TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: TSL 2008/09 | 30.Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 3 Mayıs | 20:00

Beşiktaş acımayacak Fener'e...:D

Züpperr Lig Takdim Eder:

İki ezik, iki maç, ezilen ezilene bir mücadele. Ayrıca şike nasıl yapılır, teşvik primi nasıl gönderilir, hakemler nasıl baskı altına alır, federasyona nasıl ayar verilir, rakiplere nasıl çamur atılır, nasıl maç satılır hepsi son 5 haftada kaçırmayın!

11'ini belirledi!

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli, sahaya çıkaracağı 11'i belirledi !.. Son oynanan Eskişehirspor maçından sadece 1 futbolcuyu değiştirmeyi planlayan Denizli'nin, ön liberoda oynayan Cisse'nin yerine geçtiğimiz hafta stoperde görev yapan Sivok'u çekeceği, cezası biten İbrahim Toraman'a ise defansın ortasında yer vereceği öğrenildi.

Denizli'nin, kalede Rüştü'ye, defansta Ekrem, İbrahim Toraman, Gökhan Zan ve İbrahim Üzülmez'e, orta alanda Holosko, Sivok, Ernst, Tello ve Delgado'ya, ileride ise Bobo'ya forma vereceği belirtildi.

Denizli'nin bu sabah yapılan antrenman öncesinde de oyuncularına ilk yarıda oynanan Fenerbahçe maçının kasetini izlettirerek, "Çok basit hatalar yaptığımız bir maçtı. Aynı hataları tekrarlamayıp orta alanda daha fazla topa sahip olursak kazanırız. Bu maç için size fazla taktik verecek değilim. Sizden tek isteğim stres yapmayın" dediği öğrenildi.

Bu arada Beşiktaş Dergisi'nin Nisan sayısına yazı yazan Başkan Yıldırım Demirören, "Beşiktaş Kulübü Başkanı olarak, Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte, Türk Futbolu’nun marka değerini koruma ve yükseltme konusundaki kararlılığımızı önce sizler, daha sonra da Türk spor kamuoyu ile paylaşmak isterim. Yine bugün emin adımlarla yürüdüğümüz her iki daldaki zirve yarışında bazı şanssızlıklara uğrasak da, bu kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğimizin önemle bilinmesini isterim. Her konuda olduğu gibi, bu yoldaki önderlik çabamızda da büyük Beşiktaş camiasının hoşgörü ve sabırla arkamızda duracağından eminim. Eşi benzeri olmayan taraftarımızın, en kritik karşılaşmada kaybedilen puanlardan sonra bile gösterdiği olgunluk ve takımına verdiği destek, her türlü övgüyü fazlasıyla hak ediyor. Yine, sahada alın teriyle kazanılmış başarıların gururu ve şerefini taşımanın ayrıcalığını en iyi Beşiktaşlılar bilir" ifadelerini kullandı.

Kaynak:LigTv

Orta sahada üstünlük kuran ve girecegi pozisyonları iyi değerlendiren takım maçı kazanır.Beşiktaş bir adım önde gözüküyor.Klişe bir laf olacak ama derbi maçların havası başka olur , fener süpriz yaparsa şaşırmam.

Bu lafı dediğime inanamıyorum ama f5 kazansın..

Gecen hafta son dakikada o komik golu yemesek, bu macta f5in alacagi muhtemel bir galibiyet cok isimize yarardi. Ama yine de kalan maclardan alabilecegimiz en fazla puani almaliyiz. En azindan ikinci olabiliriz.

Eğer fener kazanırsa bizde haccetepeyi yenersek..Puan farkı 4 e iniyor..Bizim daha beşiktaşla maçımız var yani bu maçta fenerin kazanmasını istiyorum..

bjk ligde yenecek kupayı fenere verecek...biz bjk ye çakacağız son maç ta sivasa yatacağız sivas şampiyon olacak fener kupayı alacak bjk avrupaya gidecek trabzond auefaya gidecek....BİZ DE BABAYI ALICAZ BU SENE...

ligde fener kupada bjk yatar...biz bjkye çakarız sivas a yatarız sivas şampiyon olur fener kupayı alır bjk(yine şampiyon olamaz:D ) avrupaya gider trabzon uefaya gider BİZ DE BABAYI ALIRIZ...

