik,fener puan kaybetti,sivas ve bjk'de puan kaybeder, biz Trabzon'u yenersek sezonun en mutlu haftasını yaşayacağım.

Nedeni puan kaybetmelerinden çok haftaya farkın dahada açılacak olması

işte 25.hafta;

Bursa-Fenerbahçe

G.Antep-Trabzon

Sivas-Beşiktaş ve

Galatasaray-Eskişehir

Trabzon'u yenersek önümüzdeki hafta %95 lideriz.:GOOL:

Fb'nin puan kaybetmesi çok sevindirici ama fazla sevinmeyelim.25.Hafta da ligde ki sıralamalar çok değişecek.

Üst Alt