TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 21. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 21 Şubat | 19.00

sabrinin çok maç eksiği var sonradan oyuna girmesi daha yararlı bence.benim kadromda franco-ugur,servet,neill,hakan-topal,sarp,elano,arda,keita-jo...jo oynamazsada forvet keita sağda arda solda caner yada gio

40071.jpg

Sen hayal etmeye devam et :asd:

Neyse konuyu daha fazla dagitmayalim

Bizde 4-5-0 oynadık dün :rolleyes: ..10 kişiyle iyi sonuç aldık..Burada 11 e 11 bekliyoruz..Bu işin Genetikle!:D alakalı olmadığını Kadıköyümüzde ispatlayacağız inşallahç

Neyse Beşiktaş yenilmez..Bu hafta liderliği geri alıyoruz sanırım..:kupa:

------------------------------------Leo

Uğur-------------Emre G---------------------Neil-------------Caner

-----------------------------------Topal

--------------------Elano---------------------Emre Ç.

Keita--------------------------------------------------------------Arda

----------------------------------Jo (Gio)

Bu çıkarabileceğimiz en iyi pas yapan takım bence. Özellikle bek tercihlerine değinmek istiyorum. Beşiktaş kanatları zayıf bir takım. Dolayısıyla hücumcu bekler kullanmamız çok yerinde olur. 2 fazla oyuncu ile oynarız ofansta. Kaldı ki Uğur kademe yapmayı ve yer tutmayı çok iyi bilen bir adam. Sabri'nin sakatlığı geçse dahi bu maçı form tutmadığı için kaldıramayacağını düşünüyorum. Caner'e gelirsek Arda ile önlü arkalı oynarsa Beşiktaş'ın sağ kanadını perişan eder . Orta sahada rakibin Fink ve Ernst gibi 2 tane güçlü ve uyum sağlamış adamı var. Bu bölgeyi Mustafa Sarp ve Mehmet Topal ile rakibe kaptıracağımızı düşünüyorum. Ama Arda ile çok iyi anlaşan bir Emre Çolak hem Elano'nun üzerinden büyük yük alacak hem de pas yüzdemizi çok arttıracaktır. Bence böyle maçlarda sorumluluk alacak düzeyde bir oyuncu kendisi.

Jo sahaya çıksa ve sadece dursa bile bize katkı sağlar. Çünkü forvetsiz oynamak takımı hakikaten çok zorluyor. Ama bir orta saha oyuncusu forvet oynayacaksa bu Gio olmalı. Arda'nın sol açıktaki performansından vazgeçme lüksümüz yok.

:005::005::005:

Bravo kardeş müthiş kadro harika yorum. :2_thumbs_up_-_anima

Emre Çolak yerine Ayhan tercihi daha doğru olabilir.Ayhan yorulunca o girmeli.;)

4-5-1 oynayamaya müsait bir kadro.

-Keita----Ayhan-----Elano-----Topal------Arda---

----------------------Jo------------------------

Perişan ederiz kargaları.:D .

siyah beyaz ...ne besiktas ultrAslan geliyor karakola kaç :D

Bizde 4-5-0 oynadık dün :rolleyes: ..10 kişiyle iyi sonuç aldık..Burada 11 e 11 bekliyoruz..Bu işin Genetikle!:D alakalı olmadığını Kadıköyümüzde ispatlayacağız inşallahç

Guiza forever

barışı ne kadar sevmesem de oynamalı diye düşünüyorum.bjk nin ya varım ya da yokum diyeceği maç çünkü varını yoğunu ortaya koyacak orta sahaları da dirençli ve sert.fakat jo nun oynayacağını varsayarsak ve barış da oynarsa bu sefer elano dışarda kalıyor. elano nun böyle sert ve zorlu atmosferde pek faydalı olacağını düşünmüyorum.fb deplasmanında da hatırlarsak çok kötüydü. gerçi şimdi düşününce sen barışı oynat elanoyu oynatma bu hiç olmaz.tam karar veremiyorum açıkçası.

