TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe | Maç sonucu

Bugun basında gözlerim şike söylentisi yapanları aradı ama hepsi süt liman olmuş. Hiçbirinden ses yok. Çünkü konuyu gundeme getırecek yüzleri de kalmadı.

Ya bunlara kimse inanmıyor itibar etmiyor ama gırgırına herkes takılıyor.

Bakınız benim "GSCSözlük/Yataşşş" topiğim. :D

Yoksa 100 yıllık çınarlar böyle şey yapmaz, yapamaz.

İyi o zaman biz Cordoba'yı ayarladıysak fener de Tümer'e teşvik verdi demekki. Geçen sene de Volkan'la Edu'yu ayarladık maçı bize verdiler. Böyle mi anlamamız gerekiyor ?

Tabikide maç satılmadı zaten derbi maçlarını satın alıcak para değeri yoktur herhalde ama hatır şikesi yapılmış olabilir ,zaten maçtan sonra kapalı tribün bu maçı satanın .... diye bağırıyordu.

Ben o maçta staddaydım Bjk'nin o maç kupa finali dışında en çok kazanmak istediği maçtı.O stadda neler yapılmadıki o gün...

Hatır şikesi diye birşey yok artık geçmişte kaldı o günler. Özelliklede Bjk ile Gs arasında kesinlikle olmaz öyle şeyler.Bjk en büyük düşmanı ile oynarken özelliklede!

Neyse, nereden nereye,Fb-Bjk maç konusu burası,uzatmaya gerek yok...

Cevap: TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 3 Mayıs | 20:00

Bu mac sadece bir derbi olmakdan cikti,cok ciddi anlamlar tasiyor artik.olumune saldir sekiztasim :D

Sekiztaşımmı ?

Olmadi bari 8JK yazsaydın ?

Evet olabilir .. Liverpool Beşiktaş'ı Ingilterede 8-0 yenmiş olabilir.

Fakat , bu demek olmuyorki koskaca 106 yıllık bir klübü bu maglubiyet yüzünden böyle gerizekalica yazmanız. Aynısını Fenerbahçe'de yapiyor Galatasaray'a karşı. Yok 6S , 7S , F5 , 8JK.. Böyle şeyler hakikaten çok komik..

Üstelik Beşiktaş'a bunu söyleyenler Galatasaray , Fenerbahçe , Trabzonspor ,.. taraftarı. Pardon ama sizin yaptiginiza el şeyiyle gerdeğe girmek derler.

Bu saçmalıgı Beşiktaş taraftarida yapiyor.

Galatasaray'in , Beşiktaş'in ve Fenerbahçe'nin sadece bir futbol takimi yoktur. Bu kulüpler hentbol , voleybol , kürek , basketbol , yüzme , ... dallarında'da faaliyet gösteriyor.

Maç'a gelince, evet çok kötü oynadık. Fenerbahçe bizden daha üstün oynadı. Tebrık ediyorum. Inşallah şampiyon hak eden olur.

Saygilarimla

Dakika 89.50 Sergen önce şu pozisyonun hesabını versin sonra dünkü Beşiktaşlı oyunculara ruhsuz desin.

Bütün Türkiye kimin ne oynadıgını çok iyi biliyor.

sergengeri.jpg

Sekiztaşımmı ?

Fakat , bu demek olmuyorki koskaca 106 yıllık bir klübü bu maglubiyet yüzünden böyle gerizekalica yazmanız. Aynısını Fenerbahçe'de yapiyor Galatasaray'a karşı. Yok 6S , 7S , F5 , 8JK.. Böyle şeyler hakikaten çok komik..

Üstelik Beşiktaş'a bunu söyleyenler Galatasaray , Fenerbahçe , Trabzonspor ,.. taraftarı. Pardon ama sizin yaptiginiza el şeyiyle gerdeğe girmek derler.

Galatasaray'in , Beşiktaş'in ve Fenerbahçe'nin sadece bir futbol takimi yoktur. Bu kulüpler hentbol , voleybol , kürek , basketbol , yüzme , ... dallarında'da faaliyet gösteriyor.

Maç'a gelince, evet çok kötü oynadık. Fenerbahçe bizden daha üstün oynadı. Tebrık ediyorum. Inşallah şampiyon hak eden olur.

Saygilarimla

Böyle ifadeler herkesin hoşuna gitmeyebilir. Ne kadar objektif bir forum olsakta burası sonuçta Galatasaray Taraftar Forumu. Aysel, bu şekilde bir ifade yazdı diye bu sitede onu suçlayamazsın. Aynı olay daha önce de yaşanmıştı haberin olsun.

Böyle ifadeler herkesin hoşuna gitmeyebilir. Ne kadar objektif bir forum olsakta burası sonuçta Galatasaray Taraftar Forumu. Aysel, bu şekilde bir ifade yazdı diye bu sitede onu suçlayamazsın. Aynı olay daha önce de yaşanmıştı haberin olsun.

