TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır ! - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır !

Cevap: TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır !

Her oyuncunun ders alması lazım, uğur uçar iyi oynadı ama yediği çalım yenmezdi yani.

Mehmet Topal da kaptırdı bir gol oldu.

Hakan Balta antrenman maçında sanki.

Baros ve nonda kaçırmamalıydı.

Bu mehmet topal'ın yaptığı ve golle sonuclanan 2. hatası değil mi ?

sturm macında da kaptırdı yanlıs hatırlamıyorsam

hatalar yapılabilir, çalım yenilir, gol kaçırılır bunlar futbolda olan ve olmaya devam edecek şeyler.

ama oyuncular son maçalrda çok bencil, takım oyunundan kopuk, herkes kendi başına birşey yapma, kanıtlama peşinde.

gerçek anlamda takım için savaşan yok, takım ruhu yok, giden geri gelmiyor, yardımlaşma, mücdele yok.

asıl üstünde durulması gereken mağlubiyetten, yenen-kaçırılan gollerden önce bunlar.

böyle kopuk oynamışısız, 1-0 yenseydik ne olacaktı, bütün bunlar görmezden mi gelinecekti?

nitekim skor yazarları spor yazarlarından fazla olduğundan geliniyor, ve bu yüzden bu tokat gibi mağlubiyet bir taraftan bakınca iyi oldu bile diyebiliyorum aslında.

doğru diyorsun, takım olarak oynamıyoruz.

takım olursak başaramayacağımız hiçbirşey yok

Bu takım oynadıkça hem sisteme, hem birbirlerine alışacaklar

bu arada çok daha ağır mağlubiyetler alabiliriz ama lütfen sabredin

Biz çok memnun değiliz valla bu durumdan. Fakat olacak buydu yani. Fenerbahçeyi tutmak isteyen tutabilir. Futbol oynamadan 3 puan alıyorlar. Ben şuan şampiyon olmak yerine 1-2 sene sonra ligde şampiyonluk ve avrupada başarıyı tercih ederim.

Hatta bu sene niye şampiyon olamayacağız ki? Daha 8. hafta maçları oynandı. Fenerle fark 10 olsa ne olacak ki?

Sabretmeyi sevmiyorsun fakat gerçekten sabır şart. Biraz bekle, zaten beklemekten başka yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Her takım düşüşe geçer.. Bu alex olmasa beraberlik alamıycak f5 geçmiycek mi ? geçicek, hem de seve seve.. Bu sene şampiyon da olucaz uefa'da da en az yarı final. Ben öyle iki maçla takım silen sahtelerden değilim. Bana tek koyanı söyliyim sana:Elin beceriksizlerinden şaka gibi 3 gol yemek. Ne iyi oynamamak ne kazanamamak.. Sabredicez el mahkum napalım.

Ne diyeceğimi bilemiyorum.Çok iyi oynamadık ama 3-0 ı da hak etmedik.Ama bu defansla biz çok hüsranlar yaşarız gibi gözüküyor.

Bu takım oynadıkça hem sisteme, hem birbirlerine alışacaklar

bu arada çok daha ağır mağlubiyetler alabiliriz ama lütfen sabredin

bu ne ilk ne de son puan kaybımız olacak. sabir yeminleri boşuna edilmedi, her zamanki gibi hep detsek, tam destek.

ama oyunculardan biraz gayret, istek, hırs, mücdele, yardımlaşma görmek de lazım, oyuncular bu kafayla devam ederse işimiz zor.

Bulduğumuz pozisyonları cömertçe harcadık, moralimiz bozuldu atamadıkça strese girdik ve golü yedik. Golü yememizin ardından diğer goller de çabucak geldi.

Çok kötü oynamadık.6-7 tane net gol pozisyonuna girdik.Arda içeriye kat ederken 2 tane şut vurdu. Pas verse gol olabilirdi, olurdu demiyorum olabilirdi.2 tane nonda kötü vuruş yaptı.Aydın vurdu kaleci kurtardı.Uğur uçar'ın direkten dönen topu var.Elano'nun frikiği var.Bunlar gol olsaydı her şey çok mutlu olurdu. Oynanan oyunda fark yok ama üzülmeye gerek yok kazanmayı öğreneceğiz. Balına kazanarak gitseydik çok fena olacaktık. Merak etmeyin 10.hafta her şey belli olur.