-----------------Leo---------------

UĞUR-----NEİLL--------SERVET-----HAKAN

---BARIŞ--------TOPAL-------SARP-------

(elano)

---KEİTA--------JO---------------ARDA--

Beraberlik bizim için üzücü olmaz.Siz bize geleceksiniz.Üstelik siz Bursa'yı yenebilecek misiniz?

Beraberlik ağır basıyor bence. Jo oynarsa şansımız artar. Yenileceğimizi hiç sanmıyorum.

:asd: pazarı heyecanla bekliyoruz.Keita'nın dün maçtan sonra yaptığı açıklamalarda bjk maçına yönelikti hep.İbo'yu üzecek kafasına koymuş :asd:

Öncelikle İnönü ne olursa olsun zor bir deplasman saha ve seyirci avantajı rakibimizde bunu unutmayalım İnönü'de derbi maçları her zaman bizim için zor geçmiştir.Ama tabii ki neticeyi futbolcular belirleyecek.

Muhtemel kadrolarla başlayalım:

Beşiktaş

--------------Rüştü---------------

--Toraman---Sivok--Ferrari--Üzülmez

--------Fink-------Ernst------------

---Yusuf--------------------Tello--

------------Tabata---------------

-------------Bobo----------------

Defans bölgesi güven veren bir takım görüntüsü veriyorlar.Toraman,Sivok ve Ferrari bu ligin kaliteli savunmacıları ne olursa olsun orta saha bölgesinde derbi maçlarda Denizli'nin hep yaptığı şeyi yine yapacağı ve 2 Almanla ortasahada Arda,Elano gibi cepheden tehlike yaratabilecek oyuncuları kilitleme yoluna gideceğini düşünmekteyim.Yusuf ve Tello durdurulması zor olan oyuncular değiller.Özellikle Tello son dönemde büyük formsuzluk yaşıyor.Tabata'da ciddi bir istikrar sorunu var.Gençlerbirliği karşısında şov yapan Tabata,Antep karşısında yokları oynadı umarım bu maç iyi gününe denk gelmez.Bobo'ya kafa toplarında dikkat etmeliyiz.Ayrıca savunmayı iyi yıpratan bir oyuncu Neill ve Servet'i yoracaktır.Ama Neill gerçekten formda ve Bobo'ya kolay pozisyon vermez diye düşünüyorum.

Galatasaray'ımız.

----------Franco-----------

--Uğur-Servet--Neill--Hakan

------Sarp-----Topal------

---------Elano------------

-Keita----Arda(Jo)----Caner

Kadromuz böyle oluşabilir Caner Atletico maçında moralman biraz çöküntü yaşıyor olabilir.Çünkü ilkyarıda oyundan alınmak ki hele bir Avrupa maçında çok ciddi moral bozucu olabiliyor.Jo eğer maça yetişirebilinirse Arda sol kanada geçer ve bizim için daha iyi olur diye düşünüyorum hem gerçek bir santraforla mücadele edebiliriz.Franco son maçta güven verdi umarım böyle devam eder.Defans hattımızda Servet ve Hakan Balta'nın dönmesi gayet iyi oldu.Ben kanatlarda Uğur ve Hakan'a güveniyorum Yusuf ve Tello'yu devre dışı bırakacaklardır.Sarp-Topal ikilisi rakibimizin Fink-Ernst ikilisine çok benziyor.Tabata'yı da etkisiz hale getireceklerdir.Keita,Arda'nın formda olmaları çok önemli bu farkı Antalya ve Atletico maçlarında gördük dün ikisi de kusursuz oynadı bu maç eğer böyle devam ederse Toraman ve Üzülmez'e zor anlar yaşatabilirler.Jo 'nun oynaması ibreyi %70 bize çevirir.

Benim şahsi görüşüm %35 Beşiktaş %25 Beraberlik %40 Galatasaray

Derbi maçlar her sonuca gebedir.Kağıt üzerinde çok daha iyi bir takımız ve ağır basıyoruz ancak saha ve seyirci avantajı da maça etki edecektir.Başarılar Aslanlar.Saldır Galatasaray...

Roberto Carlos için de aynı eşleşmeleri yapıyorduk

fakat kaybeden Keita olmuştu.

Bence totem yapıp bu tarz şeyleri fazla abartmamak lazım.

Üst Alt