TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Devre Arası

kasimpasa güzel oyniyor bence iki hata yüzünden geriye düstüler bu mac döner

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Devre Arası

hepsini geçtim ligi bu hakemler nasıl götürecek onu merak ediyorum :) Gs,bursa,fb neredeyse aynı puandalar.Bjk'de girdi potada onu da sayabiliriz,etti sana 4.. 4 takımın çekiştiği bir ligde hakemler kimi şampiyon olmasını istiyolarsa onu yapacaklar görüntüsü var..

Bursa bu sene cok buyuk ihtimalle 5.buyuk olarak tarihe gecer.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

böyle kör göze parmak sokar gibi maçı rakibine veren bir takım ilerki haftalarda fenerle oynıcak !! Fenerin kardeş takımı olan kasımpaşa fenere de bunları yapmıyacağını kim garanti edebilir ? Eğer bide ligde kalmayı garantilemişse :)

Fenerbahçe 1 - Kasımpaşa 3

Kardeşlige gel.

Yaklasık 100 trilyon gibi bir parayıda kasaya koyar ve ligin lokomotiflerindeki yerini alır. Eger Derin futbol olaya el atmazsa

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

Fenerbahçe 1 - Kasımpaşa 3

Kardeşlige gel.

o zaman kasımpaşa'nın hiçbir şekilde puan kaybına tahammülü yoktu,dibe vurmuştu,acil puanlar alması gerekiyodu. 2. yarısı vardı !! Şimdi 30. hafta oynayacaklar,1 takım düştü,diğeri de denizli olacak gibi duruyo ve kasımpaşa o zamana kadar iddasız olabilir,bilmem anlatabildim mi ..

Galatasaray'la deplasmanda, Beşiktaş'la içeride oynayacakları maç kritik eşik. Biz şu Ankaragücü, Trabzonspor ve Fenerbahçe hattından 9 puan çıkarmak zorundayız.

bursa rahat alır demiştim. bu işler böyle.

bursa sadece konta oyniyor

kasimpasa en azindan oynamaya calisiyor cok pas yaparak ama zemin berbat

Zaten maçın bu kadar kötü olmasının nedeni Bursaspor.Kasımpaşa'dan bile korkup defansa gömülüyolar.Açık oynasa Bursa futbol ziyafeti olur şu maç ama Bursa sağolsun rezil bir maç izletti bize

Ankaragücü,Trabzon ve Fb bu üç maçıda alamazsak bana göre şampiyonluk hayal,Rijkaard kendisine güvenmiyorsa geçiçi olarak Nesskense bıraksın yerini.

en azindan korkak oynamiyor kasimpasa bizim macdada gördük böyle takimlar lazim lige

Yaklasık 100 trilyon gibi bir parayıda kasaya koyar ve ligin lokomotiflerindeki yerini alır. Eger Derin futbol olaya el atmazsa

bursaspordan hissemi aldın olum sen:)yere göğe sıgdıramadıgın takım en fazla 2.bitirir sezonu oda daum la denizlinin insafına kalırsa eger;)

Üst Alt