TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

Bence Emre çolak'ın yerinde Elano oynasaydı daha bir başka oynardı Antep maçında gördük. Ayrıca Barışı Elano'nun yerine çekseydi Gio Emre değişikliği tam olacakti

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Son

Bu takımın kalecisi Ufuk olmalı...Gs tv'de de eleştiriyorlar Leo'yu...Kupa maçında Aykut ya da Ufuk oynar da lig maçında Leo oynar yine...

Bu kez radikal bir değişiklik yapılabilir aslında ama emin değilim çok zor bir dönemdeyiz. Leo en sonunda öyle birşey yapacak ki birdaha forma yüzü göremeyecek böyle giderse. Bir de Rijkaard Ufuk'u çok beğenmiyor gibime geliyor. Ufuk geleli 6 ay oldu hala tam anlamıyla 2. kaleci olarak bile kullanılmıyor öncelik Aykutta.

Hakan'la Sabri'nin bir an önce iyileşmesi dileğiyle.

Olaylar ilerlemişte benim haberim yok :) Ceza alan FB li kardeşime söylüyorum. Yahu sen futbol nedir bilirmisin? FB'nin attığı 5 gole organize gol diyebiliyorsan, Elano'ya Maldonado diyebiliyorsan, Galatasaray'ın futbolu tatmin edici değil diyebiliyorsan, Transferler günü kurtarmak için diyebiliyorsan ben senin futbol bilginden şüphe ederim.

Günü kurtarmak 35 yaşındaki adamı takıma yıldız diye getirip taraftarını uyutmaktır. Zevk veren futbol hücum futboludur. Bitarafınız yiyorsa birdahaki sefere saraçoğlunda 5 defans 3 ön libero yerine 4-3-3 çıkın karşımıza da bakalım futbol nasıl oynanıyormuş görelim :)

Ayrıca seni şöyle birşeye benzettim ben.İstersen bi bak derim.

https://1.bp.blogspot.com/_7a6ENdXLIt0/SgCYdogY2HI/AAAAAAAAFpU/WV3JufKKwEo/s400/bok.jpg

Bu kez radikal bir değişiklik yapılabilir aslında ama emin değilim çok zor bir dönemdeyiz. Leo en sonunda öyle birşey yapacak ki birdaha forma yüzü göremeyecek böyle giderse. Bir de Rijkaard Ufuk'u çok beğenmiyor gibime geliyor. Ufuk geleli 6 ay oldu hala tam anlamıyla 2. kaleci olarak bile kullanılmıyor öncelik Aykutta.

Aslında Ufuk'a şans tanısa ne kadar kötü olabilir ki?Bundan daha kötü olmayacağını düşünüyorum...Son dakika'da Youla'ya çarpan top gol olsa ne yapardık bilmiyorum...Bir de dediğim gibi Franco çıkan bu söylentiler yüzünden mental olarak yıpranmış sanırım...

Hakan iyilesirse oynar ve Gio'da oynarsa Caner yedek kalir o zaman

Leo

Sabri - Neill - Servet - Hakan

Mustafa

Elano - Arda

Keita - Jo - Gio​

:2_thumbs_up_-_anima

Bence bu kadroyu görmek hayal! Mustafa ve barış varken elanoyu alıp ayhanı sokan bir hoca mustafa elano ve ardayı yanyana oynatmaz! zaten oynatmadıda ne orduda nede denizli belediye karşısında;)

Ufuk

Sabri, Neill, Emre Güngör, Uğur

Elano, M.Sarp, Ayhan

Keita, Jo, Caner

Kayseri maçında böyle 11'le çıksak nasıl olurdu sizce ? İkinci yarıda Arda ile Gio girerdi.

Aslında Ufuk'a şans tanısa ne kadar kötü olabilir ki?Bundan daha kötü olmayacağını düşünüyorum...Son dakika'da Youla'ya çarpan top gol olsa ne yapardık bilmiyorum...Bir de dediğim gibi Franco çıkan bu söylentiler yüzünden mental olarak yıpranmış sanırım...

Aynı düşüncedeyim ben de. Leo maç mı kazandırdı bize? Hayır. Maç mı kaybettirdi aslında o da hayır. Top kurtardığı yok ama henüz birşey kaybetmedik. İşte diyorum ya Ufuk çok beğenilmiyor sanki. Açıkçası şu takıma dışarıdan bakıldığında en zayıf halkanın Leo olduğunu herkes görür mental olarak yıpranmışs da kendisini düzeltmek ona düşer böyle mükemmel bir takım mükemmel bir taraftar onun arkasındayken aklını başına toplasın. Bu takım ondan vazgeçmedi Nonda'dan vazgeçtiyse bir güven vardır demek ki. Bunun farkına varmalı.

Bence bu kadroyu görmek hayal! Mustafa ve barış varken elanoyu alıp ayhanı sokan bir hoca mustafa elano ve ardayı yanyana oynatmaz! zaten oynatmadıda ne orduda nede denizli belediye karşısında;)

Denizli Belediye maçında orta üçlüde Mustafa Arda Elano vardı ileride Barış Caner Nonda vardı oynattı yani.

Ayrıca o hocanın zamanında Deco, Xavi, Henry, Ronaldinho, Messi, Etoo'yu aynı anda oynatmışlığı bile vardır

Bu 3 isim gecen hafta antepe karsi yan yana oynadi ama

Hem bugün Elano böbrek tasi yüzünden erkenden cikmak zorunda kaldi yoksa 90dk sahada olurdu ;)

Üst Alt