Dünkü Real-Barca macindaki gibi futbol olmasa bile (ki ihtimal dahi verilmicek bir olay) skor bakimindan ona yakin bir sey olmasini istiyorum Besiktas adina :D

Bejeke fark çakar.

bizim maçta da biz fark atarız diyoduk ama 4 tane yedik...fenerbahçe derbilerde formasıyla oynuyor ben bugünkü maça çok asılacaklarını düşünmüyorum ama yine de beraberlik çıkarıp bjk nin yoluna taş koyabilir...kupayı da fb alır gibime geliyor!

bizim maçta da biz fark atarız diyoduk ama 4 tane yedik...fenerbahçe derbilerde formasıyla oynuyor ben bugünkü maça çok asılacaklarını düşünmüyorum ama yine de beraberlik çıkarıp bjk nin yoluna taş koyabilir...kupayı da fb alır gibime geliyor!

Fenev şuan dökülüyor.Bjk çok pozisyon üretiyor ve evinde çok iyi oynuyor.Bugün fark olacağını düşünüyorum.

Bu maçın önemi Beşiktaş - Fenerbahçe maçı olmasından dolayı. Yoksa lig pozisyonlarına bakarsak bu maçın aslında o kadar da önemli olmadığını görürüz. Şu açıdan önemli Beşiktaş şampiyonluk hesabı yapıyor ve lider Sivasspor'u geçmek için puan kaybetmemek zorunda. Fenerbahçe ise bütün hesaplarını Türkiye Kupası finali için yaptığından lige havlu atmış durumdalar. İşte bu önem derecesinde yarın derbi oynanacak. Mustafa Denizli futbolcularına maçı beyinlerine kazıyor. Yani olası rehavete kesinlikle izin vermeyecektir, bu maçta kontrolü elinden bırakmayacaktır. Fenerbahçe ise Beşiktaş'ı yenip prestijini kurtarmak peşinde. Bu iki takım birde Türkiye Kupası finalinde oynayacaklar, o maçın önemi çok daha büyük olabilir.

Beşiktaş'ta bazı sakat futbolcular bulunuyor ama bu maçta forma giyeceklerdir. Beşiktaş şu an çok formda. Ligde çok süper futbol oynamasalar bile kazanma alışkanlığı edindiler ve ne yapıp edip o maçı alabiliyorlar. Fenerbahçe ise havlu attığından istemedikleri skorlar alıyorlar. Derbi maçı olması dolayısıyla bu maça farklı hazırlanacaklardır. Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Semih gibi futbolcuların cezası bitti. Onlar için en büyük handikap ideal savunma oyuncuları Edu ve Lugano yok. Onlar olmadığında da çok fazla açıklar veriyorlar. Yasin ve Can Arat'ın oynaması bekleniyor. Beşiktaş'ın ise gol silahları Bobo ve Nobre sakat. Bobo yine sakat sakat oynayacaktır. Ayrıca Yusuf, Tello, Holosko gibi hücumcuları düşününcede favorinin Beşiktaş olduğunu kestirmek kolay.

Sende bi karar ver.

ligde fener kupada bjk yatar...biz bjkye çakarız sivas a yatarız sivas şampiyon olur fener kupayı alır bjk(yine şampiyon olamaz:D ) avrupaya gider trabzon uefaya gider BİZ DE BABAYI ALIRIZ...

Bu maç bildiğim bir şey var ne ligde ne kupada kimse kimseye yatmaz. Fenerbahçe prestijini kurtarmak için asılacak bu maça tabi ne kadar asılabilir tartışılır. Beşiktaş ise kontrolü elden bırakmayacaktır yani süper bir fark beklemiyorum. Kupada da aynı şey olacak Beşiktaş kupayıda istiyor. Çarşı ayaklanır yoksa lig Beşiktaş'ın kupa Fener'in muhabbeti olursa.

Üst Alt