Daha önce yaşanmış olabılır bilmiyorum. Ilk sayfalarada arkadaşınız Aysel yazmış bende ordan alıntı yaptim. Bence bu konu objektifle alakasi yok. Evet burası Galatasaray Taraftar forumu. Peki .. Fenerbahçelilerin ve Beşiktaşlıların , Galatasaray'ı "6s" yazması sizin hoşunuza gidiyormu ?

Sekiztaşımmı ?

Saygilarimla

Benden de saygılar arkadaşım,sonuna kadar desteklediğim bir mesaj.Aşalım artık şunları,bize 6S denmesinden nasıl rahatsız oluyorsak başkalarına da demeyelim,ha onlar hala öyle mi diyor,ne önemi var ?

Daha önce yaşanmış olabılır bilmiyorum. Ilk sayfalarada arkadaşınız Aysel yazmış bende ordan alıntı yaptim. Bence bu konu objektifle alakasi yok. Evet burası Galatasaray Taraftar forumu. Peki .. Fenerbahçelilerin ve Beşiktaşlıların , Galatasaray'ı "6s" yazması sizin hoşunuza gidiyormu ?

İşte onu anlatmaya çalışıyorum. Burası Galatasaray Formu, tarafsız bir forum değil. Seviyeli olmak kaydıyla diğer takım taraftarlarına da açık olmakla beraber forumun çoğunluğu Galatasaraylıdır. Bu tip şeyler olur.Burası tarafsız bir forum olsa dediğinde haklısın. Anlıyorum hoşuna gitmeyebilir, bizim takım için söylenenler de bizim hoşumuza gitmez ama yapacak birşey yok.

Benden de saygılar arkadaşım,sonuna kadar desteklediğim bir mesaj.Aşalım artık şunları,bize 6S denmesinden nasıl rahatsız oluyorsak başkalarına da demeyelim,ha onlar hala öyle mi diyor,ne önemi var ?

Sağol arkadaşım , herkes senin gibi böyle düşünse bu saçmalık ortadan kalkar. ;)

Sağol arkadaşım , herkes senin gibi böyle düşünse bu saçmalık ortadan kalkar. ;)

bu saçmalık bizim 6-0 mağlubiyetten sonra basladı ve antu forumda normal bi GS yazısı bulamassın hep başına 6 sıkıştırırlar..bu saçmalık acizlerden kaynaklanıyor yoksa bu forumda 8jk f5 gibi terimleri nadir görürsün.

İşte onu anlatmaya çalışıyorum. Burası Galatasaray Formu, tarafsız bir forum değil. Seviyeli olmak kaydıyla diğer takım taraftarlarına da açık olmakla beraber forumun çoğunluğu Galatasaraylıdır. Bu tip şeyler olur.Burası tarafsız bir forum olsa dediğinde haklısın. Anlıyorum hoşuna gitmeyebilir, bizim takım için söylenenler de bizim hoşumuza gitmez ama yapacak birşey yok.

Biliyorum.. Bende zaten bunları bilerek buraya üye oldum. Beşiktaş hakkında başka hoşuma gitmeyen sözlerde yazılmış. Onlara cevap vermedim. Cünkü cevap vermeye hakkım yok. Kendi istegimle buraya üye oldum. Her taraftar forumlarinda var böyle şeyler. Ancak şu 6s , f5 , 8jk .. ben sadece böyle saçmaliklara karşıyım..

bu saçmalık bizim 6-0 mağlubiyetten sonra basladı ve antu forumda normal bi GS yazısı bulamassın hep başına 6 sıkıştırırlar..bu saçmalık acizlerden kaynaklanıyor yoksa bu forumda 8jk f5 gibi terimleri nadir görürsün.

Evet biliyorum.. Onlarin başlattigi bu saçmalıktan vazgeçmeyeceklerini bildigim için Antu'ya degilde , GSCimbom'u tercih ettim.

Biliyorum.. Bende zaten bunları bilerek buraya üye oldum. Beşiktaş hakkında başka hoşuma gitmeyen sözlerde yazılmış. Onlara cevap vermedim. Cünkü cevap vermeye hakkım yok. Kendi istegimle buraya üye oldum. Her taraftar forumlarinda var böyle şeyler. Ancak şu 6s , f5 , 8jk .. ben sadece böyle saçmaliklara karşıyım..

Neyse arkadaşım sonuç olarak düşüncende haklısın, antu kadar fazla göremezsin bu yazılardan ama ara sıra görürsende anlayışla karşılarsın umarım. bu arada Hoşgeldin foruma :)

Sekiztaşımmı ?

Saygilarimla

Bende yazmıyordum ama arada yazmışlığımda var. Şimdi yazmamak için daha da özen göstericem. Çünkü harbiden saçma be ! :)

Bende yazmıyordum ama arada yazmışlığımda var. Şimdi yazmamak için daha da özen göstericem. Çünkü harbiden saçma be ! :)

Valla çok sevindim ya :) Ilk yazdığımda çok tepki gelicek diye düşünmüştüm. Bu yorumlari okuyunca çok çok sevindim :)

Anlayışınız için hepinize çok teşekkürler :)

Sekiztaşımmı ?

