TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 5 Şubat | İlk Yarı

Gencler o kadar kötü oynuyorlarki bjk'nin stoperleri bile önde gol ariyorlar

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 5 Şubat | İlk Yarı

Beşiktaş'a vermiş gazı Tayfur :asd:

Eee bunların kanlarında var kuslar sonucta birinin baskanı 1245677 kere istifa eder geri gelir birinin baskanı pafla cıkıcaz der yalan olur baskanları böyle olursa bunlar ne olur:eek:

Sivok kornerden atmıs.İnş berabere biter.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Devre Ar

Bu Gençler İstanbul deplasmanalrına hep turistik geziye geliyor. Ben uzun zamandır hatırlamıyorum 3 büyüklerden birini yendiklerini.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Devre Ar

Gb sezonun ilk yarısında da ceza sahasına kadar gelip saçmalamışlardı şimdi de öyle.Son pasler her büyük maçta olduğu gibi rezalet

Kerem 3 e 2 yakaladıkları pozisyonda adam gibi depar atsa gol olabilirdi sahanında en kötülerinden zaten

Başkan Yok Yönetim Tribünde

Beşiktaş'ta geçen hafta yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, Mısır'da tatilde olduğu için Gençlerbirliği maçına gelemedi.

Yeni yönetim kurulu üyeleri ise yönetici olarak ilk maçlarını protokol tribününde oturarak izledi.

Aycıca BJK İnönü Stadı basın tribününe televizyon ekranları konuldu. Konulan ekranlarla basın mensuplarının pozisyon tekrarlarını televizyondan izlemeleri sağlandı.

Kaynak:AA

başka olsana başkan olsana mısıra başkan olsana :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 5 Şubat | İkinci Y

Beşiktaş yine şampiyon olur böyle giderse.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 1-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | İkinci Y

Hurşut şuuuuuuuuut ve gooooool :asd:

Üst Alt