TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor 0-2 Beşiktaş | 26 Nisan 16:15 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor 0-2 Beşiktaş | 26 Nisan 16:15

Cevap: TSL 2008/09 | 29.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 26 Nisan 16:15

Üyelerin sakinleşmeleri için konu kilitlensin lütfen bir süreliğine...

Panik yok biz İnönü'de kartalı kebap yapalım, Sami Yen'de Sivas'ı devirelim işimiz gerisi kolay.Elbet sivas bizim maçtan hariç 3 puan kaybeder şampiyon oluruz...

Kardeş kimsenin kimseye yalakalık yaptığı yok,bu ahlak kuralıdır sen kız arkadaşına küfrediyor musun? Eğer böyle birşeyi ben yazsam bana dilediğini yazabilirdin istediğin yerde de görüşebilirdik ama karşında ki bir kız unutma!

ismail adıyaman

benimde hosuma gitmedi bjk gol atti zaman sevinmesi .. ama gidip kufur etmek cok ayip ..birde adresini verde böyle gibi seyler .. sadece komik .. guluyorum.

normal insan gibi tepki verebilirdin

Bjk kazansin,bobo gol atsin dedim,atinca sevindim,arkadasin burda yazdiklari + attigi ozel mesajlar;

ismail adıyaman

tam bir gerizakalısn yok böyle bir mallık kendine gsliyim diyorsan yuh sana suan yanımda olsan sana neler yapardım varya gerizekalı kaşar..

ismail adıyaman

manyakmısn lan nesin ne işin var bu forumda senin git 8taş çöplüğüne..

Ayip yahu,karsinda 22 yasinda bi bayani da birak insan var,kendini ne zannediyorsun sen? Bunlari yazarak cok mu buyuk G.Sarayli oldun? Su forumda sen Takimin icin ne yazmissin,napmissin,ben ne yapmisim..Bjk kazansin dedim diye senden duymadigim laf kalmadi,ceza almani istedik diye isteyen herkes Yalaka oldu.Allah sifa versin,yine seviyemi bozmadan hic bi cevap vermicem sana.

Neyse kim ne yapacagini bilir ama ismailide kizdirmislar.

Ben gecen gün birisine küfür ettigimde o beni uyarmisti küfür etme bosver diye.

O yüzden küfürü seven birisi oldugunu sanmiyorum.

Insallah agir bi ceza almaz, gönlüm hic ceza almamasini ister ama tabii yönetim verecektir karari.

Üst Alt