TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonu

Fazla büyütmüyor musunuz? Kesileceğini bile bile adam kendince espiri yapmış. Sizden kaçınız demiştir... 3 sene önceki program. Abartılıyor bence. Herkes bu tarz konuşmalar yapıyor...

Bizim camiamızda küfüre yer yok diyen başkanınızın etrafında böyle olaylar gelişiyorsa abartılır.Bu insan çıkıp 30milyon GS linin önünde küfür edecek bizde bunu hazmedip es geçecez öyle mi.Mümkünse yorum yapma milleti germe burda:mad:

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 11. Hafta | Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | 1 Kasım | Maç Sonu

Bizim camiamızda küfüre yer yok diyen başkanınızın etrafında böyle olaylar gelişiyorsa abartılır.Bu insan çıkıp 30milyon GS linin önünde küfür edecek bizde bunu hazmedip es geçecez öyle mi.Mümkünse yorum yapma milleti germe burda:mad:

Bir iddiaya göre aziz sızdırmış bu görüntüleri , ercanla arası bozukmuş bayağı . Bu arada 1 haftalık aralık sonrası spor programı seyretmek güzelmiş ya :)

Cevap geç geliyor kusura bakmayın, tabii ki kutsal ama siz de Fenerbahçe'ye biz de Galatasaraya çok daha ağırlarını ediyoruz. Ercan Saatci bunu yayında söylemiyor yayın öncesi bir alıştırma da söylüyor orada Fenerbahçeliler var geyik yapıyorlar. Siz hiç mi yapmıyorsunuz. Lig tv de bunun gibi bir sürü kaza oluyor. Olur bunlar.. Ayıptır tamam ama gereinden fazla şişiriliyor...

Cevap geç geliyor kusura bakmayın, tabii ki kutsal ama siz de Fenerbahçe'ye biz de Galatasaraya çok daha ağırlarını ediyoruz. Ercan Saatci bunu yayında söylemiyor yayın öncesi bir alıştırma da söylüyor orada Fenerbahçeliler var geyik yapıyorlar. Siz hiç mi yapmıyorsunuz. Lig tv de bunun gibi bir sürü kaza oluyor. Olur bunlar.. Ayıptır tamam ama gereinden fazla şişiriliyor...

Ona bakarsan bütün stat Galatasaray 'a küfür ediyor. Olayı sıradanlaştırmaya çalışmayalım. Gereğinden fazla neden şişirilsin? Sen kameranın karşısındaki adamsın, Türkiye 'de büyük bir gazetenin spor yazarısın. Sen bunu yaptığın vakit Ali Sami Yen 'de tüm fenerlilere ve ailesine, Aziz Yıldırım 'a, futbolculara vs. küfür etmek serbest demiş olursun.

O zaman Ali Sami Yen 'de küfür var Kadıköy 'de yok lafları bitsin. Çünkü günlük, olağan şeyler bunlar(!)

Bunu savunuyorsan statlarda da küfür serbest olsun o zaman..

Saçma salak konuşuyorsunuz işte. Laf olsun torba dolsun. Nerden yırtarım diye gıdım gıdım geziyorsunuz. Terbiyesiz adamı kınayacağınıza hala savunmaya çalışıyorsunuz.

Bu cümleleri kuran da şerefsizdir, savunan da..

Yaa arkadaslar birakin fblileri yaa. Tamam bazen burda da ne dedigini bilmeyen, sacmalayan Galatasarayli arkadaslar oluyor. Fakat bugun yine angut.coma gireyim dedim, inanin bi camia icinde 4-5 tane dogru durust birileri olmaz mi yaa. 1000 kisinin arasinda 2 tane futboldan anlayan, ne dedigini bilen insan vardi.

O kadar guldumki gerci. Sadece hakemi suclamislar ve penalti penalti degilmis, ofsayt ofsayt degilmis, Kazima gosterilen sari kart sacmaymis felan filan. Onlara birsey demedim, zaten biliyordum yine hakemi suclayacaklarini, tff yi suclayacaklarini.

