TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

Ya arkadaş gidip maçı orada izlemiş.Nası özendim anlatamam. :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

futbol yeteneği olarak çim adam gökhan ünal'ın da bu adamdan bi farkı yok diyebiliriz..

O zaman gökhan bu duruma şahit olduğunda ne düşünmüştür acaba ? :)

'' tam takımına geldiğini anlamıştır şimdi ''

guiza'yı yuhlayan gökhan'ı linç eder !

8jk taraftarı = f5 taraftarı başarıya endeksli taraftarlar ,aksi halde başkanlarınada söverler futbolcularınıda yuhlarlar , döverlerlerde , biz ise renklere sevdalıyız , gerçi bizim taraftarlarında Hasan Şaş'a yaptıkları çok yakışıksızdı malesef ...

o değilde ciddi ciddi nolursa olsun fenevi evinde 2-0 geriden gelip yenmek kolay iş değil harbiden tebrik ediyorum bursayı..

Yeri gelmişken 2. lig takımına karşı şov yapan yeteneksiz ve çıtkırıldım futbolcu Özer Hurmacı'yı Arda'yla kıyaslayanlar da görmüştür artık ne olduğunu Özer'in..Adam kronik sakat ve sezonun yarısını sakat diğer yarısını form tutmaya çalışmakla geçiriyor..Asla büyük bir futbolcu olamayacak..

Yeri gelmişken 2. lig takımına karşı şov yapan yeteneksiz ve çıtkırıldım futbolcu Özer Hurmacı'yı Arda'yla kıyaslayanlar da görmüştür artık ne olduğunu Özer'in..Adam kronik sakat ve sezonun yarısını sakat diğer yarısını form tutmaya çalışmakla geçiriyor..Asla büyük bir futbolcu olamayacak..

Özer ile Arda´yi kiyaslamak futbol cahilligidir

alex hagiden iyi futbolcu diyen zihniyet özeri ardayla karşılaştırmış çok mu ? :) Sırf Galatasaray'ın ezikliği altında kalmamak için, bizimde bir ismimiz olsun bari mantığıyla attılar bi adam ortaya oda klasik olarak ellerinde patladı..

Altay'a 2 gool attı diye özerinhoooooo yaptılar :asd:

ya bunlar erken başlamadı mı ağlamaya şimdi yaprak dökümü dizisi gibi olucak bunlar her hafta bi yıkım :D:D

O degil de, Billicanin 40-50 meteden kendi kalesini sut cektmesi, Volkan tuaf tuaf bakmasi )))))))

Kornere cikti top, offf su an yazarken bile gülmekten titriyorum yahu, ne kopmustum o an.

Süper bir gündü...

O degil de, Billicanin 40-50 meteden kendi kalesini sut cektmesi, Volkan tuaf tuaf bakmasi )))))))

Kornere cikti top, offf su an yazarken bile gülmekten titriyorum yahu, ne kopmustum o an.

Süper bir gündü...

eee gol girdi sanmıştım biranda...bilicadan beklenen hareketler bunlar

bursa kupa macinin acisini cikardi son dakika da maci aldilar helal olsun bursaya

Sen alısan 14 bin avrovluk Guiza gibi İspanyol sazanı,işte böyle takar adama Türk oğlu ipek Ozan !

Üst Alt