TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Bir gün sanada öğreticem,öğrenemez isen sana başka meslekler bulmaya çalışcam(e5)

Gidermeni önermezdim,çok zaiyat verirdin :) bi yerlerinin üstüne oturman baya bi zaman alırdı.

Ve söyleyecek lafı kalmayan bi futbol bilgini, sözün bittiği yerde küfre başlar.. Şaşırtmadı 3. mesajda söyleyecek laf bulamamam.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Son

Geçen hafta Rijkaardı çok suçladım Antalya maçından dolayı ama haksız olduğumu anladım.Sonuçta daha geleli 8 ay oldu ve daha kendi takımını yaratamadı.2 sene şampiyon olamazsak niye olamadık demem.Ama Rijkaard kendi istediği oyuncularla bir takım kurar ve başarısız olursa işte o zaman gereği yapılır

Kotu oynamamısız yahu.Antalya macı neydı oyle.Bu macta cok iyi oynamısız.Neill elano ve emreyle %100 pozisyonlar kacırmısız.Oyle ahım sahım kısısel hatalar haric pozisyonda vermemisiz.İyi umutlandım bence

diyar bjkden puan aldı fenerden de alacak inşALLAH.en kötü ihtimalle puan farkı korunur diye düşünüyorum.

Antalya maçından çok daha iyi olduğumuz kesindi ancak daha da iyi olmamız lazım ligin iyi takımlarından 3 puan çıkarabilmek için.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | İkinci

Bu kadar berbat bir zeminde bu istatistik bile iyi yolda olduğumuzu gösterir.

Yapma gözünü seveyim renkdaş geri ve yana oynadıklarımızı çıkar geriye pas kalmaz adam gibi.İyi niyetlerinden şüphem yok ama Mehmet ve Mustafa'nın ayağına gelen her top geri pas oldu.Müthiş yetenek dos santos ta sağolsun yanına bile pas veremedi hep geri hep geri. Neill Keita bu akşam pek iyi oynamasalar bile Arda ve Elano sadece ileriyi düşünen adamlardı. Ama yanlarına destek olmayınca ve Kayseri de çok disiplinli savunma yapınca olmadı olamadı işte.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | İkinci

Yapma gözünü seveyim renkdaş geri ve yana oynadıklarımızı çıkar geriye pas kalmaz adam gibi.İyi niyetlerinden şüphem yok ama Mehmet ve Mustafa'nın ayağına gelen her top geri pas oldu.Müthiş yetenek dos santos ta sağolsun yanına bile pas veremedi hep geri hep geri. Neill Keita bu akşam pek iyi oynamasalar bile Arda ve Elano sadece ileriyi düşünen adamlardı. Ama yanlarına destek olmayınca ve Kayseri de çok disiplinli savunma yapınca olmadı olamadı işte.

şu eleştirdigin adamlar macın en iyileri arasındaydı.Defansta neil,ortasahada mehmet olmasaydı gorurdum takımı.

şu eleştirdigin adamlar macın en iyileri arasındaydı.Defansta neil,ortasahada mehmet olmasaydı gorurdum takımı.

Neill ve Keita'nın zaten çok iyi oynadığını, Arda ve Elano'nun da çok iyi oynamasalar bile ileriyi düşündüğünü anlatmaya çalıştım ama doğru cümleler kuramadım heralde pardon...

Mehmet zaten savunmada görevini yapıyor ama topu oyuna sokmada kötü. Topu eveliyor geveliyor biryere atıcakmış gibi ondan sonra da ya yanına ya geriye.Mustafa da zaten öyle.

Kimse kimseyi kandirmasin, suan cok kötü durumdayiz. Dün maci arab bir arkadasimla izledim, bana ilk söyledigi bu kaleciyi nereden buldunuz oldu. Leo Franco kaleci falan degildir en azindan iyi kaleci degildir, bu sezon basindan beri belliydi aslinda gecen sezon la ligada en fazla gol yiyen kaleciden fazla birsey beklemek bizim galatasaray askimizdandi.

Gecen yazimda Servetin ne denli kazma bir futbolcu oldugunu ve gönderilmesinin en hayirlisi olacagini söylemistim. Rijkaard duydumu beni acaba? Kayserispor maci ilk onbir Emre Gungor Serveti kesik. Dün seyrederken Emreyi helal olsun bu cocuga dedim, yeminle adam muthis bir defans (masallah) makakula gibi dev adamla bogustu ve hep galib geldi. Bu herkesin harci degildir. Neil ve Emre Gungor gobekte iyi bir ikili oldular. ikiside hizli mucadeleci ve atletikler. Defansif olarak ne kadar umitlensemde, orta saha ve bekleri bu denli kötü olusu beni cok düsündürdu. Hizli pas yaparak rakip kalece gidemiyoruz demistim ve en bunu nedenin Sarp Topal Ayhan Baris tarzi futbolculardir. Bu mac yine 400 pas yapmisiz ama pozisyon varmi? hadi pozisyon var diyelim kac kere kayserisporu bunalttik ataklarimizla? hapsettik 10 kisi kalinca bile bunu basaramadik.

