TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonu

gençlerbirliği o kadar transferden sonra bu sonucumu aldı şimdi ?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonu

Ama bazı arkadaşlar, Kayserispor'a yetmeyeceğini düşünüyor renktaş. :)

Keıta´yı hiç izlemedik forvette ondandır Forvet dediğin Baros gibi güçlü ve hızlı , Nonda gibi zeki ,Kewell gibi bitirici olur oyun zerkası ve bitiricilik konusunda eksikleri var Baros kadar etkili olur en az

bizde 4 attıktan sonra aynı iştahla rıdvan'ın maçı analiz etmesini umuyoruz !!!

Bu arada orhan şamı iyiki almamışız otoban oldu savunduğu kanat.:D

Yarın manşet olur o adam ''orhan'dan iyisi şamda kayısı'' diye,berbat oyuncu.

İlk yarı Bjk iyiydi golün dışında önemli pozisyonlar kaçırdı.

2.yarı Bjknin 2.golüne kadar Gençlerbirliği çok iyi oynadı galibiyet golünü kaçırdı net bir şekilde.

2 1 olunca gençlerbirlği mahvoldu :D

2 hafta sonra onları çime gömecez inşallah toparlanırız.

Denizli bir maç gelmedi adamlar sezonun gol rekorlarını kırdı :D

ula bjk en kral oyununu oynasa ne olur bjk den korkuyosam fenerli oliyim varya biz bunları inönüde bi daha dağıtırız çarşıya gelince önce erkek ol sözlerini tutsun....

Hayri ne demisti? bolumumuze hos geldingiz...

- Demisti ki, Mustafa Denizli hicbir seyden anlamiyor.. Belli ki maca yine Nihat ve Tello gibi vasifsizlarla basladi (yani Tayfur'a oyle cik dedi). Ama sonra Tayfur o ikisini alinca oyun koptu.

gelelim en onemli noktaya

TABATA: Bu forumda futboldan anlamayan butun guruhlar Tabaka, baklava getirir, balon gibi cidden sacma sapan yorumlar yaptilar. Ben de dedim ki, bu adam 8 milyon euro etmez, ama yasi yuzunden, yoksa kaliteli adam dedim. Mustafa Denizli 1 mac 55 dakika oynatip 2 mac yedek oturtuyor, adami kendi almadigi icin bitirmeye calisiyor dedim.

Sonuc? Ligin iyi takimlarindan Gencler karsisinda macin yildizi sonunda 90 dakika oynayan RODRIGO TABATA.

Antep'te gecen sezon yaptigi sovdan tabii ki haberiniz yok, ama bu adamin kaliteli oldugunu gormek icin kahin olmaya gerek yok. Elano oyunu cift yonlu oynuyor diyoruz ya, asil Tabata cift yonlu oynuyor iste. Box-to-box oynayan bir oyun kurucu gibi, cidden cok iyi bir futbolcu. Oyunu acisi, paslari, sutlariyla komple bir adam. Ayrica karakterli de adam, isliklandigi mactan sonra olur boyle seyler, anliyorum demisti. Mustafa Denizli'nin onu bitirme cabalarina ragmen tek kelime etmeden adam gibi isine bakan da o.

Tabata'yi sikca gorursunuz artik, sonra dersiniz ki "Hayri abi demisti bize, ona tesekkur etmeliyim".

Hayri ne demisti? bolumumuze hos geldingiz...

- Demisti ki, Mustafa Denizli hicbir seyden anlamiyor.. Belli ki maca yine Nihat ve Tello gibi vasifsizlarla basladi (yani Tayfur'a oyle cik dedi). Ama sonra Tayfur o ikisini alinca oyun koptu.

gelelim en onemli noktaya

TABATA: Bu forumda futboldan anlamayan butun guruhlar Tabaka, baklava getirir, balon gibi cidden sacma sapan yorumlar yaptilar. Ben de dedim ki, bu adam 8 milyon euro etmez, ama yasi yuzunden, yoksa kaliteli adam dedim. Mustafa Denizli 1 mac 55 dakika oynatip 2 mac yedek oturtuyor, adami kendi almadigi icin bitirmeye calisiyor dedim.

Sonuc? Ligin iyi takimlarindan Gencler karsisinda macin yildizi sonunda 90 dakika oynayan RODRIGO TABATA.

Antep'te gecen sezon yaptigi sovdan tabii ki haberiniz yok, ama bu adamin kaliteli oldugunu gormek icin kahin olmaya gerek yok. Elano oyunu cift yonlu oynuyor diyoruz ya, asil Tabata cift yonlu oynuyor iste. Box-to-box oynayan bir oyun kurucu gibi, cidden cok iyi bir futbolcu. Oyunu acisi, paslari, sutlariyla komple bir adam. Ayrica karakterli de adam, isliklandigi mactan sonra olur boyle seyler, anliyorum demisti. Mustafa Denizli'nin onu bitirme cabalarina ragmen tek kelime etmeden adam gibi isine bakan da o.

Tabata'yi sikca gorursunuz artik, sonra dersiniz ki "Hayri abi demisti bize, ona tesekkur etmeliyim".

Tamam bu maç güzel oynadı ama bir maçta güzel oynadı bakalım devamı gelecek mi?

ulan bu tinerciler son dakikalarda neden bize küfür ettiler kafayımı bulmuşlar:D

Tamam bu maç güzel oynadı ama bir maçta güzel oynadı bakalım devamı gelecek mi?

Duzenli olarak oynatilirsa neden gelmesin ustha? Bu ligde Gencler'den daha iyi kac takim var ki? Gecen sene de ilk macta tek basina Fener'i dagitmis, sezonun geri kalaninda da cok iyi oynamisti. Tek korkum Mustafa Denizli. Ernst, Fink ve Necip'i ayni anda oynatabilen bir adam o. Hincal Uluc bile Galatasaray'a gelsin diye cirpinirken (2 sene once falan) simdi o da anladi Mustafa Denizli'nin kotu bir teknik direktor oldugunu.

Üst Alt