TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

kasımpaşanın bütün hücumlarında ömer erdoğan var ama hepsi sayesinde heba oluyo..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

Sinan Engin geçen hafta 4-1 lik Paşa maçından sonra da.Ahmet Çakar Rijkaard'ı gönderirse Galatasaray sonuçta Şampiyon olursa şampiyon olan bir antrnörün gitmesi yanlış olur gibi bir şeyler gebelerken.Sinan Engin Galatasaray zaten ilk 2 ye giremeyeceği için sorun olma gibi bir şey geveledi ağzında sessizce duydum:mad:.O adam Beşiktaş görününmlü Fenerbahçe sempatizanı bana kalırsa.

İnsan silüetinde ama hayvana benziyen Sinan Engin,bu kadar iddaalı konuşuyorsa vardır birşeyler,ben iyiden iyiye MHK ve Federasyondan korkmaya başladım.

İnsan silüetinde ama hayvana benziyen Sinan Engin,bu kadar iddaalı konuşuyorsa vardır birşeyler,ben iyiden iyiye MHK ve Federasyondan korkmaya başladım.

O adamın 100.yılında Beşiktaş'ı şamğiyon yapmak için hakemleri ve rakip oyuncuları nasıl satın aldığını bildiğim için,ve diyet olarak ertesi sene takım iyi giderken Fener'i şampiyon yapan hamlelerini gördüğüm için kıllanırım hep.Eğer sene sonu 3. veya 4. olursak bu lig temiz değildir.Benden söylemesi.

sinan engin'in 100. yıl şampiyonluğundan sonra çakıcı ile telefonda konuşurken dinlenen,medyaya düşmüş ses kaydını dinlemediniz mi ? :)

Kasımpaşa'dan medet umacağımıza çıkıp Eskişehir karşısında adam gibi topumuzu oynasaydık.

5 puanlık farkın rahatlığına aldandık, umuyorum Bursaspor hesapları alt üst etmez.

Ne kadar ben de ipi göğüsleyemeyeceklerini düşünsem de neden olmasın?

Bizden istikrarsızmılar? Bizden kötü mü oynuyorlar? Bizden daha mı hırssızlar? Hakemler mi şampiyon yapmaz? Hayır, tam tersi üstelik. Bunlardan birine biri çıkıp evet diyebilir mi?

Foruma nadiren girerim, Fenerbahçelilerin ürettiği hakem-federasyon komplo teorilerinin benzerlerini burda da okuyunca şaşırıyorum ve üzülüyorum...

0-2

Sercan attı...(43.dakika)

Bursasporun presi karşısında çok zorlanıyor Kasımpaşa.Bi yorgunluk var gibi Kasımpaşada.

Ne kadar basit hatalar bunlar...:eek:

Üst Alt