Bende biliyorum Rijkaardin suan icin elindeki malzemesi bu. insAllah sakatlar biran duzelirde bizde gercek gucumuzu gosteririrz.. Yanliz su orta sahada defansif ikiliye bir care bulmaliyiz, cunku rakip takimin oyun sablonunu dikkatli izliyorum. Rakip takimlar bizi cozmus durumda ve bu fenerbahce sayesinde oldu, kadikoydeki maci hatirlayin bizim defans ve orta sahaya muthis bir baski kurmustular ve bunun nedeni cok belliydi cunku biliyorlardi cok bizim defans ve orta saha elemanlarin cok agir olduklarini, hizli dusunme ve pas trafigi yapamadiklarini. o gunden beri takip ediyorum tum takimlar bize ayni sistemle oynuyor ve biz buna karsilik veremiyoruz, mahkum oynuyoruz, bol bol hata yapiyoruz oyunu arkadan kurarken. Dikkat edin mehmet topal ve sarpa top geldigi anda rakip takim basiyor ve bu ikili hep geriye yada yana oynuyor belki 100 kere yapiyorlardir bunu. Bunun ustune beklerinde kotu olusu takimin one cikamamisina neden oluyor. 433 oynarken ve baros kewell balta sabri varken rakip takimin sahasindan cikmiyorduk. 442 ye alismadi bizim takim ve bu oyun sablonuyla cok az gol atariz. Rijkaardin yerinde olsam ne kadar guvenmesemde bu oyunculara 433 e donerdim.

Ugur icin agir konusmustum halen gecerli bu cocuk galatasarayimiza yakismiyor yedek olarak bile. Serkan kurtulus bile daha yetenekli ustune dusse rijkaard sabrinin yedegi olur. Yeterki Ugur gitsin. Canerde sol bek OYNUYAMIYOR bu belli oldu artik. Ozellikle dos santosa tek pas atmadi hep iceri dogru calim atti ve topu kaptirdi. Dos santos demisken bu cocuk hazir degil bu kesin oynatirmiydim ben? Ben oynatmazdim daha.son 20 dakika kurtarici olarak sokardim hazir hale gelene kadar.

KEITA adamim muthis bir adam kendisi. Ben sezon basindan beri diyorum eger bu yonetimde akil olsa keitanin fikrini alir giderler afrikadan genc hirsli adamlari getirirlerdi. Artik mucadele etmeden birsey basaramiyorsun.

Suan icin ideal onbirim budur

Aykut

Ugur (mecburiyetten) Neil Emre Gungor Caner (mecburiyetten)

Baris Elano Ayhan(mecburiyetten)

Keita Dos santos (mecburiyetten) Arda

433 bu takim baska turlu oynuyamaz. gol yesekte 4 5 tane atalim raziyim.

Kimse kimseyi kandirmasin, suan cok kötü durumdayiz. Dün maci arab bir arkadasimla izledim, bana ilk söyledigi bu kaleciyi nereden buldunuz oldu. Leo Franco kaleci falan degildir en azindan iyi kaleci degildir, bu sezon basindan beri belliydi aslinda gecen sezon la ligada en fazla gol yiyen kaleciden fazla birsey beklemek bizim galatasaray askimizdandi.

Gecen yazimda Servetin ne denli kazma bir futbolcu oldugunu ve gönderilmesinin en hayirlisi olacagini söylemistim. Rijkaard duydumu beni acaba? Kayserispor maci ilk onbir Emre Gungor Serveti kesik. Dün seyrederken Emreyi helal olsun bu cocuga dedim, yeminle adam muthis bir defans (masallah) makakula gibi dev adamla bogustu ve hep galib geldi. Bu herkesin harci degildir. Neil ve Emre Gungor gobekte iyi bir ikili oldular. ikiside hizli mucadeleci ve atletikler. Defansif olarak ne kadar umitlensemde, orta saha ve bekleri bu denli kötü olusu beni cok düsündürdu. Hizli pas yaparak rakip kalece gidemiyoruz demistim ve en bunu nedenin Sarp Topal Ayhan Baris tarzi futbolculardir. Bu mac yine 400 pas yapmisiz ama pozisyon varmi? hadi pozisyon var diyelim kac kere kayserisporu bunalttik ataklarimizla? hapsettik 10 kisi kalinca bile bunu basaramadik.

