TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonu

Bence penaltı..Adamı engelliyor ve açısını bozuyor..:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonu

Geçen hafta Alex'in pozisyondan daha net penaltı. Bakalım hangi pozisyonda müdahale daha sert ve engelleyici.

derbiden 1 gün sonra bu maçın analizini buradaki topiklerden birine birebir yazmıştım alıntı yapıcam ama konuyu bulamıyorum

oradada belirtiğim gibi onlar için ilk hedef gs galibiyeti şampiyonluk falan sonra geliyor o nedenlede bize karşı aldıkları galibiyetden sonraki ilk maçda hayaller aleminde dolanacakları için tamamen salacaklar kendilerini ve maçda ölü gibi olacaklar demiştim

aynısıda çıktı hatta beklentimden dahada rezillerdi ben bekliyordumki iyi bir kayseri maçı alıp götürür ama bu kadar berbat bir fenere karşı 70 dakika hiç birşey yapamadılar ve hediye bir gollede 1-0 geride geçtiler.

sonradan toparlandılar ama bu seferde beceriksizlikten gol atamayıp kötü oynadıkları halde 3 fark atacakları maçı berabere bitirdiler.

tipik bir gs galibiyeti sonrası her zamanki gibi hedefe ulaşan bir takım gibi çöküşe geçen fenerbahce :))

boşuna demiyoruz küçük hedeflerin büyük takımı diye

feneve bi tokatta bjk atarsa puan farkı kapanır.

Az sonra telegolde ercan saatçi muhabbetini konuşacaklar..

Bence Ahmet Çakar bu sefer iyi çakacak. Umarım kafasının iyi olduğu akşamlardan birindedir..:D

Bende çok merak ediyorum acaba ne diyecekler? daha doğrusu ercan gibi sırtı sağlam birine ne diyebilecekler

Fazla büyütmüyor musunuz? Kesileceğini bile bile adam kendince espiri yapmış. Sizden kaçınız demiştir... 3 sene önceki program. Abartılıyor bence. Herkes bu tarz konuşmalar yapıyor...

Fazla büyütmüyor musunuz? Kesileceğini bile bile adam kendince espiri yapmış. Sizden kaçınız demiştir... 3 sene önceki program. Abartılıyor bence. Herkes bu tarz konuşmalar yapıyor...

Bu konu hakkında mümkünse yorum yapma

Mahkemede verir hesabını! Şakacıktan güzel bir tazminat öder ;)

Samed şakacıktan Ercan saatçi senin için kutsal olan birine bu küfürü etse güler geçer misin?

Allah akıl fikir versin.Allah ıslah etsin.Çırpındıkça daha çok batıyorsunuz.Küfürün adı ne zaman espri oldu da bizim haberimiz yoktu.Neyse ozaman ercan da maçta annesi için yapılan espirileri fazla büyütmesin.Ne dersin?

Bu Guiza napmış maçta :D angutu sitesindeki yorumlar insanı gülme krizine sokucak :) Neyse dayanamadım fenerli bir arkadaşa mesaj attım guiza için ne diyosun diye :D Gelen cevapla daha da güldüm :D Guizanın sakatlanıp bir an önce sezonu kapatmasını istiyorlar :)

Futbol bu kadar acımasızdır geçen hafta son dakikada bize gol atan guizayı gerçek fenerli yapanlar 1 hafta bu muhabbetle coşanlar şimdi sallıyor :) İyi sallamalar

Samed niye cevap vermedin bak yukarda ne yazdım??

Kısaca kötüyü savunma 70 milyonun gözü önünde bir konumda biriysen ettiğin laflara dikkat etceksin. Bu direk en ağır küfürdür.

Ailene edilirse cinayete kadar gidecek şekilde ciddi bir küfürdür. Hele 70 milyonun önünde sana etse naparsın o ercan'ı bir düşün?

Cezasını alacak ve efendi olmaya çalışcak.

Küfür edecekse sıradan fb taraftarı olarak evinde gider eder.

Yalnız söylemeden edemicem, fenerin golünden hemen önceki pozisyonda Guizanın topu aramasını şöyle klip mlip birşey yapmak lazım :) yetenekli arkadaşlarımıza ricam :D

Üst Alt