TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

Keita ve Sabri dönsün hersey daha güzel olacak :2_thumbs_up_-_anima :D

aynen öle necati şuan sağ bölgeyi hiç kullanamıyoruz uğur'da şuan kötü oynuyor barış ise çok iyi niyetli koşuyor pres uyguluyor ama yetersiz her şey çok güzel olcak bence sol bölgede ise kesinlikle caner oynamalı çünkü formayı hakediyor

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

İyi de oynasak kötü de oynasak Allah'ım iyi ki Galatasaray'lıyım:ciftetelli:

Arkadaşlar selçuk yula'ya küfretsem ceza alırmıyım :D

İçinden küfret, ceza almıyorsun . Ben öyle yapıyorum. :) Sadece bugün değil ne zaman aklıma gelse küfrediyorum.

Hatta bir liste yapmayı düşünüyorum sabah kalkar kalkmaz o listedekilere küfrederek güne başlamayı düşünüyorum :)

aynen öle necati şuan sağ bölgeyi hiç kullanamıyoruz uğur'da şuan kötü oynuyor barış ise çok iyi niyetli koşuyor pres uyguluyor ama yetersiz her şey çok güzel olcak bence sol bölgede ise kesinlikle caner oynamalı çünkü formayı hakediyor

insAllah Hakan ve Sabri iyilesirler Kayseri macina kadar

Sag Kanat: Sabri - Keita

Sol Kanat: Hakan - Caner

Bugünki macta gibi zar zor posizyona girmeyiz, takir takir golleri atariz o zaman :bgking1:

Bu akşam ki maç hakında yazasım geldi bence takımda eksik var ewt ama taktik hattası var gibi geldi bana caner çok hevesli ve çalım atmayı seven biri uğur biraz pasif kaldı sağda bu nedenle 2 defans oynadık bence bi arada servet ileri gitti.. ki allahtan hızlı bir atak yaşamadık.. baştan emre güngörün oynaması lazım dı die düşünüyorum ve barış yerine de elano oynasaydı hiç fena olmazdı barış mutlaka çok önemli ve güzel bi futbolcu ama elano'nun yeride orası değil bence dmf oynayan bi elano .. :S 2 maçtır elano gibi pas yüzdesi yüksek olan bir oyuncu 60 dakika da oyundan alınıyor ve mevkisi olmayan bi yerde oynuyor atak adamı ofansif oynatmak ne kadar doğru bilmiyorum.. ama küstürmemekte lazım.. Arda herşeye rahmen aranın verdiği rahatlık belki yorgunluğa rağmen Arda yine Arda ancak jo biraz yavaş kaldı avrupa da izlediğimiz jo yoktu sanki alışma süreçi daha uzun sürecek gibi geldi bana Dos santos çok hızlı çok yerinde bi transfer olduğunu 20 dakilka kanıtladı. keşke forvet mevkiğinde denenmeseydi.. kanatta 5 dakikada kedisini göstermeyi başaramıştı bence.. neil hakkında söylemek isteğimde süper bir tecrübe oteriter mantıklı. ve mevkisini iyi tanıyan bir futbolcu 2. yarının oralarını doğru biraz bocaladı büyük ihtimal servetle neil çok yanlız kaldığı için 4 hücüm oynuncusuna karşı direnci düştü bu da çok normal.. her transferde yeni denemelerimiz oluyor her sakatlıkta yeni değerlendirmeler yapılıyor. korkum şudur ki yteni transferler takıma alışınca kador oturacak o sırada kewell ve baros gelicek yine denemeler başlıyacak TSL yeterli olur ama umarım uefa da denenmez, son birşey ÇAĞLAR.. denizlispordaki ÇAĞLAR kaliteli bir oyuncu olduğu kesin =) Sabri Hakan balta ve keita nın bir an önce takıma katılması gerektiğini düşünüyorum..

Bugünki macta gibi zar zor posizyona girmeyiz, takir takir golleri atariz o zaman :bgking1:

Kanatlarımız dediğin gibi olursa takımın performansı ciddi olarak artar. ;)

Sabri'nin daha bir 10 günü varmış...Balta'yla Topal'ın durumları ciddiymiş umarım en azından Kayseri maçına yetişirler...

caner oynamali bence haksizlik olur

keita gelse bile kayseri macinda rijkaard ilk 11 oynatmaz keitayi

ileri hati böyle olur bence

GIO----JO----CANER

Keita-Sabri rakiplerin solunu felç ediyordu resmen...En kısa zamanda ikisini birlikte görmek dileğiyle:)

Franco oynamıcak galiba Kayseri maçında. Rijkaard kızdı hakemi alkışlamasına.

Üst Alt