TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 22. Hafta | Beşiktaş 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 21. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 21 Şubat | 19.00

Ben gerçekçi bakıyorum ve beraberliğin iyi sonuç olabileceğini düşünüyorum yenersek mükemmel olur! Jo'nun durumu çok önemli oynarsa iyi olur.

kadro çok iyi.inşallah jo oynar.gerçi bizimkiler ispanyadan bugün dönmüşler neden anlamadım dün dönmüş olsalardı akşam idman olurdu jo da katılırdı.bari yarın çift idman yapılsa da ikisine de katılabilse jo.

Dinlensinler ya kaç gündür top oynuyorlar daha önlerinde 10 gün 3 maç var :D

Jo´nun Antalya kampina götürülmesi Besiktas macinda oynayacaginin göstergesidir. Cünkü Rijkaard Antalya kampinda 2 macinda hazirligini yapti ve Jo´yu Besiktas maci icin hazirladi.

Bugün antremanin olmayisi da zaten bu düsüncemi belgeliyor. 1 günlük hazirlikla derbiye cikmak nerde görülmüs? Bence Jo kesinlikle kadroda olacak hatta ilk 11 baslayacak diye düsünüyorum.

Beyaz Forma ile çıkalım derim ben. Hem o formayı çok beğeniyorum hem de onunla çıktığımız hiç bir maçı kaybetmedik hatta beraberlik bile almadık diye biliyorum

zor olacak sabri jo oynayacak hale geldilermi

Bu hafta bjk için acıların haftası olacak. Önce chatman dopingli çıktı. Bugün Basketbolda Bornova eledi kupadan. Yarın bizim kızlar filede icabına bakacak bjk nin. Pazar akşamı da biz koyduk mu Yeter yıldırım demirören Yeter marşını inönüde hep beraber söyleyeceğiz beşiktaşlılarla inşallah:D

valla bu maçı yenersek ve perşembe günü de madridi elersek bizden iyisi yok.bu iki maştan alnımızın akıyla çıkarsak şampiyonluğa daha çok inanan ve kenetlenen bir takım çıkacaktır karşımıza.hem de taraftarlar sezon başında gösterdikleri ilgiyi tekrardan göstererek stadı fulleyeceklerdir.forma konusunda ise yeni çıkan cesarat adlı kıpkırmızı formayı giyersek süper olur.siyah beyaz görüntü kirliliğini ancak öyle bir kırmızı renk açar.

Dün ki gibi sakin ve sabırlı olursak kazanacağımız inancındayım.

Jo´nun Antalya kampina götürülmesi Besiktas macinda oynayacaginin göstergesidir. Cünkü Rijkaard Antalya kampinda 2 macinda hazirligini yapti ve Jo´yu Besiktas maci icin hazirladi.

Bugün antremanin olmayisi da zaten bu düsüncemi belgeliyor. 1 günlük hazirlikla derbiye cikmak nerde görülmüs? Bence Jo kesinlikle kadroda olacak hatta ilk 11 baslayacak diye düsünüyorum.

iyi güzel yazmışsın ama idman raporlarına bakarsan jo hep takımdan ayrı çalıştı diye yazıyor.benim dileğim genelde olmaz ama maçtan önce çift idman yapılırsa yarın ve ikisine de katılırsa oynayabilir.

İlk 11 i bozmaz bence Hoca.Jo yedek olursa iyi olur.

Yarın bence takımı kampa alsın rijkaard. Bugünü tatil yaptılar-ki haketmişlerdi- ama yarın kamp şart bence.Ve sonrasındaki Atletico maçı da dahil. Az kaldı çocuklar şu maçlardan yüzünüzün akıyla bi çıkın gerisi gelecek zaten inşallah.

Üst Alt