TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır ! - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır !

Cevap: TSL 2009/10 | 8. Hafta | Ankaragücü 3-0 Galatasaray | Çözüm : Sabır !

su an fenere karsi genclere bakarmisin. Onlarin kadar etkili pas yapamiyoruz yahu.

Şimdi takıma sallayanlar iki mağlubiyet daha alınca Rijkaard'a da da sallayacaktır. Hepimiz sezon öncesi değişim sürecinin sancılı olabileceğini biliyorduk. Ama herkes alınan farklı skorların rüyasına kapılmış gibi.

Neyse daha önce de söylediğim gibi geçen sezon ilk devreyi şampiyon tamamladık da ne oldu? UEFA'ya 3 ön eleme oynayıp katıldık!!!

Lig uzun maraton...

lincolnu anmayin yav lincoln olsaydi simdi su durumda bile olmazdik cunku adam daha lig baslamadan takimi karistirmisti belki su suralar tatilden donuyor olurdu sezon once si tatili degil lincoln lig basladiginda da tatil ihtiyaci duyuyorya iste o zaman

Lincoln'ü oynatmalıydı Rijkaard. Büyük hocaysa yapar. :90:

linconun lafını yapanlara yazıklar olsun bu adam geçen sene ne yaptı ?

Futbol konuşun sistem konuşun kardeşim şu eksiklikler şu şekilde düzelicektir diyin öneri getirin.

Ama yok birsürü baldırı çıplak velet toplanmış şu kötü, şu kazma, şu şımarık lincoln olsa şöyle olur şu olsa böyle olur diyerek ahkam kesip duruyor.

Eleştiri bile yapmaktan aciz insanlar ellerinin altında klavyeler atıp tutuyor.Bin tane şey yazılmıştır ancak %10'unu okumaya değer buldum okudum.Forumda nicelik arttıkça nitelik kaybolmaya başladı önüne gelen başlık açar 100 tane mesaj atar oldu günde.

Herkesteki bu Lincoln aşkı nedir onu anlayamadım? antremana geldi de biz mi almadık kampa katıldı da biz mi yolladık? adam gelmedi gereken yapıldı. Hiç kimse GALATASARAY'dan büyük değildir. isterse 100 gol 1000 asist yapsın hiç kimse GALATASARAY'ın üzerinde değildir. Bu sevgi kişilerle sınırlı değildir sevdamız armadır ona saygısızlık yapana da yer yoktur.

Rijkaard istifa, Lincoln geri dön, Canaydın başkan, Cimbom şampiyon

Yahu ben macı izlemedim.Ama daha yazdım bu konuda bu macı kaybetmek korkuyom dıye bır arkadasta katılıyom dedı.Nasıl dı yaa.Cok mu rezıldık.Olmuyo mu arkadaslar.Yürümuyo mu? Bu oyuncularla.Yürümuyosa.Emre Çolak Semih Kaya Murat Akça gibi yetenekli gençleri denemeli acaba.Çünkü Bundan kötü olmaz heralde.Orta sahada Emre + Musatafa Defansta Semih + Servet Sağ bek uğur sol bek Caner artık oynamalı diyorum.3-0 dan kötüsü olmaz sanırım.Gidişat kötü çünkü.Yani şu kadro denenmeli bence (sakatlıktan dolayı)

--------Leo-----------

Uğur--Servet--Semih--Caner

---M.Sarp--Emre Ç.----

--------Elano--------

Keita------------Aydın

--------Nonda---------

Yahu ben macı izlemedim.Ama daha yazdım bu konuda bu macı kaybetmek korkuyom dıye bır arkadasta katılıyom dedı.Nasıl dı yaa.Cok mu rezıldık.Olmuyo mu arkadaslar.Yürümuyo mu? Bu oyuncularla.Yürümuyosa.Emre Çolak Semih Kaya Murat Akça gibi yetenekli gençleri denemeli acaba.Çünkü Bundan kötü olmaz heralde.Orta sahada Emre + Musatafa Defansta Semih + Servet Sağ bek uğur sol bek Caner artık oynamalı diyorum.3-0 dan kötüsü olmaz sanırım.Gidişat kötü çünkü.Yani şu kadro denenmeli bence (sakatlıktan dolayı)

--------Leo-----------

---M.Sarp--Emre Ç.----

--------Elano--------

Keita------------Aydın

--------Nonda---------

yanlış sistem..

Bu maçı alsaydık yine kendimizi kandırmış olurduk.Artık bizi çözdüler.İlerde pres yapıp oyun kurmamızı engelliyorlar.Ama biraz daha becerikli olsaydık.Şimdi galibiyetimizi kutluyorduk.Biz golü geciktirince hem moralimiz sıfırlanıyor hem de rakip acayip dirençleniyor.Ama sabretmemiz lazım.Yani bugün yenilmek çok üzücü olduğu kadar kötü oyunumuzda bizi yıktı.Total futbol falan yine yalan oldu.neyse milli maç arası bize iyi gelir inşallah.Dönüşte yine seri galibiyetlere başlayıp febeşi saraçoğlunda yenmeliyiz.ben buna inanıyorum sizde istediğiniz şeylere inanın.Çözüm sadece sabır.Takım için inanç.

yanlış sistem..

Peki hocam pardon.Bizi engin taktik ve tecrübelerinden bilgilendirirmisin.Nasıl olsun.Barcelona yı calıstırırken nasıl oynatmıstınız hocam:)

Ne bu yaa.Herkes manager olmus burda.Senın yasın dıgerlerınden buyukde aslında ama sanırım yasla alakası dusunceye saygının:)Olcak o kadar burası Türkiye:)

Yanlıs sistem haa:)

Bana göre doğru naapcaz simdi.Cık işin içinden:)

Buraya tek yorum yapıcağım.

Bize yakışmadı ilk yarısını seyredemedim maçın elektrik kesintisinden dolayı ama ikinci yarı ben izledikten sonra 3 gol yedik bende var bir cenabetlik =) Söz veriyorum birdaha seyretmiyeceğim maçları :D

Foruma girip şöyle yorumlara bir göz attım, futboldan soğudum yemin ederim. Skor taraftarı bizim taraftar.

--------Leo-----------

---M.Sarp--Emre Ç.----

--------Elano--------

Keita------------Aydın

--------Nonda---------

şakamı yapıyorsun bu kadro ile sahaya çıkarsak canımıza okurlar lütfen yenildik diye saçmalamaya gerek yok

imzam herşeyi anlatır size sanırım.skor taratarları olduğunuda çok net gördüm bugün.

Itiraf ediyorum dun 4 3 yendigimiz bordeaux macinin topigine girip 2 gol ust uste yedigimiz gollerden sonraki yorumlara bakiyordum, ha amacim neydi?sabrinin golunden sonraki yorumlara bakip mac gunu cosmak istememdi..:D

Nese her takim bu donemleri gecirir, rijkaard usta geldiginde herkes hipokrat yemini gibi yeminler saydiriyodu ama simdi bakiyosun o taraftarlar gitmis yerini baskalari almis...

Sabir sabir sabir bide sabri lazim bize...

Her maçı kazanmak daha onemlı yoksa onumuzde 3 4 seneye damgasını vurmak mı analmıyorum varsın gıtsın 1 sene basarısız olalım ama yeterkı sıstem otursun

Üst Alt