TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor 2-1 Galatasaray | 8 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 24. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 8 Mart | 20:00

Yeni transferleri "Jeysi" midir nedir, çok iyi biri gibi göründü bana.

Nedense bana kolay olacak gibi geliyor. Takıım çok iyi bir hava yakaladı. İnşallah bunu devam ettirirler.

Rehavete kapılmadan devam etmeliyiz. Şampiyonluk kilidini çözecek bir maç daha!!!

Cezalı var mı bunlarda?Bir maç a bize eksik kadro çıksın kardeşim

bu maçta arda sarı kart görüp cezalı duruma düşsün. ankaragücü maçında oynamaz en azından.. arkasından gelen trabzon ve fener maçlarında kesinlikle oynamalı..

Memleketim diye demiyorum ama hakkaten harika bir taraftarı var ve evinde oynanan büyük maçlarda çok iyi oynar Es-Es dikkatli olmakta yarar var.Ama galip gelmek zorundayız.

Önde baskıyı kuralım yine bu akşamki gibi istekli olalım kazanırız maçı.

bu maçta arda sarı kart görüp cezalı duruma düşsün. ankaragücü maçında oynamaz en azından.. arkasından gelen trabzon ve fener maçlarında kesinlikle oynamalı..

Katılıyorum bu görüşe. Kewell dönmüş olucak ya da en azından Baroş. A.Gücü maçı içerde ve o maçta Arda'nın olmayışı handikap olmaz. Ama Ts maçında görüp fener maçında olmaması çok üzer bizi ya da direkt Ts maçında olmaması.

Es es deplasmani kayipsiz atlattik mi, neyse, devamini yazmicam :)

Tfu tfu nazar deymesin, sampiyon cimbom olsun.

3 yıldır eskte üni okuyan biri olarak şunu şöylemekte fayda var gerçi bilen bilir ama es es te istanbul takımlarının formasıyla gezmek pek hoş karşılanmaz yani gs tshirtleriyle geziyorum diye polis bile beni uyarmıştı giyme bunu diye hatta bi kaç arkadaşımın üstünden forması alınıp öldüresiye dövüldü falan filan şimdi bunu neden söylüyoruma gelince samiyendeki ilk maçımızda bizim taraftarlarımız takım otobüslerini taraftarlarını taşladılar bu adamların koyu taraftarları arasında bi çok arkadaşım var ve kaç aydır bizim maçı bekliyorlar aman arkadaşlar dikkat edelim geçen sene 4 2 kaybettiğimiz maçta da Galatasaray tribunundeydim ve stata girene kadar başımıza bi sürü şey geldi yoldan geçen arabadan tüfek bile çektiler üstelik o zmn böyle bi otobüs taşlama faln da söz konusu değildi işin özeti Dikkat edelim renktaşlar

Ümit Karan gene motive eder arkadaşlarını. İlk maçı hatırlayınca şu maç derbi gibi birşey. Bugünkü oyundan sonra takıma güvenimiz tam. Ezip geliriz.

Kapıcı Rıza kesin 10 kişiyle defans yapar,ama öyle yada böyle artık bütün maçlarda elimizden geleni yapmamız lazım,fb maçına kadar tüm maçları kazanırsak tamamen şampiyonluk için kilitleneceğiz.

Ileri 4lü ayni perfomansi gösterirse dagitiriz , ama esesin zemini yillardir hep ayni cok berbat baya bi zorlar orasi bizimkileri.

Simd Riza bugunku maci seysretmistir. Es es kasimpasa gibi futbol oynamayi calismaz kesinlikle. Hatta beraberlik icin oynayacaktir. Sert ve defansif oynayacaktir diye düsünüyorum. Bizi durdurmak icin hersey yapicaktir Riza. Ve yine Topal-Ayhanli orta saha olursa ve ilerdeki oyuncularimiz etkisiz olurlarsa zorlu bir 90 d. olur.

Riza kesinlikle ilk önce beraberlik, sonra duran toplardan, kontra ataklardan, sansla balla 1 tane atarsak zaten 3 puani aliriz mantigi ile cikacaktir bu maca, bundan eminim.

Kontrollü ve tempoyu istedigimiz zaman ayarlayablildigimiz bir mac olmali.

Alisamiyendeki bugunkü mac gibi ölümüne ofansi düsünürek oynamamaliyiz.

Nede olsa golü er yada gec buluruz, yeterki kontrol bizim elimizde olsun.

Kapıcı Rıza kesin 10 kişiyle defans yapar,ama öyle yada böyle artık bütün maçlarda elimizden geleni yapmamız lazım,fb maçına kadar tüm maçları kazanırsak tamamen şampiyonluk için kilitleneceğiz.

rıza en nefret ettğim adamların basında gelıyor turkıyede takımları nedense hıc bırzaman bjk yı yenemez!!! ama bıze ölümune oynarlar ...ayrıca renkdas en adi serfsiz adamda olsa kapıcı rıza dıye bısı söleme ya ayıp bılıyosun bunu ezikler yapmıstı onlara yakısır bı anlık sınırle söledğinı dusunuyorum yorumlarını takip ediyorum sakin kafayla böyle bişi sölemyceğine ınanyıyoorum onun dısında rızaaaaa senden nefret edıyorumm nefreeeeeeeeeeeeeeetttt....basına bişi gelse üzülmem

Üst Alt