Dedim bare diger konulara bakayim birde bizim mac ile ilgili biri konu acmis.

Neymis efendim endirek serbest vurust ta Arda topa dokunmamismis::D:D:D

Birtanesi de Mehmet Topal ile Mustafa Sarpi, selcuk sahin ile kiyaslamazmis bile:)))))

Dün akşam maçın 60.dakikasına kadar buralrda maçı takip ediyordum sonra fenerin yine bala kazanacağını düşündüm ve canım sıkıldı bende erkenden yatağın yolunu tuttum.

Sabah interneti bi açtım birde ne görüyüm:ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli:

Kayseri beraberliği yakalamış,hiç umudum yoktu helal kayseri.

Saçma salak konuşuyorsunuz işte. Laf olsun torba dolsun. Nerden yırtarım diye gıdım gıdım geziyorsunuz. Terbiyesiz adamı kınayacağınıza hala savunmaya çalışıyorsunuz.

Hocam ben her gün bin beterini fenere ediyorum eminim etmeyende yoktur. Genelleme yapıp şerefsiz demek ağır değil mi

bu maç nasıl 5-1 bitmez ya ? bi takım anca bukadar ballı olur.

O pozisyona "penaltı değil" diyenler gitsin kum havuzunda oynasın! Ercan'ı da yolluyorum şimdi :asd:

Dün akşam maçın 60.dakikasına kadar buralrda maçı takip ediyordum sonra fenerin yine bala kazanacağını düşündüm ve canım sıkıldı bende erkenden yatağın yolunu tuttum.

Sabah interneti bi açtım birde ne görüyüm:ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli:

Kayseri beraberliği yakalamış,hiç umudum yoktu helal kayseri.

Kayseri galibiyeti kaçırdı malesef çok beceriksizdiler.Ben beraberliğe üzüldüm valla.

bi arkadaş maçtan sonra fenerli arkadaşları burada göremiyorum demişti gören varmı geçmiş sayfalara gözatmadım :=)) yorumlarınızı esirgemeyin her topige atlıyodunuzda

Yahu adamlar penalti pozisyonuna agliyorlar, itiraz ediyorlar. Boyle penalti mi olurmus filan. Keske haksiz penalti olsaydi. Adamlarin lehine tonlarca haksiz kararlar veriyorlar ama, umurlarinda olmuyor. Ama boyle kararlara aninda itiraz ediyorlar. Gecen haftaki derbide ofsayttan atilan gole "Evet, ofsayttan attik, onemli olan orda 1-0 yazilmasi" diyorlardi. Her defa haksiz sekilde kazandiklarinda "Kazandikmi? Kazandik. Gerisini bosver" diyorlar... Onun icin umrumda degil. Bundan sonra onlara ofsayttan, elle goller atilsin, bizde aksine kazanalim, umrumda degil.

Not: Ne olursa olsun Galatasaray'im temiz galibiyyetlere layik. Onun icin normal galibiyyet alalim yeter. :D

1 puan almaları sürpriz oldu benim için.

Maçları herkes izliyor. Kamerayı herkes görüyor... Ama Ercan Saatci o an ne canlı yayında ne de banttan yayında sadece yayın öncesi bi hazırlık yani ordakilerde o an bir "biz-bize" durumu var. Bilmem anlatabildim mi?

Bu arada Fenerbahce'nin iyi top tuttugu, takim oyunu sayesinde defansinin iyi oldugu yalani da bir kez daha gorulmustur. Fenerbahce lig basladigindan beri, Galatasaray maci dahil boyle oynuyor. Su top turma olayi Kayseri'ye pek sokmedi bekledigim gibi. Acikcasi mactan once Kayseri'nin galip gelecegini dusunuyordum. Ama, Volkan izin vermedi. Zaten bir Volkan'lari, bir Alex'leri var. Ha bu arada da gecen hafta biz onlara kendimi ve hakem yuzunden yenildik.

Üst Alt