TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Derbi maçı izlemeye gelen Galatasaraylı taraftarlar, Beşiktaş tribünlerinde duymaya alışık olduğumuz ''Yeter Yıldırım Demirören yeter' tezahüratını yaptı.

Bu arada Galatasaraylı ve Beşiktaşlı taraftarlar arasında zaman zaman karşılıklı olarak olumsuz tezahüratlar da yapıldı.

ahaha yarıldım :asd:

Leo Franco iyiydi ama topu yumruklamayı alışkanlık haline getirmiş sanki .Elano'dan haberi olan varmı bu arada durumu nasılmış?

Besiktas´in mutlaka kazanmasi gereken bir macta bu baskiya karsi direnmek ve 1 puan almak cok önemliydi. Gönül isterdi tabi 1-0´lik skoru koruyalim ama hepimiz icin beraberlik iyi bir sonuctu mactan önce. Istedigimizi aldik.

Beni sevindiren aslinda, artik sistemimizi yavas yavas oturtmamiz. Gözle görülür sekilde top oynamaya baslamamiz. En cok buna sevindim. Bunun yaninda mücadele gücümüz ve bize öz ruhumuz geri dönmüs. Son 2 macta bunu gördüm. Ayrica 1 günlük antremanla Atletico deplasmanindan sonra Besiktas deplasmaninda yikilmamak büyük basari. Basta Rijkaard olmak üzere tüm takim kutluyorum. Bu beraberligin degerini yarin, en gec sene sonunda anlayacagiz.

B_8daf13e64ba7ef2d356f3e16c32b6866.jpg

.

Bir sey soylemek istiyorum.Biz bu eskisehir deplasmanini cok rahat geceriz.Hic kuskunuz olmasin derim.

Ben Eskişehir'i geçtim hafta kasımpaşa maçı var.Kimse çantada keklik görmesin o maçı ve puan kaybı riski baya fazla olan bir maç.Avrupa kupası maçı ardından oynayacağız ve çok ama çok zor bir maç olacak.Evimizde oynuyor olmamız çantada keklik anlamına gelmez.Önümüzdeki maç çok daha zor

Firat Aydinus penaltiyi cok cok cok net bir sekilde görüp vermemis serefsiz :rolleyes:

Ben Eskişehir'i geçtim hafta kasımpaşa maçı var.Kimse çantada keklik görmesin o maçı ve puan kaybı riski baya fazla olan bir maç.Avrupa kupası maçı ardından oynayacağız ve çok ama çok zor bir maç olacak.Evimizde oynuyor olmamız çantada keklik anlamına gelmez.Önümüzdeki maç çok daha zor

Takım artık oturdu. Ne yaptığını daha iyi bilen bir Galatasaray var. Hele turuda geçersek maçtan gelen moralle yorgunluk felan hissedilmez.

Elano baya darbe aldı bu maçta ama Madrid'te sahada olacak ve Telegol'e sağlam gönderme yapacak diyorum.

Bundan sonra her mac final. Kolayi zoru yok bu isin. Her macta mücadele etmeliyiz. Zorluk derecesi acisindan daha avantajli bir fikstüre sahibiyiz yalnizca simdilik. Bu tabloyu iyilestirmek sadece bizim elimizde

Elano futbolcu değil diyen Sergen.. Akşam kapıyı kilitleme, Elano maç yapmaya geliyo sana.

Buarada Madrid'te yenilmiş.Aguero 80. dakikada oyuna dahil olmuş.Aguero'yu bize sakladıkları kesin.

Sergen ve Telegol ailesi Elano konusunda zamanında mıçıp şuan ise sıvama işiyle meşguller.

Ulan hakem, ulan hakem. Bunu nasıl vermezsin sen.

Ekli dosyalar

• topal.JPG
    topal.JPG
    39.4 KB · Görüntüleme: 160

Bundan sonra her mac final. Kolayi zoru yok bu isin. Her macta mücadele etmeliyiz. Zorluk derecesi acisindan daha avantajli bir fikstüre sahibiyiz yalnizca simdilik. Bu tabloyu iyilestirmek sadece bizim elimizde

Tabiki mücadele etmeliyiz ama yoğun temponun son maçı olacak kasımpaşa maçı ve yorgunluk baş göstermeye başlayacaktır bundan sonra ki kasımpaşa da bu ligin ayağa oynayan birkaç takımından biri.Ben haftaya 3 puan çıkarırsak çok mutlu olacağım şahsım adına

2qwfw5t.jpg

2zhe6mc.jpg

toraman bunu yapmak istedi herhalde. Gelecek maçta artık:evilsmile:

Üst Alt