Bu gidişle 10. haftada puan almak hayalcilik olur anca.Bugün bizim ve fenerin maçlarını izledim edindiğim kanaat şu eğer biz gol yiyip bugünkü gibi panik yaparsak çok acı bir sonuç bizi bekler.Bugünkü maçtaki gibi ruhsuz olursak tam bir kontra atak takımı olmuş fener ve her atakları gol pozisyonuna dönüşür böyle laubali ve ruhsuz devam edersek.Rijkard ne olursun şu kadroyu revize et.Bu takıma savaşan adamları koymazsan işimiz giderek zorlaşır.Oynamaktan bıkmış adamlar var takımımızda.Bugün emre it gibi koştu her topa fenerde.Bizde kim koşuyodu böyle her topa bugün.Rijkarddan tek istediğim savaşan adamları trabzon maçında sahada görmek

Albert Roca Pujol,Carlos Cuadrat gibi birinci sınıf kondisyonerlerin olduğu bir takımın sahada koşacak takatinin olmaması ve yürüyerek oynaması nasıl açıklanabilir sorarım size?

Bu pas hatalarının çok fazla olmasının nedenlerinden biride yorgunluk!

hepsi geçen sene yatılmasından dolayı, bir daha ki seneye sen gör bu takımı

sabri olsaydı çalımı yermiydi ya da topalın yerinde linderoth kaptırırmıydı.

Bu gidişle 10. haftada puan almak hayalcilik olur anca.Bugün bizim ve fenerin maçlarını izledim edindiğim kanaat şu eğer biz gol yiyip bugünkü gibi panik yaparsak çok acı bir sonuç bizi bekler.Bugünkü maçtaki gibi ruhsuz olursak tam bir kontra atak takımı olmuş fener ve her atakları gol pozisyonuna dönüşür böyle laubali ve ruhsuz devam edersek.Rijkard ne olursun şu kadroyu revize et.Bu takıma savaşan adamları koymazsan işimiz giderek zorlaşır.Oynamaktan bıkmış adamlar var takımımızda.Bugün emre it gibi koştu her topa fenerde.Bizde kim koşuyodu böyle her topa bugün.Rijkarddan tek istediğim savaşan adamları trabzon maçında sahada görmek

inşallah savaşan oyuncuları görebiliriz sahada.

Şaşırdım. Yorumları okuyunca da dehşete düştüm. Yok balon patladı, yok balayı bitti, yok Rijkaard çöktü, yok Gs çöktü. Noluyor ya. Son 3 maçı kazanamadık diye kendi taraftarımız kendi takımımızı baltalıyor. Yazık ya. Nolmuş bize. Yorumlardan da anladığım kadarıyla yine güzel bir futbol oynamışız ve pozisyonları değerlendirememenin verdiği gerginlikle ve golü bulamamanın verdiği sıkıntıyla bir anda kopmuşuz. Olabilir. Halen güzel futbol oynayan ve ligin en kaliteli kadrosuna sahip takımız. Şu taraftaramızın yaptığına bakın. Ne bekliyordunuz acaba? Tesadüfi galibiyetler mi bekliyordunuz kötü futbolla birlikte. Bu takım elbet puan kaybedecek, elbet yenilecek. Bu takımı bu hale getirenler biziz. Çok büyük beklentilerimiz oldu. Bunu hangi takım kaldırır. Şartlandırmışız kendimizi %100 galibiyete, %100 farklı skorlara, takım bir puan kaybedince alaşağı ediyoruz. Ayıptır bu yaptığınız. İyi bari bu takım hiç yenilmesin, bu takım hiç puan kaybetmesin, hep farklı kazansın. Bütün kupalarıda alsın. Başka bir arzunuz? Olabilir demek yerine, canınız sağolsun, size güvenimiz sonsuz demek yerine alaşağı ediyoruz. Taraftarımız bunu yaparsa medya ne yapar düşünmesi bile korkutucu. Yarın göreceğiz sözde futbol yazarlarını. Yerin dibine sokmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Devam edin arkadaşlar. Devam edin. Rakibimiz kör topal, tesadüfi ilerliyor. Onların ekmeğine yağ sürün. Bugün kaybetti diye bu takıma sinirliyseniz, yarın kupa kazandığında sakın ola SEVİNMEYİNİZ.

Saygılar...

Ön libero konusunda ciddi sıkıntılarımız olduğunu düşünüyorum..

inşallah savaşan oyuncuları görebiliriz sahada.