Bende biliyorum Rijkaardin suan icin elindeki malzemesi bu. insAllah sakatlar biran duzelirde bizde gercek gucumuzu gosteririrz.. Yanliz su orta sahada defansif ikiliye bir care bulmaliyiz, cunku rakip takimin oyun sablonunu dikkatli izliyorum. Rakip takimlar bizi cozmus durumda ve bu fenerbahce sayesinde oldu, kadikoydeki maci hatirlayin bizim defans ve orta sahaya muthis bir baski kurmustular ve bunun nedeni cok belliydi cunku biliyorlardi cok bizim defans ve orta saha elemanlarin cok agir olduklarini, hizli dusunme ve pas trafigi yapamadiklarini. o gunden beri takip ediyorum tum takimlar bize ayni sistemle oynuyor ve biz buna karsilik veremiyoruz, mahkum oynuyoruz, bol bol hata yapiyoruz oyunu arkadan kurarken. Dikkat edin mehmet topal ve sarpa top geldigi anda rakip takim basiyor ve bu ikili hep geriye yada yana oynuyor belki 100 kere yapiyorlardir bunu. Bunun ustune beklerinde kotu olusu takimin one cikamamisina neden oluyor. 433 oynarken ve baros kewell balta sabri varken rakip takimin sahasindan cikmiyorduk. 442 ye alismadi bizim takim ve bu oyun sablonuyla cok az gol atariz. Rijkaardin yerinde olsam ne kadar guvenmesemde bu oyunculara 433 e donerdim.

Ugur icin agir konusmustum halen gecerli bu cocuk galatasarayimiza yakismiyor yedek olarak bile. Serkan kurtulus bile daha yetenekli ustune dusse rijkaard sabrinin yedegi olur. Yeterki Ugur gitsin. Canerde sol bek OYNUYAMIYOR bu belli oldu artik. Ozellikle dos santosa tek pas atmadi hep iceri dogru calim atti ve topu kaptirdi. Dos santos demisken bu cocuk hazir degil bu kesin oynatirmiydim ben? Ben oynatmazdim daha.son 20 dakika kurtarici olarak sokardim hazir hale gelene kadar.

KEITA adamim muthis bir adam kendisi. Ben sezon basindan beri diyorum eger bu yonetimde akil olsa keitanin fikrini alir giderler afrikadan genc hirsli adamlari getirirlerdi. Artik mucadele etmeden birsey basaramiyorsun.

Aykut

433 bu takim baska turlu oynuyamaz. gol yesekte 4 5 tane atalim raziyim.[/

Barışla ayhanı oraya yazmışın ya bravo sana.Dun akşamki mehmet ve sarp'tan birazcık iyi olsalar bişe demicem.En azından mehmetle sarp,barış ve ayhan gibi aptalca top kaybetmediler dun akşam.

[/QUOTE]Barışla ayhanı oraya yazmışın ya bravo sana.Dun akşamki mehmet ve sarp'tan birazcık iyi olsalar bişe demicem.En azından mehmetle sarp,barış ve ayhan gibi aptalca top kaybetmediler dun akşam.[/QUOTE]

tamam hakli olabilirsin ayhan ve baris cok top kaptiriyor, bunun nedenini soyluyeyim adamlar cunku hep one oynamayi dusunuyor 10 top kaptiriyorsa 10 tanede hucuma kaldiriyor bizi ve atak oynuyabiliyoruz. mehmet topal ve sarp kaptirmiyor belki ama hucum edemiyoruz abi anlatmak istedigim bu. ben yoksa elestirmiyorum bu futbolcularimizi onlar oyun yapilari boyle cunku bu saatten sonra degismezler.

Bizim ideal kadromuz

-------------------------Leo Franco-----------------------------------------

--Sabri---------Servet(Emre)---------------Neill---------------------Hakan---

-------------------------Topal----------------------------------------------

----------------Sarp-----------------------Elano----------------------------

--Keita--------------------------------------------------------------Arda(Kewell)---

------------------------Baros-----------------------------------------------

olması gerekirken

---------------------------Leo--------------------------------------

--Uğur----------Servet-----------Neill----------------Caner----------

-------------------------Topal---------------------------------------

----------------Sarp--------------Elano------------------------------

--Keita----------------------------------------------Giovani----------

------------------------Arda-----------------------------------------

tarzı bir 11 ile sahaya çıkmak zorunda kalıyorsak bu bir takım şeyleri ihmal ettiğimizi gösterir.O ileri uçta beğenmediğiniz Halil veya Mustafa Pektemek bile olsa Arda'dan daha etkili olur.En az 7-8 tane gol atar.Diyeceksniz Arda'da 4-5 tane atar doğru atar ama onun mevkisinde oynayan adam onun verdiği katkıyı verebiliyormu,Arda çok gol attığı için değil,sorumluluk aldığı için bu takımın bir numaralı yıldızı oldu.Rijkaard lütfen bizi duy ve artık Arda yerine başka birisini bul forvet oynatacak.

Aykut

433 bu takim baska turlu oynuyamaz. gol yesekte 4 5 tane atalim raziyim.

sen çok akıllısın galiba

arda 4-5 tane falan da atamaz şu anki yerinde oynarsa.En fazla kornerden atar.

Üst Alt