TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor-Galatasaray | 31 Ocak | 19:00

s22imsiz.jpg

-----------Leo------------------

Uğur----Neill-----Servet----Balta

-----------Topal--------------

------Sarp-------Elano---------

Arda--------Jo----------Caner

Bence bu kadroyla çıkacağız tabii ki Balta yetişmezse Neill sağ beke Uğur sola Emre Güngör stopere geçebilir.

Denizlispor ikinci yarıya biraz daha umutla girse de geçen hafta Fener maçında da çok birşeyin değişmediğini gösterdi. Oyunu açacak pozisyon olmasını sağlayacak pek adamları olduğunu söyleyemem. Mücadeleci basan yoran bir ortasahayla oynuyorlar bu yüzden ayağa tek pas olayını hızlı bir şekilde gerçekleştirirsek çok pozisyon bulabiliriz. Diğer yandan Fener maçında Fener özellikle ceza sahası arkasına uzun toplar atmayı tercih etti ve bu konuda da sıkıntı yaşadıklarını gördük. Bu nedenle ceza sahasına sert kavisli ortalar da bizim lehimize olacaktır. Hava şartları böyle devam ederse Elano ve Canerin uzaktan şutları çok işimize yarayacaktır. Tek korktuğum konu Youla ve onun dribblingleri Neill umarım bu konudaki zaaflarımızı önleyecektir.

3-1 gibi bir skor bekliyorum.

Rahat bir galibiyet almak istiyorum. Bol gol attığımız maçları özledim.

inş liderligin geldigi hafta olacak.maç zor geçebilir özellikle erken gol bulamazsak ama zorlansak da kazanmasını biliriz.

O kadar kolay maç beklemeyin. Denizlispor da kendini yırtacktır. ÜStelik forvetsiz maça çıkıcaz diyicektim ki Jo var gerçi. Ama ilk maçında hemen patlama beklemek yanlış olur.

Bence zor maç olacak 2 gollü galibiyet alırız bence

O kadar kolay maç beklemeyin. Denizlispor da kendini yırtacktır. ÜStelik forvetsiz maça çıkıcaz diyicektim ki Jo var gerçi. Ama ilk maçında hemen patlama beklemek yanlış olur.

Bence de çok kolay olmayacak...Golü mümkün olduğunca çabuk bulmamız lazım...İnşaallah alırız bu maçı,puan kaybı lüksümüz yok artık...

zor bir maç olacağı düşüncesindeyim

ama Sarp atar 3 puanı alırız :)

Bana gore Denizli her maca 3 puan icin cikacaktir . Ozellikle kendi evinde kimle karilasirsa karsilassin 3 puan isteyeceklerdir . Keza durumlari cok vahim . Ve kapanmamalari Galatasaray icin onemli bir avantaj olabilir . Youla tehlikesini bir yana birakirsak Galatasaray icin rahat bir mac olmali . Jo'nun gol atacagini dusunuyorum skor tahmini 4-1 Galatasaray lehine ama 4-1 olmasa bile bol gollu bir mac bizleri bekliyor diye tahmin ediyorum.

Jo ve Elano, güzel anlar izletecek bizlere. Özellikle Elano'nun güzel bir gol atacağını düşünüyorum.

ne zamandır farklı bir galibiyet almadık...insşallah bu maçta olur

keita hala gelmedi mi?.Gerçi gelse bile bu maçta oynama ihtimali çok düşük.

Maç ise çok kolay geçmez.Biz şampiyonluk yolunda ilerliyorsak, alt tarafta küme düşme mücadeleri de netleşmeye başlıyor.Denizlinin 7 puanı var.Sivası yetişmek için her maç onlar için önemli.

Ancak her maça 3 puan almak için çıkacaklarını zannetmiyorum.Çünkü en başta biz olmak üzere diğer büyüklerle yapacakları maçlarda açık futbol oynarsalar fark yerler.Bence kendi evinde olsa bile 1 puan almak için mücadele ederler.Bizim için en önemli şey erken dakikalarda gol bulmak olmalı.Eğer gol gecikirse rakip daha iyi konsantre oluyor.

Galatasarayımıza başarılar diliyorum....

Üst Alt