TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

daumlu videoda taraftar dalga geçiyo adamla ya :D böyle bişey var mı taraftar antrenörüyle dalga geçiyor sözün bittiği yer.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 22.Hafta | Fenerbahçe 2-3 Bursaspor | 22 Şubat | Maç Sonucu

bgy43vouzmthcr2p3.jpg

guiza deyilde adam yine cabaliyor ama allah basimizdan su bilicayi eksik etmesin :D

işte abi futbol böyle bir şey. ümit özat gibi bir adamın bile efsane sözler sarfedebileceği bir şey :) düşün artık, ümit özat diyorum :eek:

O lafı Ümit Özat bulmamıştır ama :) o laf Nba'de "adını unuttum şimdi" bir adamın söylediği sözdü "Ofans maç kazandırır,Defans şampiyonluk" sözü.Ümit o sözü duyup söylemiştir, yoksa onda bu sözü söylicek zeka yok :D

Bildiri yayinlamis Fenev:D Yaptik,Yapacagiz, Kazanacagiz diye:D Tutustular harbiden ya:D

Öyle panik havasi esiyor ki kuslarda, üc bucuk yani:D

hicbir b.k yapamazlar :D

taa sezon basindan belli diyordum bunlardan bir cacik olmaz diye

Mactan sonra soyunma odasini basmis ya Aziz:) Kesin söyle bi konusma yasandi:

Aziz: Chvistoph bu ne hal? Sana yillik 3.5 Milyon veviyovum, bedava kokainini temin ediyovum, bütün gol kvallavini toplayip eline veviyovum ama sen bu takimi galibiyete tasiyamiyovsun. Bunun aciklamasi nediv?

Koko: Sayin Baskan iyi hos konusuyorsunuz da, 1 haftadir kokomu aksattin. 1 haftadir neler cektigimi bir ben bilirim. Bu is böyle olmaz. Kokosuz dahi fikirler aklima gelmiyor. Halüsinasyon olmayinca oyunu da okuyamiyorum, oyun planini bulamiyorum.

Aziz: Kendine gel Chvistoph..Bu sana son uyavim. Ya bu takimi kendine getivivsin ya da ben seni kendine getivivim..Güiza senin de taaaaaaaa

Alkışlayın ulan i.leeerr diye bağırdıktan sonra alkışlıyorlar üstelik.

En sevdiğim tezahüratlardan biridir ama ''güldürmeyin ulan ......'' şeklinde olanı :D

birde bjknın ''Ne zaman şampiyonuz diye bağırsak....'' bu ikisi nerde söylense katılırım valla :D:D

O çok övülen gökhan gönülde haklı olduğum için kendimi kutluyorum.Orta yapmasını bilmeyen bir sağ bek bu adam.Ligin en kötü orta açan oyuncularının başındadır.İlerde hiç bir halta yaramadığı gibi onun kanadından da sürekli goller yeniyor.İ.üzülmez m eren olcan vb oyuncuları yıldız yapan oyuncuyu antu bile sevmiyor neredeyse

O çok övülen gökhan gönülde haklı olduğum için kendimi kutluyorum.Orta yapmasını bilmeyen bir sağ bek bu adam.Ligin en kötü orta açan oyuncularının başındadır.İlerde hiç bir halta yaramadığı gibi onun kanadından da sürekli goller yeniyor.İ.üzülmez m eren olcan vb oyuncuları yıldız yapan oyuncuyu antu bile sevmiyor neredeyse

bence objektif olarak bakarsam Gökhan bu haliyle bile Tr'nin en iyi sağ bekidir. ortalarını geliştirmesi lazım, bu haliyle Avrupa'da zor oynar.

Üst Alt