Ya daha önce de yazdım renkdaş.Barış özbek var koy adamı önliberoya hiç değilse koşsun top kapsın bi değişiklik olsun takımda birde onu dene neden üvey evlat muamelesi görüyor anlamış değilim.Takımın her gün geriye gittiği görünüyor.Ciiden trabzon maçında kadroda değişiklik göremezsem çok kötü moralim bozulacak.Daha önce de dedim gerekirse A2 den derdar eyiliki al ilk 11 e koy ama değişik bişeyler olsun sahada.İlla komaya girmek mi lazım şok verilmesi için

Şaşırdım. Yorumları okuyunca da dehşete düştüm. Yok balon patladı, yok balayı bitti, yok Rijkaard çöktü, yok Gs çöktü. Noluyor ya. Son 3 maçı kazanamadık diye kendi taraftarımız kendi takımımızı baltalıyor. Yazık ya. Nolmuş bize. Yorumlardan da anladığım kadarıyla yine güzel bir futbol oynamışız ve pozisyonları değerlendirememenin verdiği gerginlikle ve golü bulamamanın verdiği sıkıntıyla bir anda kopmuşuz. Olabilir. Halen güzel futbol oynayan ve ligin en kaliteli kadrosuna sahip takımız. Şu taraftaramızın yaptığına bakın. Ne bekliyordunuz acaba? Tesadüfi galibiyetler mi bekliyordunuz kötü futbolla birlikte. Bu takım elbet puan kaybedecek, elbet yenilecek. Bu takımı bu hale getirenler biziz. Çok büyük beklentilerimiz oldu. Bunu hangi takım kaldırır. Şartlandırmışız kendimizi %100 galibiyete, %100 farklı skorlara, takım bir puan kaybedince alaşağı ediyoruz. Ayıptır bu yaptığınız. İyi bari bu takım hiç yenilmesin, bu takım hiç puan kaybetmesin, hep farklı kazansın. Bütün kupalarıda alsın. Başka bir arzunuz? Olabilir demek yerine, canınız sağolsun, size güvenimiz sonsuz demek yerine alaşağı ediyoruz. Taraftarımız bunu yaparsa medya ne yapar düşünmesi bile korkutucu. Yarın göreceğiz sözde futbol yazarlarını. Yerin dibine sokmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Devam edin arkadaşlar. Devam edin. Rakibimiz kör topal, tesadüfi ilerliyor. Onların ekmeğine yağ sürün. Bugün kaybetti diye bu takıma sinirliyseniz, yarın kupa kazandığında sakın ola SEVİNMEYİNİZ.

Saygılar...

iyi oynamadık maalesef ve ankaraspor maçından beri de iyi oynamıyoruz.

herkes sabır gösterilmesi gerektiği konusunda hemfikir ve sonuna kadar arkasındayız takımımızın,

ama rijkaard istifa demek ne kadar saçmaysa eleştirilmesi gerektiği yerde göz yummak, toz kondurmamak da o kadar zarar verici.

eleştiri kötü birşey değil ki, yerinde ve seviyeli bir şekilde yapılırsa eğer faydalı birşey hatta.

takımda son maçlarda bir kopukluk olduğu, takım ruhundan, oyunundan uzak bir görüntü çizdiği aşikar.

sezon başındaki takım ruhu, kazanma hırsı, mücadele gücü geri kazanılmalı, en büyük eksiğimiz bu.

sabri ve linderoth cok onemli bu takim icin galiba

ayhan a birsey demiyorum, kotu oynadi ama yeni sakat o

yanliz topal sarp hakan servet boyle oynarlarsa bu tarz maclar cok olur.

ardaya yardim eden olmadigi icin ve oda calimi sevdigi icin herkes verip ona bakiyor.

ha bu arada birde elano, sanirim orta sahada olmuyor, acikta kullanmamiz gerekecek.

bu oyunuyla keweli keser cunku o da baya kotu.

ntv de bayram var cok guzel seyrediyorum

ama sinirlenmeye gerek yok, sakin olucaz, bence taraftarin her mac fark beklentisi takimi eziyor.

fener gene bisi oynamadi ama alex var iste.

10. hafta panigi yapmanin anlami yok asaletimizle gider oynariz. hakem makem olaya girmezse, 20 sakatlka gitmezsek yener geliriz korkmayin

ama iki kanatin calismasi lazim artik

yoksa karsi takim eger amaci gol yememekse bunu basarabiliyor tek kanada bir fazla adam koyup.

bence ardanın formunu kaybetmesi takımı çok ciddi etkiledi..

Üst Alt