Forumuza hoşgeldiniz Hüdaverdi Mediyonoğlu bey,

Bir dönem ben de Beşiktaş forumuna üye olmayı denemiştim, hiçbir aleyte yazı yazmamama rağmen "rakip takım taraftarlarına kapalıdır" diye ihraç edilmiştim. Siz bu at gözlüğünden uzak bir yerdesiniz.

Beşiktaş bu yıl ki favorim, 3 ay önce açıklamıştım. Son maçı yenilmesi durumu değiştirmedi. Tüm takımlar bu derece kötüyken, içlerinde birşeyler oynamayı başaran ve taraftarıyla bütünleşen Beşiktaş, yine de mutlu sona ulaşacaktır diye düşünüyorum.

Ana tema olarak işlediğiniz düşüncenize ben de katılıyorum ("rakamharf" kombinasyonlu takım kısaltmalarına karşıyım), bunu her fırsatta söyledim. Yine de arada ufak tefek şeyler oluyor, çok abartmayanın üzerine gitmiyoruz.

Bu arada yorumunu alıntıladığınız hanımefendinin, forumdaki en koyu Beşiktaş sempatizanı olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. :)

90+3'ü bekledigini kim söyledi. Cordobanın daha ilk yarıda auta giden topta kasti oalrak Necatiyi düşürmesi ve kaçan penaltıyı herkes unuttu sanırım.?? Oysa düşürmese pozisyon falan da kalmamıştı ortada.

Abdullah dogru söylemişsin. Herkes, tüm takım bişeyler yapmaz zaten. Tümer o maçta Galatasaray'ı yenmek için elinden geleni yapan birkaç futbolcudan biriydi. Evet sezon sonu bize gönderilmesi de manidardı.

Neyse konu o degıl. şayet dün Fenerbahce Beşiktaşı yenmeseydi bu gibi söylentiler uzun yıllar böyle konusulacaktı. Ancak Fenerbahce deplasmanda olmasına ragmen Beşiktaş'ı yerle bir etti.

Bugun basında gözlerim şike söylentisi yapanları aradı ama hepsi süt liman olmuş. Hiçbirinden ses yok. Çünkü konuyu gundeme getırecek yüzleri de kalmadı.

fb yatmadı dün yatmaz elbette kardeş takımı sivasspor şampiyonluk yolundaydı çünkü.Eğer GS'la çekişiyor olsaydı nah yenerdi dün akşam bjk'ı.Bakınız bjk'ın 100. yılı.Aynı durum orda da vardı ve o maçı bjk zorlanmadan 2-0 kazandı ve şampiyon oldu.fb beraberlik için bile yeltenmedi o maçta.Çünkü kazansa GS'a kıyak yapmış olacaktı

Forumuza hoşgeldiniz Hüdaverdi Mediyonoğlu bey,

Bir dönem ben de Beşiktaş forumuna üye olmayı denemiştim, hiçbir aleyte yazı yazmamama rağmen "rakip takım taraftarlarına kapalıdır" diye ihraç edilmiştim. Siz bu at gözlüğünden uzak bir yerdesiniz.

Beşiktaş bu yıl ki favorim, 3 ay önce açıklamıştım. Son maçı yenilmesi durumu değiştirmedi. Tüm takımlar bu derece kötüyken, içlerinde birşeyler oynamayı başaran ve taraftarıyla bütünleşen Beşiktaş, yine de mutlu sona ulaşacaktır diye düşünüyorum.

Ana tema olarak işlediğiniz düşüncenize ben de katılıyorum ("rakamharf" kombinasyonlu takım kısaltmalarına karşıyım), bunu her fırsatta söyledim. Yine de arada ufak tefek şeyler oluyor, çok abartmayanın üzerine gitmiyoruz.

Bu arada yorumunu alıntıladığınız hanımefendinin, forumdaki en koyu Beşiktaş sempatizanı olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. :)

Hoşbulduk Abdullah bey ,

Bende zaten ilk mesaji attıktan sonra ihraç edileyeceğimi düşünmüştüm.

Benim üye olduğum bir Beşiktaş forumunda eskiden rakip takimların taraftarları da alınıyordu. Seviyeli mesajlardan daha çok küfürlü mesajlar ortaya çıkınca , rakip takimlarin taraftarları daha alinmiyor. Eminim burda da böyle seviyesiz olaylar ortaya çıkıyordur.

Inşallah Beşiktaş bu sene şampiyon olabilir. Bu durumda Sivasspor daha avantajlı. Ama bizim ligimiz belli olmaz :)

Ben bu düşüncelerimi Beşiktaşlı arkadaşlarımada söyledim. Onlarda o ifadeleri kullanıyorlardı. Ilk sayfalarda ilk onun yazdığını görünce o arkadaş'tan alıntı yaptim sadece. :)

Üst Alt